auto-szwedo-szafa-rack.jpg auto-szwedo-monitoring.jpg auto-szwedo-monitoring-warsztatu.jpg auto-szwedo-monitoring-placu.jpg

2022-08-09

Monitoring centrum motoryzacyjnego Auto Szwedo

Centrum motoryzacyjne Auto Szwedo to miejsce, w którym zatankujesz, umyjesz, naprawisz i wykonasz przegląd swojego samochodu. Nasze samochody odwiedziły to miejsce w zupełnie innym celu. Naszym zadaniem było wykonanie systemu monitoringu obejmującego cały teren firmy. Dzięki temu zwiększył się poziom bezpieczeństwa, a obiekty zostały zabezpieczone przed nieproszonymi gośćmi.

Przebieg prac montażowych w firmie Auto Szwedo

Zgodnie z przygotowanym projektem kilka kamer miało znaleźć się na placu firmy, natomiast pozostałe miały trafić do warsztatu, myjni oraz stacji diagnostycznej. Dobre rozplanowanie kamer HK Vision HD i skierowanie ich w odpowiednim kierunku pozwoliło objąć monitoringiem większość placu wokół budynku oraz kluczowe miejsca wewnątrz budynku. Całe okablowanie, dyski zapisujące nagrania oraz pozostały niezbędny osprzęt umieściliśmy w dużej szafie typu Rack. Obraz z wszystkich kamer można zobaczyć na monitorze umieszczonym w pomieszczeniu biurowym. Praca przebiegła sprawnie i bez większych problemów. Kolejny zadowolony klient z naszych usług!

Potrzebujesz firmy, która wykona kompletny system monitoringu?

Od prawie 14 lat wykonujemy kompleksowy monitoring Stalowa Wola w firmach oraz prywatnych gospodarstwach domowych. Wykonane przez nas systemy podnoszą bezpieczeństwo w Twoim domu i firmie. Skontaktuj się z nami. Pomożemy zabezpieczyć je dla Ciebie!

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Na jakim terenie działamy?

Świadczone przez nas usługi wykonujemy na terenie trzech województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż wszystkich niezbędnych instalacji w Twoim domu. Możesz zlecić nam montaż zarówno fotowoltaiki, pompy ciepła czy klimatyzacji, jak i instalacji elektrycznej, systemów komputerowych czy automatyki i sterowania. Kompleksowa oferta w jednym miejscu!

Dlaczego warto zaufać specjalistom z Energoklima

W Energoklima przez wiele lat zdobywaliśmy mnóstwo doświadczenia oraz wyszkoliliśmy specjalistów, którzy zajmują się doradztwem i montażem różnych domowych rozwiązań. Doradzamy w wyborze i instalujemy tylko sprawdzone urządzenia, renomowanych producentów. Jasne zasady współpracy i gwarancja jakości to pewność, że zamontowane przez nas urządzenia i całe systemy będą sprawnie funkcjonować przez najbliższe lata. Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób i zapytaj o ofertę!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.