Subpage slider

Nowoczesny dom odznacza się kilkoma ważnymi cechami. Dla nas jest to przede wszystkim energooszczędność i ekologia zastosowanych w nim rozwiązań. Nowoczesny dom to także komfort mieszkania oraz wygoda użytkowania wszystkich jego elementów składowych. W wygodnym mieszkaniu i sterowaniu życiem nowoczesnego domu z całą pewnością pomocna jest automatyka i nowoczesne sterowniki.

Domownicy mają swoje ulubione pomieszczenia, w których spędzają najwięcej czasu popołudniami lub w weekendy. Z tego względu zazwyczaj nie ma potrzeby utrzymywania równie wysokiej temperatury w każdym pokoju. Wykorzystując harmonogramy, ogrzewaj tylko te pomieszczenia, które potrzebujesz, aby wykorzystywać energię w zrównoważony sposób i przy okazji zmniejszyć wydatki na ogrzewanie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Ciepło na jedno kliknięcie

Nierzadko zdarza się tak, że w jednym z pomieszczeń w domu przebywamy dużo częściej niż w innym. Trudno także wyobrazić sobie dom, którego wszyscy mieszkańcy lubią dokładnie tę samą temperaturę do nauki, pracy, odpoczynku czy zabawy. W takich właśnie przypadkach doskonale sprawdzają się automatyczne systemy sterowania. Dzięki nim każdy z domowników może łatwo ustawić dogodną dla siebie temperaturę w danym pomieszczeniu. Szybko, sprawnie i bez kłótni!

Stwórz oszczędny i wygodny dom Kliknij, aby otrzymać ofertę

W jakich sytuacjach sprawdza się zdalne sterowanie?

Na pewno podczas każdego wyjazdu czy dłuższego wyjścia z domu oraz powrotu do niego. Po tygodniowym wyjeździe zazwyczaj pierwsze co można odczuć po powrocie do domu to znaczny spadek temperatury. Uruchomienie pieca czy kotła grzewczego od początku zajmuje chwilę i wymaga większego poboru energii niż w przypadku stałego użytkowania. Dzięki zdalnemu sterowaniu możesz dowolnie włączać i wyłączać ogrzewanie w swoim domu, dbając o zaoszczędzenie na rachunkach podczas wakacji lub odpowiednie nagrzanie każdego pokoju jeszcze przed powrotem rodziny!

Profesjonalnie i nowocześnie dbamy o Twój dom!

Energoklima to marka, która współtworzy nowoczesne, ekologiczne i ergonomiczne domy. Oferujemy wykonanie niezawodnej automatyki dla domu, która w znacznym stopniu ułatwi korzystanie z nowoczesnych instalacji domowych. Jako firma z dwunastoletnim doświadczeniem na rynku oraz stałą chęcią dążenia do nowych celów gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, jak i wykonanej automatyki czy sterowników. Nasi specjaliści nie tylko zamontują w Twoim domu sterowniki, ale także odpowiednio je zaprogramują i pokażą jak prawidłowo ich używać!

Wygoda i komfort

Zdalne sterowanie to innowacja, która znacznie poprawia poziom życia.

Sprawdzone systemy zdalnego sterowania i automatyki

Systemy, na których bazuje Energoklima pozwalają zarządzać nowoczesnymi instalacjami w domu.

Kontakt z klientem

Zarówno w trakcie jak i po skończonej pracy pozostajemy z Wami w kontakcie.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.