Klimatyzacja Biłgoraj. Temperatura pod kontrolą

Optymalna temperatura w pomieszczeniu, w którym przebywamy, zwiększy naszą wydajność i sprawi, że zarówno praca, jak i wypoczynek będą przebiegać w pełnym spokoju i komforcie. Dzięki klimatyzacji, w czasie upalnych dni możemy cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w naszym domu, biurze czy podczas codziennych zakupów w sklepie.
Montowana klimatyzacja Biłgoraj przez specjalistów z naszej firmy zapewni Państwu idealną temperaturę w upalne dni, a także czyste powietrze wewnątrz budynku. Poza tym nowoczesna klimatyzacja do domu nie tylko chłodzi w upalne dni, ale także grzeje w te chłodniejsze. Dzięki optymalnej temperaturze w pomieszczeniu, w którym przebywamy, zwiększymy naszą wydajność a praca, jak i wypoczynek będą przebiegać w pełnym spokoju i komforcie.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z naszym konsultantem. Podczas rozmowy pomożemy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania oraz dopasujemy moc systemu chłodzącego. Na życzenie klienta przygotujemy projekt oraz kosztorys klimatyzacji. Zapraszamy do wysłania wiadomości przez formularz lub kontaktu telefonicznego.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Biłgoraj — dlaczego warto nam zaufać?

Kilkanaście lat doświadczenia oraz setki zamontowanych klimatyzacji, pozwoliły nam osiągnąć duży sukces na terenie trzech województw: podkarpackiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Montaż klimatyzacji Biłgoraj wykonujemy przy użyciu ekologicznych, energooszczędnych i wydajnych urządzeniach takich firm jak samsung, green czy mitsubishi. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i branżowych targach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie systemów chłodniczych. Na co dzień montujemy klimatyzację w Biłgoraju zarówno w domach jednorodzinnych i mieszkaniach w bloku, ale także w biurach, sklepach i zakładach pracy. Zaprojektujemy i wykonamy każdą instalację klimatyzacji, jaką Państwo potrzebują.

Klimatyzacja Biłgoraj do twojego domu

Jak wygląda montaż klimatyzacji Biłgoraj?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie, możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Biłgoraj renomowanych producentów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Biłgoraj. Zadbamy o Twoje urządzenia klimatyzacyjne

Dobrej jakości klimatyzacja Biłgoraj spełnia kilka funkcji. Nie tylko chłodzi i ogrzewa powietrze, ale także oczyszcza powietrze z kurzu, pyłu, alergenów, smogu, bakterii oraz wirusów. Wbudowane w jednostkę wewnętrzną filtry pozwalają wyłapywać zanieczyszczenia z powietrza, dla lepszego komfortu i jakości powietrza. Jednak każde urządzenie mechaniczne wymaga okresowego przeglądu. Nie inaczej jest z klimatyzacją. Odpowiednio częste czyszczenie klimatyzatora wydłuża jego żywotność, korzystnie wpływa na jego wydajność oraz zapewnia cichą pracę. Serwis klimatyzacji Biłgoraj powinno się przeprowadzać dwa razy do roku na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Czynności, które wykonujemy podczas takiego serwisu, polegają na gruntownym wyczyszczeniu jednostek (wewnątrz, jak i z zewnątrz), wymianie filtrów oraz odgrzybieniu całego układu. Eliminujemy tym samym cały zgromadzony w urządzeniu kurz, pył oraz grzyby i bakterie.
Wykonany przez nas okresowy przegląd klimatyzacji, da Państwu pewność, że urządzenie nie zawiedzie, kiedy będzie naprawdę potrzebne. Każdego roku w Biłgoraju przeprowadzamy setki tego typu serwisów, dlatego warto zarezerwować sobie termin odpowiednio wcześnie i nie zwlekać!

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące klimatyzacji

Jak często należy przeprowadzać przeglądy okresowe klimatyzatorów w Biłgoraju?

Prawidłowe użytkowanie klimatyzatora wymaga wykonywania okresowych przeglądów. W zależności od tego, jak często korzystamy z klimatyzacji, zaleca się wykonanie przeglądu minimum raz w roku. Bardzo dobrą praktyką jest wykonywanie przeglądu przed sezonem letnim i po jego zakończeniu. Sprawdź dlaczego regularne czyszczenie i konserwacja klimatyzacji są tak ważne.

Ile kosztuje montaż klimatyzacji Biłgoraj?

Cena klimatyzatorów uzależniona jest od marki klimatyzatora, jego mocy, funkcji i trudności montażu. Aby dowiedzieć się, ile będzie kosztował montaż klimatyzacji Biłgoraj, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego, lub telefonicznie: +48 784 737 211

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator do mieszkania w Biłgoraju?

Wybór odpowiedniego klimatyzatora nie jest łatwy. Pod uwage należy wziąć powierzchnię mieszkania, ilość pomieszczeń oraz ilość mieszkańców. Aby zrobić to w prawidłowy sposób polecamy zapoznać się z naszym artykułem na temat klimatyzacji do mieszkania lub skontaktowac się z nami bezpośrednio.

Czy jeden klimatyzator wystarczy, aby schłodzić cały dom?

Jedynie w przypadku bardzo małych domów lub mieszkań jest to możliwe. Aby skutecznie schłodzić całą powierzchnię domu potrzeba kilku klimatyzatorów pracujących w systemie multi split.

Mój klimatyzator słabo chłodzi i grzeje. Co może być przyczyną?

Przyczyn może być kilka — zbyt mała ilość czynnika chłodzącego, zagrzybienie, mocne zanieczyszczenie filtrów, nieszczelność w układzie lub w najgorszym wypadku uszkodzenie mechaniczne, któregoś z elementów urządzenia.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Klimatyzacja w Biłgoraju i okolicznych miejscowościach, którą mieliśmy okazję wykonać

Chcesz zainstalować klimatyzację u siebie w domu lub biurze i jesteś z Biłgoraja?

Skorzystaj ze wsparcia i fachowego doradztwa! Nasz zespół złożony jest z prawdziwych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają oni obszerną wiedzę na temat nowoczesnych systemów chłodzących i chętnie wykorzystają ją w poprawieniu Twoich warunków życia. Przekonaj się sam o możliwościach naszych ekspertów i ciesz się komfortową temperaturą o każdej porze roku.
Zajrzyj także do naszej bazy wiedzy i bądź na bieżąco z najnowszymi nowinkami technologicznymi.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.