klimatyzacja-rotenso-pysznica-energoklima1.jpg przewody-doprowadzone-do-klimatyzatora-rotenso-pysznica-energoklima.jpg klimatyzator-wewnetrzny-rotenso-pysznica-energoklima.jpg

2023-09-22

Montaż klimatyzacji Rotenso w Pysznicy

Klimatyzacja stała się niezbędna w naszych domach, zwłaszcza w gorące letnie dni. Wybierając odpowiednie urządzenie, warto zwrócić uwagę na klimatyzatory Rotenso. Marka ta zyskała uznanie na rynku dzięki swojej niezawodności. Urządzenia tej firmy są wydajne, energooszczędne i ciche. Dodatkowo oferują nowoczesny design, który wpasuje się w każde wnętrze.

Przebieg prac podczas montażu klimatyzacji

Niezawodność i korzystna cena przekonała naszego klienta do montażu klimatyzacji domowej w Pysznicy. Jednostkę, którą zaproponowaliśmy klientowi to klimatyzator Rotenso Mirai X o mocy 3,5 kW. Wyposażony w szereg przydatnych funkcji i z bardzo dobrymi współczynnikami SERR i SCOOP doskonale wpisał się w potrzeby klienta.

Klimatyzacja Rotenso Mirai X

Sprawdź cenę w sklepie

Pierwszym krokiem, ustalonym już na etapie wyceny był wybór odpowiedniego miejsca na jednostki zewnętrzne i wewnętrzne. W tych właśnie miejscach następnie zawiesiliśmy jednostki oraz wykonaliśmy kilka otworów w ścianach, którymi poprowadziliśmy rury oraz przewody. Niestety w tym przypadku nie wchodziło w grę ukrycie przewodów w ścianach, dlatego użyliśmy korytek maskujących. Poprowadziliśmy je w taki sposób aby cała instalacja była jak najmniej widoczna, ukrywając część z nich w szafce na okrycia wierzchnie.
Po dokładnym połączeniu obu jednostek, sprawdzeniu szczelności układu oraz podłączeniu do zasilania, urządzenia były gotowe do działania.
Na koniec zawsze objaśniamy sposób obsługi urządzenia i na co zwracać uwagę przy codziennym użytkowaniu. Kolejna nasza wizyta w tym miejscu będzie podczas okresowego przeglądu urządzenia.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze klimatyzacji do swojego domu?

W Energoklima fachowo doradzamy i przygotowujemy projekt całego systemu klimatyzacji. ZA DARMO nasz doradca przyjedzie do Ciebie i wyceni cały system klimatyzacji oraz odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące klimatyzacji. Wspólnie wybierzemy odpowiednią jednostkę dopasowaną do twojego budżetu i potrzeb

Kliknij, aby otrzymać ofertę

Pracujemy na terenie trzech województw

Działamy na sporym obszarze obejmującym część województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. Realizujemy zlecenia zarówno w dużych miastach jak Rzeszów, Stalowa Wola czy Tarnobrzeg, jak w tych mniejszych. Poza klimatyzacją przeprowadzamy także montaż pomp ciepła, fotowoltaiki, systemów monitoringu, rekuperacji i innych domowych instalacji.

Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim doświadczeniem

W ciągu ponad 14 lat prowadzenia działalności zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia, doradzając i wykonując systemy klimatyzacji. Stawiamy duży nacisk na jakość świadczonych przez nas usług oraz użytych materiałów i urządzeń. Oferujemy tylko urządzenia sprawdzonych producentów, których jesteśmy pewni. Jeśli podoba Ci się nasza praca i chciałbyś, abyśmy to my wykonali klimatyzację w twoim domu, zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie.

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.