Subpage slider

Dzięki latom doświadczenia na rynku możemy nazywać się specjalistami w swoim fachu. Profesjonalnie i fachowo montujemy ekologiczne instalacje dla domów, wykonujemy nowoczesne kotłownie gazowe, a także zajmujemy się kompleksową hydrauliką. W naszej codziennej pracy zawsze staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klienta, tworząc wraz z nim nowoczesny dom na miarę jego potrzeb!

Nowoczesna hydraulika, profesjonalne wykonanie

Wykonujemy różnego rodzaju instalacje sanitarne dla domu i biura. Każdą z instalacji przeprowadzamy rzetelnie, solidnie i terminowo. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, materiałów oraz produktów, z którymi pracujemy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wykonana przez nas praca będzie trwała i niezawodna przez lata!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Udana współpraca to klucz do naszego sukcesu, dlatego zawsze staramy się dokładnie poznać wszystkie oczekiwania i wymagania klienta. Dopiero wtedy możemy wybrać odpowiednie materiały lub doradzić w ich doborze. Podczas wykonywania instalacji hydraulicznych pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, aby na bieżąco omawiać postępy pracy. Po skończonym montażu pozostajemy w kontakcie, oferując również fachowe doradztwo – podpowiadamy jak chronić instalację przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mróz, a także jak użytkować ją wydajnie, lecz ergonomicznie.


Nowoczesne instalacje

Montujemy proste, ale innowacyjne dla domu połączenia hydrauliczne.

Setki wykonanych instalacji dla domu i biura

Nasza firma zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy wybrali usługi hydrauliczne i będą mogli cieszyć się nią przez lata.


Fachowe
doradztwo

Poznanie potrzeb i preferencji każdego klienta to fundament naszej pracy.

Sprawna instalacja – podstawa wygodnego domu

Hydraulika dla domu to przede wszystkim instalacje wodno-kanalizacyjne. Bardzo ważne jest zarówno ich właściwe użytkowanie, jak i profesjonalny, prawidłowy montaż. Właściwie działająca instalacja hydrauliczna stanowi jedną z podstaw funkcjonowania każdego domu, a także podstawę komfortu każdego z domowników.Podczas wykonywania instalacji hydraulicznych zawsze kierujemy się profesjonalizmem, dlatego nie zapominamy o kilku najważniejszych zasadach.Zawsze uwzględniamy odpowiednie ułożenie terenu w przypadku wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnej. Aby zużyta woda była odpowiednio odprowadzana, należy pamiętać o właściwym spadku powierzchni.

Postaw na naszą sprawdzoną firmę

Dlaczego Energoklima?

Pamiętamy o wszelkiego rodzaju uszczelnieniach, dzięki którym Twój dom lub mieszkanie pozostanie bezpieczne, a ryzyko zalania zminimalizuje się niemal do zera. Wyznajemy zasadę – im prościej, tym lepiej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, zachowując przy tym możliwie jak największą prostotę wykonania; im większa ilość połączeń w instalacji hydraulicznej, tym większe ryzyko rozszczelnienia w którejś z jej części.

Jeżeli nasze podejście, sposób pracy oraz zakres usług Cię zainteresował, skontaktuj się z nami – rozpocznijmy owocną współpracę!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.