Subpage slider

W przypadku wsparcia dla bezpieczeństwa domu odpowiedni domofon i instalacja alarmowa stanowią kluczowy osprzęt. Rozwiązania tego typu możemy dostosować do potrzeb danego budynku, by jak najskuteczniej chronić domowników przed niepowołanymi gośćmi.

Wysokiej klasy sprzęt

Bezpieczeństwo w domu to podstawa, dlatego używamy tylko niezawodnego i pewnego sprzętu

Rozwiązania dla Twojego domu

Dopasujemy naszą propozycję zabezpieczeń do Twoich potrzeb, Przedstaw nam swój dom, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie!

Bądź bezpieczny!

W naszej ofercie znajdziesz wiele profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą Ci spać spokojnie!

Alarm – wysoka czułość, znakomita ochrona

Nowoczesne alarmy wykorzystują liczne czujniki i sygnalizatory. Sprzęt może być podłączony do centrali alarmowej, która przesyła informację o uaktywnieniu czujnika do odpowiedniego urządzenia – może nim być dedykowany monitor lub smartfon. W momencie uaktywnienia alarmu pojawia się stosowne powiadomienie i komunikat głosowy. Automatyzacja tego procesu pozwala na zintegrowanie z innymi systemami wykorzystywanymi w domu. Coraz więcej osób decyduje się także na rozwiązania smart, choć zwyczajny, standardowy alarm może równie skutecznie poradzić sobie z ochroną naszego dobytku.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Alarmy domowe mogą działać nie tylko w kontekście obecności nieproszonych osób na naszej posesji. Zagrożeniem może być zarówno złodziej, jak i zjawiska atmosferyczne. Korzystając z alarmu, możemy od razu wychwycić nieprzewidziane zdarzenia, takie jak rozprzestrzenianie się ognia czy upadek drzewa na newralgiczne instalacje, dzięki czemu znacząco zredukujemy potencjalne straty.

Specyfikacja instalacji alarmowej jest dobierana pod kątem potrzeb danej przestrzeni i wymagań użytkownika, w związku z czym istnieje wiele różnorodnych konfiguracji. Alarmy mogą stanowić ochronę nie tylko dla wnętrza domu, ale także ogrodzenia, dziedzińca i wszystkich innych elementów posesji.

Domofony – dowiedz się, kto próbuje Cię odwiedzić

Tego typu urządzenia możemy zamontować we własnym zakresie lub z pomocą specjalistów, stawiając na instalację przewodową lub bezprzewodową. Pierwszy wariant jest ceniony ze względu na możliwość pracy przez wiele lat bez konieczności wymiany źródła zasilania. Instalacja takiego domofonu może być jednak trudniejsza. Domofony bezprzewodowe są niezwykle proste w montażu, lecz w wielu przypadkach musimy liczyć się z ewentualną potrzebą wymiany baterii.

Najnowsze domofony korzystają z kamer, które przesyłają obraz do domowego monitora. To opcjonalne rozwiązanie, które może okazać się bardzo przydatne, jednak wiele najnowszych instalacji wciąż stawia jedynie na dźwięk. Domofony również mogą zostać dostosowane do wymagań konkretnej posesji. Niektóre urządzenia oferują integrację z systemami smart i funkcje takie jak przesyłanie obrazu do telefonu.

Dawniej domofony korzystały z systemu simplex, zezwalając jedynie na jednostronną komunikację. Aktualnie możemy skorzystać z instalacji, które umożliwiają rozmowę nie tylko w dwie strony, ale także z wykorzystaniem internetu – dzięki temu możemy z każdego miejsca na świecie wiedzieć, kto chce nas odwiedzić.

Napisz do nas i zapytaj
o interesującą Cię ofertę!

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.