fotowoltaika-energoklima-panele-sloneczne-4.jpg klimatyzaja-energoklima-montaz-stalowa-wola-2.jpg klimatyzaja-energoklima-montaz-stalowa-wola-4.jpg fotowoltaika-energoklima-panele-sloneczne-9-21.jpg

2021-03-24

Montaż klimatyzacji i fotowoltaiki w domu jednorodzinnym

Pan Jakub z Rzeszowa był na etapie projektu swojego nowego domu jednorodzinnego, kiedy postanowił skorzystać z naszych usług w zakresie przygotowania projektu, wdrożenia i instalacji paneli fotowoltaicznych oraz klimatyzacji. Nasz zespół składa się doświadczonych i profesjonalnych ekspertów zapoznał się ze wstępnym projektem domu i zaproponowaliśmy Panu Jakubowi najkorzystniejsze rozwiązania dla Jego inwestycji.

Ekologiczna klimatyzacja, którą wybraliśmy do tego zlecenia to pewność znacznie niższego zużycia prądu. Dodatkowo takie urządzenia są wyposażone w specjalne filtry, które nie tylko chłodzą, ale też oczyszczają powietrze! Wysokie temperatury potrafią być nie lada koszmarem, kiedy po słonecznym, letnim dniu chcemy odpocząć na poddaszu, które przez cały dzień nagrzewało się od słońca. Dlatego, aby nie doszło do takich sytuacji zamontowaliśmy bardzo wydajną klimatyzację, specjalnie dopasowaną parametrami do projektu domu, który przedstawił nam Pan Jakub. Dodatkowym atutem jest fakt, że taka klimatyzacja przy wszystkich swych zaletach ma również nowoczesny wygląd i pracuje bardzo cicho, co podnosi komfort domowników.

Dobrze dobrane przez nasz zespół parametry techniczne urządzenia sprawią, że będzie ono wydajne, ekologiczne i energooszczędne. Warto pamiętać, że na wydajność klimatyzacji, a tym samym efektywność chłodzenia ma wpływ montaż i dobór urządzenia. Analizując projekt dobieramy wszystko indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

Dom Pana Jakuba to miał być również miejscem, które nie będzie generowało ogromnych kosztów za energię, dlatego zdecydowaliśmy się na instalację paneli słonecznych, których inwestycja według naszych wyliczeń zwróci się już w przeciągu kilku lat, a w kolejnych latach będzie pozyskiwać energię zupełnie za darmo! To doskonałe rozwiązanie dla domu jednorodzinnego. Korzyści, jakie można czerpać z zielonej energii, są nieskończone. Dodatkowo pomogliśmy Panu Jakubowi pozyskać dotację na montowane panele, co sprawiło, że inwestycja stała się jeszcze bardziej korzystna!

Dzięki innowacyjnym systemom wspólnie zadbamy o środowisko naturalne, jak również zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.