przygotowanie-instalacji-do-klimatyzacji-i-pompy-ciepla-pilchow1.jpg przygotowanie-instalacji-do-klimatyzacji-i-pompy-ciepla-pilchow-3.jpg przygotowanie-instalacji-do-klimatyzacji-i-pompy-ciepla-pilchow-2.jpg

2023-09-12

Przygotowanie instalacji na etapie budowy domu

W dzisiejszych czasach, kiedy temperatury mogą sięgać skrajnych wartości, zainstalowanie klimatyzacji i pompy ciepła w domu staje się niezwykle istotne. Te systemy zapewniają nie tylko komfort i przyjemność, ale również oszczędność energii. Jedna z naszych realizacji z okresu zimowego miała na celu przygotowanie nowo powstającego domu do późniejszego montażu instalacji klimatyzacji i pompy ciepła. Zobacz i dowiedz się, jak przebiega taki proces.

Wybór odpowiedniego systemu klimatyzacji i wydajnej pompy ciepła

Wybór odpowiedniej klimatyzacji i pompy ciepła dla Twojego domu może być trudnym zadaniem. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby dokonać właściwego wyboru. Należą do nich m.in:

  • - powierzchnia domu — im większy dom tym moc i wydajność użytych urządzeń musi być większa,
  • - efektywność energetyczna — od klasy energetycznej zależą koszty eksploatacji urządzenia,
  • - funkcje dodatkowe — przydatne funkcje, które ułatwią Ci codzienne życie,
  • - budżet

Wszystkie te czynniki warto wcześniej skonsultować z profesjonalistą z Energoklima, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj i wielkość systemu będzie odpowiedni dla Twojego domu.

Przygotowanie domu do instalacji klimatyzacji i pompy ciepła

Kiedy dokonałeś już wyboru systemów, które użyjesz, możemy przystąpić do rozplanowania wszystkich elementów układu. Najlepiej jest to zrobić na etapie budowy domu, przed tynkami i wykonaniem elewacji. Wówczas całe okablowanie oraz o rurowanie można schować w ścianach. Dzięki temu nie ma potrzeby stosowania później niezbyt estetycznych korytek montażowych. U naszego klienta w Pilchowie koło Stalowej Woli, właśnie na tym etapie budowy wykonaliśmy całą instalację.
Obecnie czekamy na zakończenie prac wewnątrz i na zewnątrz budynku, aby dokonać montażu wszystkich zamówionych przez klienta klimatyzatorów oraz pompy ciepła.

Chcesz wyposażyć swój dom w trakcie budowy w system klimatyzacji i pompę ciepła?

Świetny pomysł! Zgłoś się do nas, a chętnie Ci w tym pomożemy. W naszej ofercie mamy setki klimatyzatorów oraz pomp ciepła o różnej mocy i od różnych producentów. Większość z nich jest dostępna praktycznie od ręki, dlatego wybór zależy tak naprawdę od potrzeb i Twojego budżetu. Współpracujemy ze sklepem i hurtownią klimatyzacji, dla której świadczymy profesjonalne usługi montażu. Na stronie sklepu znajdziesz setki klimatyzatorów oraz także pomp ciepła z ich dokładnymi parametrami, oraz aktualnymi cenami.

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Działamy lokalnie także w Twojej okolicy

Stawiamy na indywidualność, dlatego nasze usługi świadczymy wyłącznie w promieniu około 100 km od Stalowej Woli. Na tym obszarze jesteśmy w stanie do każdego klienta bezpłatnie podjechać, doradzić oraz wycenić cały system klimatyzacji i nie tylko. Nasza szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań obejmuje także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, a także innych specjalistycznych instalacji domowych. Przekonaj się o naszych możliwościach!

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 15 lat doświadczenia w branży, wysoka jakość usług, wykwalifikowana załoga, terminowość i najlepsze ceny — tym wyróżniamy się spośród konkurencji! Gwarantujemy indywidualne podejście, doradzamy w wyborze i zawsze oferujemy urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów, na których wiemy, że się nie zawiedziesz. Jeśli przekonaliśmy Cię do skorzystania z naszych usług, odezwij się do nas w wygodny dla Ciebie sposób!

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.