Domowa klimatyzacja Czermin. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Powtarzające się każdego roku fale tropikalnych upałów, coraz bardziej dają się nam we znaki w codziennym funkcjonowaniu. Z tego właśnie powodu instalujemy klimatyzację w wielu miejscach publicznych a teraz także w domach i mieszkaniach. Klimatyzacja Czermin doskonale sprawdzi się także w twoim domu. Niewielkich rozmiarów urządzenia, można umieścić praktycznie w każdym miejscu. Klimatyzacja domowa poprawi twój komfort termiczny, oczyści powietrze z kurzu, pyłu i bakterii, a także posłuży jako dodatkowe źródło ciepła w chłodniejsze dni. Inwestycja w twoją domową klimatyzację w Czerminie zdecydowanie jest warta swojej ceny, docenisz to zwłaszcza w najgorętsze dni w roku. Aby jednak móc się cieszyć z wszystkich jej zalet warto wybrać firmę, która zajmie się jej instalacją w profesjonalny sposób. Specjaliści z Energoklima nie tylko pomogą ci w wybraniu systemu chłodzenia i dobraniu mocy urządzeń, ale także przyjadą i zamontują cały system, a następnie przeszkolą Cię z jego obsługi. Klimatyzacja Czermin, w naszym wykonaniu to pewność, wydajnego i bezawaryjnego systemu klimatyzacji w Twoim domu. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przygotuje bezpłatną wycenę klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Czermin. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Prawidłowy montaż klimatyzacji Czermin wymaga odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy jak to zrobić. Dlatego nie warto robić tego na własną rękę. Lepiej zlecić to firmie z wieloletnim doświadczeniem, która ma za sobą setki instalacji systemów chłodzenia w domach oraz miejscach publicznych. Nasi specjaliści przeprowadzą montaż klimatyzacji Czermin szybko i fachowo, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem nawet tego samego dnia. Przy montażu używamy tylko materiałów dobrej jakości oraz urządzeń pochodzących od sprawdzonych i pewnych producentów takich marek jak LG, Samsung czy Gree. Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości urządzeniom otrzymasz praktycznie bezobsługowy i bezawaryjny system chłodzenia. Intuicyjne i łatwe sterowanie temperaturą poprzez pilot lub aplikację w smartfonie dodatkowo uzupełnia całą klimatyzację. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na wszystkie twoje pytania dotyczące klimatyzacji i jej montażu w twoim domu.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Czerminie

Jak odbywa się typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Czermin z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Czermin - zadbamy o twoje urządzenia

Coroczny serwis klimatyzacji Czermin to coś, o czym nie powinno się zapominać. Nie przeprowadzony na czas może spowodować spadek mocy urządzeń, wycieki, nieprzyjemne zapachy wydobywające się z urządzenia. Warto więc odpowiednio wcześnie umówić się na serwis klimatyzacji Czermin. W jego trakcie nasz specjalista wykona w zależności od potrzeb m.in.:

  • oczyszczenia jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenia i mycie skraplaczy,
  • czyszczenia parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzenia połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenia szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wszystkie te czynności przyczyniają się zwiększenia żywotności urządzeń klimatyzacji. Poprawiają wydajność chłodzenia oraz zapewniają, że powietrze jest prawidłowo filtrowane i czyszczone z zanieczyszczeń. Przeprowadzony przez nas serwis wykonamy szybko oraz fachowo i zapewnimy Ci spokój na najbliższe miesiące eksploatacji. Zachęcamy do regularnego serwisowania swoich klimatyzatorów z Energoklima.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat montujemy domowe klimatyzatory na terenie trzech województw. Zobacz część z naszych realizacji i przekonaj się, co potrafimy.

Planujesz serwis lub montaż klimatyzacji w domu? Mieszkasz w Czerminie? Skontaktuj się z nami

Eksperci w swojej dziedzinie, pracujący w firmie Energoklima zapewnią Ci najwyższy poziom świadczonych usług. Od doradztwa przed wyborem urządzeń po coroczny serwis. Z nami stworzysz nowoczesny i ekologiczny dom, o jakim zawsze marzyłeś. Popraw jakość swojego codziennego życia i zainwestuj w domową klimatyzację w Czerminie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych rozwiązań, które mogą sprawdzić się także w Twoim domu!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.