Monitoring domu i firmy. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Odpowiednio przygotowany system monitoringu pozwoli Ci ochronić swój dobytek. Dzięki niemu w prosty i intuicyjny sposób możesz monitorować na bieżąco procesy zachodzące w domu lub firmie. Poznaj korzyści płynące z zastosowania monitoringu w twoim domu i firmie.

Bądź bezpieczny!

W naszej ofercie znajdziesz wiele profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą Ci spać spokojnie!

Rozwiązania dla Twojego domu

Dopasujemy naszą propozycję zabezpieczeń do Twoich potrzeb, Przedstaw nam swój dom, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

Wysokiej klasy sprzęt

Bezpieczeństwo w domu to podstawa, dlatego używamy tylko niezawodnego i pewnego sprzętu

Monitoring w domu poprawi twoje bezpieczeństwo

W dobie automatyzacji każdy dom powinien korzystać z innowacyjnych rozwiązań, mających na celu poprawę jego bezpieczeństwa. Monitoring domu umiejętnie i fachowo zamontowany nie będzie się rzucał w oczy, a jednocześnie będzie spełniał swoje zadanie. Monitoring w domu zabezpieczy Cię przed sytuacjami losowymi oraz nieproszonymi gośćmi. Dzięki temu będziesz mógł na czas zareagować i podjąć odpowiednie działania.
Monitoring domu jednorodzinnego wykorzystuje kamery przemysłowe oraz multimedialne systemy domowe, które razem tworzą skuteczne wsparcie w nadzorowaniu wszystkiego, co dzieje się w obrębie twojego domu. Dzięki nowoczesnej technologii zadbasz o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu
Monitoring domu z użyciem kamery unv

Dozór domu za pomocą cyfrowej telewizji przemysłowej w dokładny i przejrzysty sposób pokaże wszystko, co dzieje się na terenie twojej posesji. W razie potrzeby nagranie możesz wykorzystać jako dowód w sprawie postępowania policyjnego. Aby system monitoringu był kompletny, skorzystaj z naszych usług w zakresie:

  • systemów przciwpożarowych,
  • alarmów,
  • domofonów.

Zabezpiecz swój dom kompleksowo!

Zapytaj o szczegóły instalacji monitoringu w Twoim domu lub firmie

Zamów bezpłatną telefoniczną konsultację z naszym doradcą lub umów się na spotkanie. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania dotyczące monitoringu. Razem wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Instalacja monitoringu w domu nie była nigdy tak prosta!

Fotowoltaika Pompy ciepła Klimatyzacja do domu Rekuperacja

Monitoring firmy, obiektów przemysłowych i miejsc publicznych

W naszej ofercie znajdziesz także teletechniczne rozwiązania wizyjne CCTV. Monitoring przemysłowy sprawia, że zabezpieczenie newralgicznych obiektów o sporej wielkości, niezależnie od ich funkcji jest niezwykle proste. Monitoring firmy, placów budowy, biurowców, uczelni, kościołów czy miejsc użyteczności publicznej stanie się wygodny i łatwy w obsłudze dzięki naszym systemom monitoringu.

Monitoring firmy przy pomocy kamer umieszczonych na hali
Monitoring przemysłowy hal produkcyjnych
Monitoring miejsc publicznych na ekranie monitora

Monitoring przemysłowy składający się z kamer o kącie widzenia 180 lub 360 stopni to rozwiązania zapewniające odpowiednią szerokość widzenia kamery, a tym samym zwiększające obszar monitorowania. Zainstalowany system monitoringu w sposób dyskretny nie będzie rzucał się w oczy, jednocześnie spełniając swoje zadania. Przeprowadzając montaż monitoringu, dbamy o jego odpowiednie rozmieszczenie oraz umiejscowienie go na odpowiedniej wysokości, aby kamery były bezpieczne i nieosiągalne dla osób trzecich.

Nad czym ostatnio pracowaliśmy

Montaż kamer monitoringu w Bell

2023-02-12

Monitoring to niezbędne wyposażenie każdej firmy. W Bellpolska przeprowadziliśmy montaż kamer monitoringu obejmujący cały teren zakładu....

Nietypowe sposoby montażu paneli fotowoltaicznych

2023-02-05

Fotowoltaika może służyć nie tylko do produkcji prądu. Zobacz, w jaki sposób wykorzystał ją nasz klient....

Instalacja fotowoltaiczna w Rzeszowie

2023-01-11

OZE to przyszłość ludzkości i szansa na uratowanie środowiska naturalnego. Zobacz kolejną instalację fotowoltaiczną wykonaną przez nasz zespół!...

Fotowoltaika na stelażu

2023-01-05

Nie masz miejsca na dachu na instalację paneli? Wykorzystaj do tego celu specjalny stelaż....

Klimatyzacja LG do domu

2022-12-20

Nowoczesna, intuicyjna w obsłudze i wydajna — taka jest klimatyzacja LG...

Klimatyzacja Mitsubishi Multisplit

2022-12-06

System multisplit pozwoli ci zapanować nad temperaturą w całym domu....

Klimatyzacja do domu Gree Amber Prestige

2022-11-12

Energooszczędna jednostka reweleacyjnie sprawdzi się w ogrzewaniu i chłodzeniu twojego domu....

Klimatyzacja Aux do domu i mieszkania

2022-11-02

Kolejny pracowity dzień za nami. Tym razem dwa zlecenia otrzyamliśmy na montaż klimatyzacji Aux w Janowie Lubelskim...

Poland map

Jesteśmy w Twojej okolicy

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Monitoring - czy warto w to inwestować?

Jeśli pragniesz stworzyć bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich, inwestycja w monitoring i inne systemy zabezpieczające będzie konieczna. Nasza oferta jest skierowana zarówno do właścicieli prywatnych budynków, jak i do właścicieli firm i instytucji publicznych. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb!

Skuteczny i profesjonalny montaż monitoringu

Działamy od ponad 12 lat na terenie trzech województw, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie montażu monitoringu. Każde zlecenie przeprowadzamy z użyciem profesjonalnych narzędzi, wysokiej jakości sprzętu i zgodnie z najlepszymi praktykami. Dzięki temu mamy pewność, że przeprowadzony przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów montaż monitoringu będzie prawidłowo i bezproblemowo funkcjonował przez kolejne lata użytkowania. Zobacz wykonane przez nas systemy monitoringu dla naszych klientów. Przekonaj się sam, co potrafimy!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.