Klimatyzacja Pysznica. Nowoczesne klimatyzatory do Twojego domu

Każdego roku lato jest coraz bardziej suche i upalne. Globalne ocieplenie klimatu i zmiany zachodzące w naszej strefie klimatycznej nie ułatwiają nam codziennego funkcjonowania. Właśnie dlatego coraz częściej klimatyzacja Pysznica pojawia się w naszym domach i mieszkaniach. Niewielkie rozmiary jednostek chłodzących i stosunkowo niski koszt ich zakupu, sprawiły, że możemy sobie pozwolić na instalację klimatyzacji w domu. Nawet tania klimatyzacja do mieszkania jest w stanie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o kilkanaście stopni. Wszystko jednak zależy od powierzchni mieszkania oraz mocy urządzenia. Dobra klimatyzacja do mieszkania i odpowiednio dopasowana zapewni nam niebywały komfort cieplny oraz czyste powietrze, dzięki wbudowanym filtrom powietrza. Klimatyzacja Pysznica jest jedną z naszych usług, które świadczymy od kilkunastu lat. Nasza kompleksowa oferta obejmująca projekt, wycenę oraz montaż sprawi, że nie muszą się Państwo o nic martwić. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą oraz doradzą w podjęciu właściwej decyzji. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy z nami lub wysłania formularza kontaktowego.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Pysznica. Możesz nam zaufać, znamy się na tym co robimy

Zdecydowany nacisk stawiamy na jakość oraz terminowość naszych usług. Przy montażu klimatyzacji w Pysznicy używamy tylko sprawdzonych klimatyzatorów od renomowanych producentów. Należą do nich m.in. Lg, Samsung, Gree czy Daikin. Nowoczesna technologia, w którą są wyposażone te jednostki oraz nasze doświadczenie i wiedza sprawiają, że można nam w pełni zaufać. Przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji Pysznica to gwarancja świetnie wykonanej usługi oraz bezproblemowej obsługi urządzenia przez najbliższe lata.
Przed przystąpieniem do montażu klimatyzacji w Pysznicy przeprowadzimy z Tobą konsultację, w której trakcie będziemy potrzebowali uzyskać kilka istotnych informacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba umówimy się na osobistą wizytę w miejscu montażu. Ułatwi to nam odpowiednie dopasowanie systemu klimatyzacji do Twoich potrzeb i pozwoli przygotować dokładny kosztorys całego montażu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Pysznicy

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Pysznica z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Pysznica. Zadbamy o Twoją klimatyzację

Najczęstszą przyczyną słabo chłodzącej instalacji lub nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z urządzenia jest brak odpowiedniego serwisu. Może to prowadzić do poważniejszych usterek lub całkowitego unieruchomienia urządzenia. Serwis klimatyzacji Pysznica wykonywany regularnie przez doświadczonych specjalistów to gwarancja sprawnie działającego systemu chłodzenia. Przeprowadzony przez nas serwis klimatyzacji Pysznica polega m.in. na:

  • ocenie stanu technicznego urządzeń,
  • dokładnym oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu wbudowanych filtrów,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji freonem.

Wykonana w ten sposób konserwacja korzystnie wpłynie zarówno na urządzenia, jak i ich wydajność, ale przede wszystkim na jakoś powietrza w Twoim domu. Warto odpowiednio wcześnie pomyśleć o serwisie urządzenia i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Po telefonicznym ustaleniu dogodnego terminu przyjedziemy i wykonamy przegląd urządzenia.
Zdarzają się niestety także przypadki, w których nawet dobra klimatyzacja do mieszkania ulega awarii i niezbędna jest jej naprawa. Specjaliści w Energoklima doskonale znają się na swojej pracy i szybko zdiagnozują oraz wyeliminują każdą usterkę. Zapraszamy do kontaktu z nami!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Pysznica wykonana przez zespół doświadczonych specjalistów to gwarancja sprawnej i bezproblemowej instalacji. Zobacz wykonane przez nas systemy i przekonaj się, co potrafimy.

Rozważasz montaż lub serwisu klimatyzacji? Mieszkasz w Pysznicy? Skontaktuj się z nami

Kilkanaście lat doświadczenia i setki zamontowanych urządzeń klimatyzacyjnych - to coś, co nas wyróżnia. Od lat pomagamy tworzyć naszym klientom ekologiczne domy, wyposażone w nowoczesne technologie poprawiające komfort życia. Dobra klimatyzacja do mieszkania to urządzenie najwyższej jakości, które cicho i wydajne spełnia swoje zadanie. Zlecając jej wykonanie naszej firmie, masz pewność, że instalacja będzie wykonana poprawnie i zgodnie ze sztuką. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego systemu dla Twoich potrzeb!
Odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych rozwiązań, które mogą sprawdzić się także i w Twoim domu!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.