Klimatyzacja Ostrowiec Świętokrzyski. Popraw swój komfort życia

Upalne i suche dni, pojawiające się każdego roku w okresie letnim negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i dobry nastrój. Jednak trend, który pojawił się w naszym kraju, sprawił, że coraz częściej decydujemy się na montaż klimatyzacji w domu. Dzięki niewielkim rozmiarom klimatyzacja Ostrowiec Świętokrzyski jest możliwa do zainstalowania w każdym nawet najmniejszym pomieszczeniu. Wydatek, który się z tym wiąże, jest zdecydowanie wart swojej ceny, zwłaszcza w letnie upalne dni. W Energoklima stawiamy na jakość naszych usług dlatego, używamy tylko urządzeń oraz materiałów sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest klimatyzacja LG. Urządzenia LG to jedne z popularniejszych klimatyzatorów w naszym kraju, które możemy spotkać nie tylko w domach, ale także w biurach, hotelach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej. Klimatyzacja domowa Lg to zdecydowanie dobry wybór. Zadzwoń do nas lub wyślij formularz kontaktowy, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania lub przygotuje bezpłatną wycenę klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski. Dlaczego warto zlecić go fachowcom

Na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego działamy od kilkunastu lat, montując nowoczesne systemy klimatyzacyjne w domach, biurach czy sklepach. Jako specjaliści w swojej branży mamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie. Każdy montaż klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski przeprowadzamy profesjonalnie, zgodnie ze sztuką oraz szybko i sprawnie. Wykorzystując m.in. klimatyzatory LG, stworzymy w Twoim domu komfortową strefę, w której odpoczniesz oraz miło spędzisz wolny czas bez względu na temperaturę zewnętrzną. Montaż klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczynamy od dokładnego wywiadu z Tobą, w którym chcemy poznać Twoje potrzeby, wymagania oraz miejsce instalacji urządzenia. Jeśli to konieczne podjedziemy osobiście i zweryfikujemy miejsce montażu oraz doradzimy jak najlepiej rozmieścić klimatyzację. Wstępna rozmowa i oględziny pozwolą nam dopasować odpowiednią jednostkę, którą może być m.in. klimatyzator LG. Jeśli wycena montażu systemu chłodzenia będzie akceptowalna, umówimy się na dogodny termin i sprawnie go przeprowadzimy.

Klimatyzacja Ostrowiec Świętokrzyski. Urządzenia na miarę XXI wieku

Krok po kroku przedstawiamy jak wygląda montaż klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Ostrowiec Świętokrzyski urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski. Zaufaj naszym specjalistom

Nieprawidłowo serwisowana klimatyzacja lub jej brak może doprowadzić do problemów z jednostką chłodzącą, lub jej całkowitej awarii. Zgodnie z zaleceniami producentów, serwis klimatyzacji powinno się przeprowadzać minimum raz w roku, zanim rozpoczniemy jej intensywne eksploatowanie. W naszych warunkach najlepiej na serwis klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski umówić się na przełomie marca i kwietnia. Prawidłowo i odpowiednio często serwisowane klimatyzatory LG posłużą nam przez długie lata.
Decydując się na serwis klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski, warto wiedzieć, dlaczego jest on tak ważny. Przede wszystkim zaniedbane urządzenie wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu. Przez zanieczyszczone filtry nie jest w stanie prawidłowo filtrować brudu, kurzy czy alergenów z powietrza. Poza tym często spada wydajność chłodzenia takiego urządzenia oraz zwiększa się pobór mocy. Warto więc nie zwlekać i zadbać o odpowiedni serwis urządzeń. Nasi fachowcy w ramach usługi w zależności od potrzeb wykonają:

  • ogólny przegląd stanu technicznego urządzeń,
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymiana lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Tak przeprowadzona konserwacja urządzenia, zapewni mu bezproblemową pracę przez najbliższe kilka miesięcy. A ty będziesz cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni. Drobne usterki również się zdarzają. Dlatego nasza oferta obejmuje także ich diagnostykę oraz pełną naprawę. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług serwisu klimatyzacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Klimatyzacja domowa LG to sprawdzone przez setki naszych klientów urządzenia, które od lat montujemy w ich domach i mieszkaniach. Stosowane w różnych konfiguracjach typu split lub multisplit zawsze w pełni spełniają swoje zadanie. Przekonaj się sam i zamów montaż klimatyzacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sprawdzona firma, która wykona dla Ciebie montaż oraz serwis klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski

Przez kilkanaście lat działalności wypracowaliśmy renomę naszej firmy oraz zdobyliśmy setki zadowolonych z naszych usług klientów. Każdy montaż czy serwis klimatyzacji Ostrowiec Świętokrzyski jest inny i wymaga odpowiedniego przygotowania. Nasz zespół składa się z doświadczonych monterów klimatyzacji, którzy pomogą stworzyć Ci ekologiczny dom wyposażony w nowoczesny klimatyzator domowy LG lub inny równie skuteczny model od renomowanego producenta. To niepozorne urządzenie znacznie wpłynie na komfort Twojego życia oraz poprawę samopoczucia w upalne dni. Odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub mailowo. Doradzimy, zaprojektujemy, wycenimy i przeprowadzimy montaż w dogodnym dla Ciebie terminie.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.