IMG_20200919_0838501.jpg klimatyzacja-25-2.jpg energoklima-54-2.jpg energoklima-15-1.jpg

2021-03-17

Pełna energooszczędność w domu pasywnym

Pan Karol z Janowa Lubelskiego powierzył w nasze ręce całe funkcjonowanie swojego przyszłego domu. Jego oczekiwaniem było stworzenie domu pasywnego wykorzystującego nowoczesne innowacje, najwyższe standardy jakości, a tym samym najniższe koszty eksploatacji domu. Nasz profesjonalny zespół uwzględnił wszystkie potrzeby Pana Karola i stworzył eko dom z wykorzystaniem metod przyjaznych dla środowiska.

 Jedną z najważniejszych kwestii było zamontowanie paneli fotowoltaicznych na dachu budynku, tak, by rodzina mogła czerpać energię ze słońca przez cały rok i nie myśleć o rachunkach za prąd. Ich rozmiar oraz ilość zostały indywidualnie dopasowane, tak, aby ich wydajność była optymalna do zapotrzebowania. Panele zamontowane u Pana Karola mają jednak możliwość magazynowania nadwyżki energii, dzięki czemu nie będzie ona marnowana.

Niemniej ważną sprawą było zapewnienie domownikom komfortu termicznego o każdej porze roku. Nasza firma montuje klimatyzatory renomowanych firm, takich jak Sevra, która służy Panu Karolowi. Sevra posiada klimatyzatory najwyższej jakości i stosuje najnowsze technologie na miarę nowoczesnego eko domu. Chłodne schronienie w upalne dni idzie w parze z czystym powietrzem, które klimatyzacja Sevra filtruje i oczyszczone wpuszcza do środka. 

Uzupełnieniem była pompa ciepła - sposób na ogrzewanie wody oraz domu Pana Karola i jego rodziny. Ma ona za zadanie odzyskać ciepło z otoczenia i przekształcić go w energię wykorzystywaną do ogrzewania wewnątrz budynku. To tanie i ekologiczne rozwiązanie, dlatego zostało wdrożone w Janowie Lubelskim.

Rekuperator, który zamontowaliśmy w domu Pana Karola wymienia zużyte powietrze z domu na świeże, odzyskując jednocześnie ciepło. Energooszczędna i ekologiczna wentylacja mechaniczna nie tylko oczyszcza dodatkowo powietrze, ale pozwala kontrolować jego ruch. W takim zestawie Pan Karol osiągnął maksymalną korzyść, uniezależnił się energetycznie i zredukował bieżące wydatki do absolutnego minimum. 

Ty również możesz zaoszczędzić na rachunkach i dbać o środowisko! Nie wiesz jak? Zadzwoń, a z przyjemnością doradzimy!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.