orlik-turbia-3.jpg orlik-turbia-2.jpg

2022-05-07

Instalacja systemu monitoringu na 'Orliku' w Turbi

Projekt Orlik to rządowo-samorządowy program, którego celem jest wybudowanie w każdej gminie boiska sportowego dla dzieci i młodzieży. Zadaniem każdego boiska miało być zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. W skład kompleksu sportowego wchodzą dwa boiska oraz niewielki budynek sanitarno-szatniowy, a wszystko ogrodzone jest 4-metrowym ogrodzeniem z siatki. "Orliki" w krótkim czasie zdobyły uznanie dzieci i młodzieży, dla których stały się miejscem spotkań oraz sportowych rywalizacji w czterech dyscyplinach. Na dwóch boiskach pokrytych sztuczną nawierzchnią można bez problemu grać w piłkę nożną, koszykówkę, piłkę ręczną oraz siatkówkę.
Ze względów bezpieczeństwa przebywających tam dzieci, został nam zlecony montaż monitoringu na całym obiekcie.

Montaż monitoringu na "Orliku" w Turbi

Zaprojektowany przez nas system monitoringu składał się z 5 kamer nagrywających w rozdzielczości HD, które zostały zawieszone na wysokości około 5 metrów. Przekazywany przez kamery obraz jest widoczny na podglądzie na żywo, a jednocześnie jest nagrywany za pomocą cyfrowego rejestratora. W ten sposób w razie konieczności można odtworzyć nagranie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Cały osprzęt, monitor oraz okablowanie umieściliśmy w jednym z pomieszczeń budynku Orlika w niewielkich rozmiarów wiszącej szafce Rack. Przyjemne i bezproblemowe zlecenie, dzięki któremu poprawiliśmy bezpieczeństwo przebywających na obiekcie dzieci i młodzieży.

Potrzebujesz monitoringu?

Wykorzystaj nasze doświadczenie. Specjaliści z Energoklima pomogą Ci w zaprojektowaniu, wyborze urządzeń oraz profesjonalnym montażu całego systemu. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu, firmy i własne. Nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się z nami.
Jeśli interesujesz się nie tylko monitoringiem, zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych i rzetelnych informacji na temat nowoczesnych domowych rozwiązań.

784 737 211 Kliknij, aby otrzymać ofertę

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.