Subpage slider

Eko Dom

Chcesz wiedzieć jak działamy?

Ekologiczny, energooszczędny, tani w eksploatacji i bezpieczny dom to marzenie wielu osób. Nasza oferta pozwala połączyć innowację i wygodę, a także znacząco zredukować – lub nawet wyeliminować – bieżące opłaty za korzystanie z ogrzewania i urządzeń elektrycznych

Nasza firma zna się na rzeczy

Wieloletnie doświadczenie
Setki wykonanych instalacji
Profesjonalny sprzęt renomowanych firm
Proste i jasne zasady współpracy

Ekologiczny dom pasywny – główne zalety

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania dla domu samowystarczalnego umożliwiają skuteczną integrację wielu technologii, które pozwalają w pełni uniezależnić się od standardowej sieci energetycznej.

Ceny energii stale rosną – warto zatem postawić na niezależność i ekologię. Odpowiednia strategia w parze z innowacjami, które stawiają na najwyższe standardy jakości, to szansa na jak najniższe koszty eksploatacji domu oraz wydajne ogrzewanie z wykorzystaniem metod korzystnych dla środowiska.

Komponenty wykorzystywane w naszych instalacjach pochodzą od sprawdzonych dostawców, a nasi eksperci specjalizują się we wdrażaniu ekologicznych projektów w życie. Od lat działamy dla dobra środowiska w polskich miastach i wsiach. Dzięki nam Twoja koncepcja domu pasywnego, energooszczędnego lub dodatniego energetycznie stanie się rzeczywistością – skorzystaj z naszego wsparcia i ciesz się zerowymi rachunkami.

Zmniejsz rachunki T elements
OSZCZĘDZAJ
JESZCZE WIĘCEJ
I BĄDŹ EKO
To zysk dla środowiska
i dla Twojego portfela
Czyste powietrze oraz oszczędność ciepła Kliknij, aby otrzymać ofertę

Poznaj korzyści płynące z wyboru naszej oferty

Indywidualne podejście do każdej instalacji sprawia, że jesteśmy w stanie skoncentrować się na zapewnieniu maksymalnie efektywnych rozwiązań w danej sytuacji. Stawiamy na nowoczesne i energooszczędne urządzenia, które idealnie współgrają ze sobą, zapewniając szybki zwrot inwestycji. Dzięki naszej bogatej wiedzy i szerokiej ofercie różnych rozwiązań możesz liczyć na najbardziej fachowe podejście, rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, a także optymalizację kosztów na każdym etapie realizacji!

Maksymalny zysk dzięki indywidualnej wycenie

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na indywidualny kosztorys zgodny z Twoimi oczekiwaniami i pożądanymi parametrami instalacji. Zależy nam na tym, by projekty domów pasywnych naszych klientów zapewniały maksymalną korzyść przy minimalnych nakładach. Montujemy pompy ciepła, instalacje klimatyzacyjne, urządzenia wentylacji mechanicznej, a także rozwiązania z zakresu smart – na przykład odnoszące się do bezpieczeństwa budynku. Przy sparowaniu naszych rozwiązań z fotowoltaiką masz szansę na osiągnięcie niezależności energetycznej i zredukować bieżące wydatki do absolutnego minimum

Korzystamy ze sprzętu najlepszych, sprawdzonych firm!

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.