ogrzewanie-domku-letniskowego-klimatyzatorem-energoklima1.jpg ogrzewanie-domku-letniskowego-klimatyzatorem-rotenso-energoklima.jpg ogrzewanie-domku-letniskowego-klimatyzatorem-rotenso-2-energoklima.jpg ogrzewanie-domku-letniskowego-klimatyzatorem-rotenso-3-energoklima.jpg

2023-10-15

Ogrzewanie domku letniskowego klimatyzatorem

Domek letniskowy to miejsce, do którego chętnie uciekamy w cieplejsze miesiące, szukając wytchnienia od miejskiego zgiełku. Jednak coraz częściej decydujemy się na spędzanie w nim również weekendów wiosennych czy jesiennych, kiedy temperatura potrafi być już wyraźnie niższa. Jak wtedy zadbać o ciepło i komfort? Odpowiedzią może być klimatyzacja z funkcją grzania.

Ogrzewanie domku letniskowego. Dlaczego klimatyzator to dobry wybór?

Tradycyjne piece czy kominki choć urokliwe, wymagają stałej obsługi i magazynowania paliwa. Klimatyzator z funkcją grzania to rozwiązanie, które łączy w sobie estetykę i efektywność. Dzięki niemu ogrzewanie domku letniskowego jest proste i wygodne.

Nasz klient zdecydował się na montaż dwóch urządzeń Rotenso Imoto, które działają w dwóch osobnych systemach split.

Klimatyzacja Rotenso Imotot

Sprawdź cenę w sklepie

Montaż klimatyzacji w Janowie Lubelskim rozpoczęliśmy od szybkich oględzin domku i przystąpiliśmy do pracy. Przewody i całe potrzebne okablowanie już wcześniej przygotowaliśmy, dzięki czemu cała instalacja została ukryta w konstrukcji budynku. Nasza praca podczas tej wizyty polegała na: zawieszeniu wszystkich jednostek, podłączeniu ich ze sobą, napełnieniu czynnikiem chłodniczym oraz sprawdzeniu szczelności i prawidłowego działania klimatyzacji.
W ciągu kilku godzin uwinęliśmy się z całym zadaniem, bez większych problemów.

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do ogrzewania domku letniskowego?

Wybierając klimatyzator do ogrzewania domku letniskowego, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii:

  • SCOP — Współczynnik ten pokazuje stosunek energii zużytej do energii wytworzonej przez urządzenie. Im wskaźnik jest wyższy, tym klimatyzator jest bardziej wydajny i energooszczędny.
  • Moc urządzenia — Musi być ona dostosowana do metrażu oraz izolacji budynku.
  • Zużycie energii — Dobrze jest wybierać urządzenia z wysoką klasą energetyczną, które gwarantują niższe zużycie prądu.
  • Poziom hałasu — W cichej okolicy letniskowej warto postawić na urządzenia ciche, które nie zakłócą spokoju ani nas, ani sąsiadów.

Pamiętaj, że nasi specjaliści są do twojej dyspozycji i zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie twoje pytania dotyczące ogrzewania domku letniskowego klimatyzatorem. Napisz do nas lub zadzwoń!

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Działamy lokalnie w Twojej okolicy

Nasze samochody możesz spotkać na terenie trzech sąsiadujących ze sobą województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Nasza szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań obejmuje także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, a także innych specjalistycznych instalacji domowych.

Dlaczego warto wybrać klimatyzator do ogrzewania domku letniskowego z naszej oferty?

Mamy setki klimatyzatorów o różnej mocy, kolorze i od różnych producentów. Większość z nich jest dostępna prawie od ręki. Więc szybko i sprawnie jesteśmy w stanie przeprowadzić jej montaż w twoim domu, mieszkaniu lub firmy. Współpracujemy ze sklepem i hurtownią klimatyzacji, której jesteśmy jedną z dwóch firm, zajmujących się montażem klimatyzatorów. Odwiedź stronę i sprawdź cenę oraz parametry dostępnych modeli.

Jesteśmy doświadczoną firmą z 15-letnim stażem pracy

Dzięki temu zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia oraz setki zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług. Pomagając i doradzając w wyborze klimatyzatora, zawsze oferujemy urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, na których wiemy, że się nie zawiedziesz. Dzięki temu możesz cieszyć się chłodem w upalne i ciepłem w chłodne dni. Jeśli przekonaliśmy Cię do skorzystania z naszych usług, odezwij się do nas w wygodny dla Ciebie sposób!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.