Klimatyzacja Koprzywnica. Nowoczesne rozwiązanie do twojego domu i mieszkania

Klimatyzacja do domu to częsty widok w coraz większej ilości gospodarstw domowych. Doskwierające nam upały w letnim okresie, ze względu na zmiany klimatyczne stają się trudne do zniesienia. Klimatyzacja Koprzywnica jest znakomitym rozwiązaniem na ten problem. Niewielkich rozmiarów urządzenia, energooszczędne i praktycznie bezobsługowe można zainstalować praktycznie w każdym domu czy mieszkaniu. Dzięki nim będziesz mógł w końcu nie przejmować się panującą temperaturą na zewnątrz budynku. Dodatkową zaletą klimatyzacji Koprzywnica jest możliwość użycia jej do ogrzewania w chłodniejsze dni, a także zdolność do filtrowania powietrza. Wbudowane filtry pozwalają na wychwycenie z powietrza kurzu, pyłu, smogu czy bakterii i wirusów. Bez wątpienia jest to duża zaleta dla każdego z nas a w szczególności alergików.
Od kilkunastu lat zajmujemy się doradztwem, montażem oraz serwisem klimatyzacji w Koprzywnicy i jej okolicach. Wykonaliśmy w tym czasie setki instalacji różnego typu i zdobyliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy wracają do nas każdego roku. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie do klimatyzacji. Pomogą w jej wyborze oraz zaprojektują i wycenią cały system według Twoich indywidualnych potrzeb i warunków technicznych.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Koprzywnica. Szybko i solidnie zamontujemy ją w Twoim mieszkaniu

Jeden z najważniejszych elementów prawidłowo działającego systemu chłodzenia jest jego montaż. Montaż klimatyzacji Koprzywnica przeprowadzony przez naszych doświadczonych specjalistów zapewni Ci bezawaryjną i sprawną klimatyzację przez najbliższe lata. Przy jej montażu stawiamy przede wszystkim na jakość użytych materiałów oraz klimatyzatory od sprawdzonych producentów. Współpracując z takimi markami jak Lg, Samsung, Mitsubishi czy Gree zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania.
Montaż klimatyzacji w Koprzywnicy odbywa się we wcześniej ustalonym terminie z naszym doradcą. Nasza ekipa przyjedzie na miejsce zlecenia i wykona szybko i fachowo zlecone zadanie, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem nawet tego samego dnia. Dzięki naszemu doświadczeniu i markowym sprzętom będziesz miał gwarancję bezproblemowej eksploatacji urządzeń przez najbliższe lata. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Koprzywnicy

Montaż klimatyzacji Koprzywnica. Jak przebiega proces instalacji systemu klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Koprzywnica z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Koprzywnica. Zadbamy o twoje urządzenia chłodzące

Regularny serwis urządzeń chłodniczych to podstawa prawidłowo działającej klimatyzacji. Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Koprzywnica to fachowa i profesjonalna usługa, w trakcie której nasz specjalista wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wykonanie tych zabiegów przedłuży żywotność twojego urządzenia oraz korzystnie wpłynie na jakość chłodzenia, oraz powietrza w pomieszczeniach. Serwis klimatyzacji Koprzywnica należy przeprowadzać przynajmniej dwa razy do roku przed okresem wzmożonej eksploatacji urządzeń, aby mieć pewność, że klimatyzator nie zawiedzie nas w krytycznym momencie.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje także diagnozę oraz naprawę uszkodzonych jednostek chłodzących lub tych, które przestały działać. Przyjedziemy, zbadamy urządzenia, a następnie jak najszybciej naprawimy. Zachęcamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja montowana w domu to inwestycja w komfort oraz dobre samopoczucie w upalne, jak i chłodniejsze dni. Zrealizowane przez nas setki instalacji świadczą o naszym profesjonalizmie i wiedzy. Zobacz, co potrafimy!

Mieszkasz w Koprzywnicy? Szukasz sprawdzonej ekipy, którą zamontuje klimatyzację w twoim domu lub mieszkaniu?

Skorzystaj z naszego doświadczenia i fachowej wiedzy, którą posiadamy. W Energoklima pomożemy Ci dopasować odpowiednie jednostki chłodzące do Twojego budżetu oraz wymagań. Nasi pracownicy profesjonalnie przeprowadzą montaż klimatyzacji, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem nawet tego samego dnia. Jeśli jesteś zainteresowany klimatyzacją lub masz pytania, odwiedź nasz blog, lub skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.