energoklima-37-11.jpg fotowolt-1.jpeg IMG_20200312_170446.jpg

2020-09-10

Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła w Tarnobrzegu

Nasza oferta obejmuje montaż paneli fotowoltaicznych, ale również pomp ciepła. Właśnie na te dwa rozwiązania zdecydował się Pan Paweł, który w trakcie budowy swojego domu skontaktował się z nami, by zaczerpnąć fachowej porady. Dzięki temu, że zrobił to na tak wczesnym etapie, mogliśmy dokładnie rozplanować układ wszystkich instalacji i umówić się na dogodny termin montażu. 

Pan Paweł przekonał się, że montaż paneli słonecznych to świetny wybór. Już nie martwi się o domowe rachunki, bo czerpie darmowy prąd ze słońca, a przy tym wybierając najbardziej ekologiczny sposób pozyskiwania ciepła dba o środowisko. I to na czym najbardziej zależało Panu Pawłowi - jest to jedna inwestycja, która będzie służyła przez długie lata. Nowo powstały dom zyskał nowoczesną instalację na miarę XXI wieku.

Po dokładnym przejrzeniu planu budynku umiejscowiliśmy w nim także pompę ciepła, która pobiera ciepło z otoczenia i przekazuje je do poszczególnych pomieszczeń. Jest to najwygodniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla Pana Marka i jego rodziny, gdyż pompa nie wymaga rozpalania, stałego dokładania do ognia ani czyszczenia, a dzięki zamontowanej automatyce pracę pompy ma stale pod kontrolą. 

Zawsze staramy się dobrać najbardziej skuteczne rozwiązania dla klientów. Indywidualne podejście do każdego projektu stwarza nam wielkie możliwości w zakresie dopasowania mocy, technologii, energooszczędności wykorzystywanych do instalacji sprzętów najwyższej klasy. Przy audycie dla Pana Pawła nasi eksperci oszacowali, że montaż pompy ciepła zwróci się w jego przypadku już po okresie 10 lat! Patrząc zatem w przyszłość z zamontowanymi na swoim domu panelami słonecznymi i nowoczesną pompą ciepła Pan Paweł będzie spokojny o rachunki i o zawsze przyjemną temperaturę!

Proponowane przez nas pompy ciepła są dedykowane do polskich domów, a ich parametry dostosowane są do różnych warunków atmosferycznych. Samowystarczalne domy to w tym momencie jeden z najpopularniejszych kierunków w budownictwie. Jeśli również chcesz móc oddychać zdrowym, czystym powietrzem – do tego pobierając jak najmniej energii z sieci - skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.