Subpage slider

Nasza firma zajmuje się fachowym montażem instalacji elektrycznych, dopasowanych do domu oraz potrzeb jego mieszkańców.

Wybierz firmę z doświadczeniem

Jesteśmy marką, która od dwunastu lat obecna jest na rynku. Przez wszystkie te lata nabieraliśmy pokłady nieocenionego doświadczenia, dzięki któremu obecnie możemy nazwać się profesjonalistami i specjalistami w swoim fachu. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz spełnienia wszelkich jego oczekiwań to dla nas misja priorytetowa. Staramy się wraz z naszymi klientami tworzyć nowoczesne, nietuzinkowe, energooszczędne domy. W tworzeniu takiego miejsca pomaga także nowoczesna instalacja elektryczna.

Energoklima, czyli oszczędność i nowoczesność

Stały kontakt z klientem
Ekologiczne rozwiązania
Bezpieczne instalacje elektryczne
Wielu zadowolonych klientów

Prąd potrzebny od zaraz

Obecnie energia elektryczna towarzyszy nam niemal na każdym kroku. Prąd to nie tylko światło, ale także wszelkie sprzęty audiowizualne, sprzęty kuchenne, urządzenia niezbędne do ogrzania domu, a nawet otwarcia bramy wjazdowej na posesję.
Stały dostęp do energii elektrycznej odbieramy zazwyczaj wyłącznie jako niezbędną wygodę naszych czasów, jednak warto także pamiętać, że dobrze wykonana, nowoczesna instalacja elektryczna to nie tylko komfort, ale także inwestycja na lata, a przede wszystkim bezpieczeństwo dla wszystkich domowników.

Najczęściej wyróżniamy pięć typów instalacji elektrycznych:
elektroenergetyczna,
telekomunikacyjna,
alarmowa i domofonowa,
antenowa,
odgromowa.

Nie moglibyśmy nie wspomnieć tu także o instalacji elektrycznej, wykorzystującej prąd fotowoltaiczny. Jest to bowiem oszczędny, nowoczesny i najbardziej ekologiczny sposób pozyskiwania energii elektrycznej. Taki układ zasilający dom posiada wiele zalet, o których możecie przeczytać w naszej zakładce na temat paneli słonecznych.

Właśnie dlatego nie tylko montujemy instalację elektryczną, ale przede wszystkim poznajemy dom i jego mieszkańców, a także ich oczekiwania – zarówno te techniczne, jak i bardziej ludzkie, codzienne. Dlatego również nie tylko wykonujemy instalacje, ale także pokazujemy jak dokładnie działa, a także jak używać jej, aby służyła możliwie najlepiej i najdłużej. Dopiero takie całościowe podejście pozwala nam na satysfakcję z wykonanej pracy!

Elektroinstalacje T elements
TO
idealne
rozwiązanie,
aby poprawić funkcjonalność Twojego domu


Bądź i poczuj się Bezpiecznny

Indywidualne dopasowanie, profesjonalne podejście

Wiemy, jak ważna jest nowoczesna, w pełni sprawnie działająca i bezpieczna instalacja elektryczna. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każda tworzona i montowana przez nas instalacja elektryczna spełniała wszystkie te warunki.
Każdą współpracę i każde zlecenie traktujemy jak misję do spełnienia. Kiedy w zaufaniu ktoś powierza nam swój dom, a więc i swoją przyszłość, swoje bezpieczeństwo, wiemy, że musimy i chcemy wykonać swoje zadanie w stu procentach.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.