klimatyzacja-5-11.jpg energoklima-26-1.jpg

2020-10-23

Instalacja klimatyzacji i pompy ciepła w Stalowej Woli

Przy doborze instalacji dla Pana Marka postawiliśmy na wygodę i oszczędność, która pozwoli nie tylko zmniejszyć rachunki, ale także zapewnić komfort termiczny domownikom o każdej porze roku.

W ciągu ponad dwunastu lat obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Zaufał nam także Pan Marek, u którego po przeanalizowaniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań zainstalowaliśmy klimatyzację i pompę ciepła. Jest to optymalne rozwiązanie, gdyż montaż pompy wraz z wymiennikiem gruntowym pozwala na pozyskiwanie odnawialnej energii z ziemi.  

Zamontowana u Pana Marka energooszczędna i ekologiczna klimatyzacja Stalowa Wola nie tylko schładza powietrze i utrzymuje temperaturę na odpowiednim poziomie, ale również filtruje, oczyszcza, a tym samym dba o zdrowie rodziny Pana Marka dostarczając czyste powietrze do pomieszczenia. Dla naszego klienta było to szczególnie ważne, by poprawić komfort życia alergików.

Pompa, którą wspólnie wybraliśmy to nowoczesny sposób na ogrzewanie domu oraz wody. Nie zajmuje ona wiele miejsca, a w dodatku jej instalację można przeprowadzić nie tylko podczas budowy, ale również - jak w tym przypadku - w długo zamieszkałych już budynkach. Podczas montażu pompy ciepła została także skonfigurowana odpowiednia do niej automatyka, która pozwoli Panu Markowi monitorować i sterować jej pracą, co sprawia, że użytkowanie staje się proste i bezpieczne.

W Energoklima stawiamy nie tylko na instalacje grzewcze, ale przede wszystkim na kompleksowe rozwiązania – integrujemy systemy wspierające domy samowystarczalne i sprawiamy, że możesz kontrolować wszystkie procesy w domu. Nasi pracownicy nieustannie przechodzą dodatkowe szkolenia, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej efektywne dla Ciebie instalacje.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zadzwoń, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy jakie rozwiązania będą najlepsze dla Ciebie!

Zajrzyj także na nasz blog, i dowiedz się na jakie dofinansowanie pomp ciepła możesz liczyć w nowym rządowym programie "Moje ciepło".

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.