Monitoring domu i firmy. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Odpowiednio przygotowany system monitoringu pozwoli Ci ochronić swój dobytek. Dzięki niemu w prosty i intuicyjny sposób możesz monitorować na bieżąco procesy zachodzące w domu lub firmie. Poznaj korzyści płynące z zastosowania monitoringu w twoim domu i firmie.

Bądź bezpieczny!

W naszej ofercie znajdziesz wiele profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą Ci spać spokojnie!

Rozwiązania dla Twojego domu

Dopasujemy naszą propozycję zabezpieczeń do Twoich potrzeb, Przedstaw nam swój dom, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

Wysokiej klasy sprzęt

Bezpieczeństwo w domu to podstawa, dlatego używamy tylko niezawodnego i pewnego sprzętu

Monitoring w domu poprawi twoje bezpieczeństwo

W dobie automatyzacji każdy dom powinien korzystać z innowacyjnych rozwiązań, mających na celu poprawę jego bezpieczeństwa. Monitoring domu umiejętnie i fachowo zamontowany nie będzie się rzucał w oczy, a jednocześnie będzie spełniał swoje zadanie. Monitoring w domu zabezpieczy Cię przed sytuacjami losowymi oraz nieproszonymi gośćmi. Dzięki temu będziesz mógł na czas zareagować i podjąć odpowiednie działania.
Monitoring domu jednorodzinnego wykorzystuje kamery przemysłowe oraz multimedialne systemy domowe, które razem tworzą skuteczne wsparcie w nadzorowaniu wszystkiego, co dzieje się w obrębie twojego domu. Dzięki nowoczesnej technologii zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Monitoring domu z użyciem kamery unv

Dozór domu za pomocą cyfrowej telewizji przemysłowej w dokładny i przejrzysty sposób pokaże wszystko, co dzieje się na terenie twojej posesji. W razie potrzeby nagranie możesz wykorzystać jako dowód w sprawie postępowania policyjnego. Aby system monitoringu był kompletny, skorzystaj z naszych usług w zakresie:

  • systemów przciwpożarowych,
  • alarmów,
  • domofonów.

Zabezpiecz swój dom kompleksowo!

Zapytaj o szczegóły instalacji monitoringu w Twoim domu lub firmie

Zamów bezpłatną telefoniczną konsultację z naszym doradcą lub umów się na spotkanie. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące monitoringu. Razem wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Instalacja monitoringu w domu nie była nigdy tak prosta!

Fotowoltaika Pompy ciepła Klimatyzacja do domu Rekuperacja

Monitoring firmy, obiektów przemysłowych i miejsc publicznych

W naszej ofercie znajdziesz także teletechniczne rozwiązania wizyjne CCTV. Monitoring przemysłowy sprawia, że zabezpieczenie newralgicznych obiektów o sporej wielkości, niezależnie od ich funkcji jest niezwykle proste. Monitoring firmy, placów budowy, biurowców, uczelni, kościołów czy miejsc użyteczności publicznej stanie się wygodny i łatwy w obsłudze dzięki naszym systemom monitoringu.

Monitoring firmy przy pomocy kamer umieszczonych na hali
Monitoring przemysłowy hal produkcyjnych
Monitoring miejsc publicznych na ekranie monitora

Monitoring przemysłowy składający się z kamer o kącie widzenia 180 lub 360 stopni to rozwiązania zapewniające odpowiednią szerokość widzenia kamery, a tym samym zwiększające obszar monitorowania. Zainstalowany system monitoringu w sposób dyskretny nie będzie rzucał się w oczy, jednocześnie spełniając swoje zadania. Przeprowadzając montaż monitoringu, dbamy o jego odpowiednie rozmieszczenie oraz umiejscowienie go na odpowiedniej wysokości, aby kamery były bezpieczne i nieosiągalne dla osób trzecich.

Nad czym ostatnio pracowaliśmy

Montaż klimatyzacji Rotenso w domu w Pysznicy

2022-06-11

Dobra i sprawnie działająca klimatyzacja to duże udogodnienie w trakcie upalnych dni w ciągu roku. Tym razem zamontowaliśmy ją w domu klienta...

Montaż pompy ciepła powietrze woda w domu jednorodzinnym w Jastkowicach

2022-05-22

Nowoczesna pompa ciepła ogrzewa dom Pani Magdy w Jastkowicach. Zobacz jak przebiegał montaż...

Instalacja systemu monitoringu na "Orliku" w Turbi

2022-05-07

Bezpieczeństwo dzieci i osób przebywających na obiekcie sportowym jest najważniejsze. Przeprowadziliśmy montaż monitoringu na "Orliku"...

Montaż klimatyzacji i fotowoltaiki w domu jednorodzinnym

2021-03-24

U Pana Jakuba z Rzeszowa postawiliśmy na energooszczędność i wygodę podczas budowy domu jednorodzinnego. Zaplanowane przez nas działania...

Pełna energooszczędność w domu pasywnym

2021-03-17

Montaż kompleksowy z klimatyzacją, fotowoltaiką, pompą ciepła i rekuperacją w Janowie Lubelskim u Pana Karola....

Klimatyzacja domu jednorodzinnego w pysznicy

2021-01-07

Wykonaliśmy realizację montażu klimatyzacji w domu jednorodzinnym w Pysznicy 2022-01-07...

Instalacja klimatyzacji i pompy ciepła w Stalowej Woli

2020-10-23

Przedstaw nam swoje potrzeby i oczekiwania, a my dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego domu....

Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła w Tarnobrzegu

2020-09-10

Zobacz innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie, które zastosowaliśmy w domu Pana Pawła....

Poland map

Jesteśmy w Twojej okolicy

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Monitoring - czy warto w to inwestować?

Jeśli pragniesz stworzyć bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich, inwestycja w monitoring i inne systemy zabezpieczające będzie konieczna. Nasza oferta jest skierowana zarówno do właścicieli prywatnych budynków, jak i do właścicieli firm i instytucji publicznych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Skuteczny i profesjonalny montaż monitoringu

Działamy od ponad 12 lat na terenie trzech województw, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie montażu monitoringu. Każde zlecenie przeprowadzamy z użyciem profesjonalnych narzędzi, wysokiej jakości sprzętu i zgodnie z najlepszymi praktykami. Dzięki temu mamy pewność, że przeprowadzony przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów montaż monitoringu będzie prawidłowo i bezproblemowo funkcjonował przez kolejne lata użytkowania. Zobacz wykonane przez nas systemy monitoringu dla naszych klientów. Przekonaj się sam, co potrafimy!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.