Klimatyzacja Rudnik nad Sanem. Komfortowa temperatura o każdej porze dnia

Do niedawna klimatyzację mogliśmy spotkać tylko w pomieszczeniach handlowych oraz biurowych. Obecnie coraz częściej instalujemy klimatyzatory także w domach oraz mieszkaniach. Klimatyzacja domowa to świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci zapanować nad temperaturą i cieszyć się czystym powietrzem w upalne dni. Odpoczynek i codzienna praca, w końcu nie będzie dla Ciebie udręką. W Energoklima stawiamy głównie jakość naszych usług oraz urządzenia najlepszych producentów. Klimatyzacja Rudnik nad Sanem, w naszym wykonaniu to gwarancja wydajnego i bezawaryjnego systemu chłodzenia w Twoim domu. Nasz zespół specjalistów jest do twojej dyspozycji i odpowie na wszystkie twoje pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Rudnik nad Sanem w Twoim domu i nie tylko

Komfortowa temperatura w pomieszczeniu poprawi twoje samopoczucie oraz pozwali nam efektywne funkcjonowanie w ciągu dnia. Instalowana przez nas klimatyzacja Rudnik nad Sanem w domach to profesjonalnie wykonana usługa, z której będziesz w 100% zadowolony. Montaż klimatyzacji Rudnik nad Sanem przeprowadzamy, wykorzystując materiały dobrej jakości oraz urządzenia renomowanych producentów. Lg, Samsung czy Mitsubishi to klimatyzatory najwyższej jakości - energooszczędne, bezawaryjne i wyróżniające się cichą pracą. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz markowym urządzeniom masz pewność, że klimatyzacja w twoim domu będzie służyć przez długie okres czasu.
Zanim rozpoczniemy montaż klimatyzacji Rudnik nad Sanem, przeprowadzimy z Tobą wywiad lub jeśli zajdzie taka potrzeba umówimy się na osobistą wizytę w miejscu montażu. Nasz specjalista doradzi w wyborze najlepszej lokalizacji jednostek, pomoże w doborze mocy oraz zaprojektowaniu systemu chłodzenia. Kolejny etap to przygotowanie wyceny, a następnie montaż urządzeń w umówionym terminie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Rudniku nad Sanem

Jak przebiega montaż klimatyzacji Rudnik nad Sanem?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Rudnik nad Sanem z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Rudnik nad Sanem. Profesjonalnie zadbamy o Twoje urządzenia

Lato to czas, w którym klimatyzacja jest najbardziej eksploatowana. Dlatego tak bardzo istotne jest, aby regularnie sprawdzać jej stan. Serwis klimatyzacji Rudnik nad Sanem wykonywany przynajmniej dwa razy w roku da Ci pewność, że cały układ nie zawiedzie, kiedy będzie Ci najbardziej potrzebny.
Serwis klimatyzacji Rudnik nad Sanem wykonany przez naszego specjalistę polega m.in. na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych,
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Serwis klimatyzacji domowej wydłuża jej żywotność, a także korzystnie wpłynie na jakość powietrza w twoim domu. Warto więc zadbać o systematyczną konserwację klimatyzacji i regularnie korzystać z naszych usług. Już dziś umów się na serwis klimatyzacji Rudnik nad Sanem. Jeśli jednak twoja klimatyzacja odmówiła posłuszeństwa, naprawimy ją dla Ciebie. Podjedziemy na miejsce zgłoszenia i przeprowadzimy szczegółową diagnostykę urządzeń.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Od wielu lat działamy lokalnie w trzech województwach: podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim. Instalujemy klimatyzatory także w Rudniku nad Sanem. Zobacz, jak pracujemy na co dzień i przekonaj się, że znamy się na tym!

Szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy do montażu lub serwisu klimatyzacji?

Świetnie, że do nas trafiłeś! Od kilkunastu lat tworzymy we współpracy z naszymi klientami nowoczesne i ekologiczne domy. Klimatyzatory są jednym z nieodłącznych elementów tych domów, które poprawiają komfort cieplny i bez, których obecnie wielu z nas nie może żyć. Stale rozwijamy swoje możliwości oraz wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu staliśmy się lokalnymi liderami w branży. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz wątpliwości. Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej na temat klimatyzacji i innych rozwiązań, które mogą także sprawdzić się w twoim domu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.