Subpage slider

Ogrzewanie podłogowe to nowoczesne rozwiązanie, które coraz częściej jest wybierane dla nowopowstających domów. Jest wyjątkowo wygodne, bezpieczne, a także energooszczędne. 

Jak dokładnie działa?

Ogrzewanie podłogowe rozprowadza ciepło nie poprzez punkty ciepła, o wysokiej temperaturze, tak jak to wygląda w przypadku ogrzewania pomieszczeń przy pomocy kaloryferów – dystrybuuje je przez podłogę, na całej powierzchni pomieszczenia, wytwarzając znacznie większą, lecz niskotemperaturową powierzchnię grzewczą. Takie rozwiązanie gwarantuje znacznie wygodniejszy sposób ogrzewania, dbając przy okazji o stały komfort termiczny wszystkich użytkowników.

Zaufaj profesjonalistom, zadbaj o swój komfort!

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż ogrzewania podłogowego, jak i pomoc w doborze odpowiedniej, najlepszej dla danego pomieszczenia instalacji. Nasza profesjonalna załoga gwarantuje pełne zaangażowanie, wyjątkowe podejście oraz najwyższą jakość zarówno montowanych przez nas instalacji, jak i całej usługi!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Jakie jeszcze zalety posiada ogrzewanie podłogowe?

Przede wszystkim, równomiernie rozprowadza ciepło w całym pomieszczeniu. W przypadku używania kaloryferów ciepło także rozprowadzane jest po pokoju, jednak głównie skupia się ono wokół grzejnika. Ogrzewanie podłogowe to inwestycja w późniejszą oszczędność. W równomiernie ogrzanym pomieszczeniu może być nawet o kilka stopni mniej niż w pokoju z kaloryferem, a mimo to, domownicy odczują w nim większy komfort termiczny. Oznacza to, że przy mniejszych wydatkach na ogrzewanie osiągnąć można ten sam, a nawet lepszy efekt niż w przypadku używania kaloryferów.

Nowoczesne ogrzewanie podłogowe niesie za sobą także korzyści zdrowotne. Instalacje ukryte są pod podłogą, przez co nie kurzą się i nie zbierają na sobie drobnych zanieczyszczeń. To doskonała wiadomość zarówno dla młodych rodziców, mających na względzie zdrowie swojego dziecka, jak i dla alergików, a także dla osób, które wyjątkowo cenią sobie porządek i czystość w swoim domu. Ogrzewanie podłogowe pozwala także na swobodniejsze zaaranżowanie wnętrza, ponieważ nie zajmuje w nim żadnego miejsca. Ukryta pod powierzchnią podłogi instalacja nie zakłóca wystroju, czy aranżacji żadnego z pomieszczeń w domu.

Wypróbuj nowoczesne rozwiązanie Kliknij, aby otrzymać ofertę

Ogrzewanie podłogowe - czy i dlaczego warto?

Inteligentne ogrzewanie podłogowe, instalowane wraz z nowoczesnym systemem regulującym, jest rozwiązaniem wyjątkowo wygodnym. Dzięki niemu z łatwością możesz podzielić swój dom na odpowiednie strefy grzewcze, a także kontrolować zużycie energii, a co za tym idzie – także własne wydatki.

Zobacz realizacje klientów

którzy wybrali wygodne i energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.