Klimatyzacja Leżajsk. Innowacyjne rozwiązania w Twoim domu

Zamontowanie systemu chłodzącego wiąże się z ogromnymi korzyściami, które na pewno zostaną docenione przez każdego mieszkańca Twojego domu, mieszkania czy lokalu usługowego. W Energoklima od kilkunastu lat montujemy klimatyzację w Leżajsku i jego okolicach. Wypracowana renoma oraz dobre opinie wśród naszych klientów to pewność, że klimatyzacja Leżajsk, którą zamontujemy w Twoim domu, będzie wydajnie i bezproblemowo działać przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie do klimatyzacji. Pomogą w jej wyborze oraz zaprojektują i wycenią cały system według Twoich indywidualnych potrzeb i warunków technicznych.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Leżajsk. Profesjonalna usługa w naszym wykonaniu

Montaż klimatyzacji Leżajsk to zadanie dla prawdziwych specjalistów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej pracy, warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów. W codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, urządzeń oraz materiałów, których używamy. Kilkanaście lat doświadczeń pozwoliło nam zweryfikować, które z klimatyzatorów są bezawaryjne i potrafią służyć przez długie lata. Dlatego też montaż klimatyzacji Leżajsk przeprowadzamy z użyciem urządzeń takich producentów jak Haier, Gree, Lg, Panasonic czy Samsung. Wybierając te klimatyzatory, masz gwarancję, że twoja klimatyzacja w domu będzie przez długi czas spełniać swoje funkcje.
Przed montażem klimatyzacji w Leżajsku zawsze potrzebujemy uzyskać pewne informacje od Ciebie lub w razie konieczności musimy przeprowadzić wizję lokalną w miejscu montażu. Na tym etapie nasz konsultant doradzi oraz pomoże w wyborze urządzenia o odpowiedniej mocy. W kolejnym kroku przygotujemy projekt całego systemu oraz wycenę całej usługi razem z urządzeniami. Jeśli wycena zostanie zaakceptowana, umówimy się na montaż w konkretnym terminie.

Profesjonalny serwis i montaż klimatyzacji Leżajsk

Szybki montaż klimatyzacji Leżajsk. Jak przebiega instalacja urządzeń?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Serwis klimatyzacji Leżajsk wykonany przez profesjonalistów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Leżajsk. Fachowa pomoc specjalistów

Klimatyzacja bez odpowiedniego i regularnego serwisu może ulec awarii. Jeśli zauważyłeś, że urządzenie głośniej pracuje, wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach lub twój rachunek za prąd znacznie wzrósł, to najwyższa pora umówić się na serwis klimatyzacji Leżajsk. Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin, w którym przeprowadzimy profesjonalny serwis urządzeń.
Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Leżajsk polega na:

  • dokładnym oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji freonem.

Poprawnie przeprowadzony serwis urządzeń pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne kilka miesięcy. Warto o tym pamiętać i odpowiednio wcześnie zadbać o swoje urządzenie chłodzące.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje także diagnozę oraz naprawę jednostek chłodzacych, które przestały działać. Zachęcamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Pracujemy od wielu lat, świadcząc nasze usługi m.in. w Leżajsku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zobacz, co potrafimy!

Mieszkasz w Leżajsku? Szukasz doświadczonej ekipy montującej systemy klimatyzacji?

Świetnie, że trafiłeś do nas. Kilkanaście lat doświadczenia w montażu klimatyzacji, najnowsze rozwiązania techniki oraz zgrany zespół specjalistów w swoim fachu pomoże Ci dopasować odpowiednie urządzenia do twoich potrzeb. Tworzymy samowystarczalne i ekologiczne domy wyposażone w klimatyzację oraz inne elementy poprawiające jakość życia naszych klientów.
Zaprojektujemy całą instalację dla Ciebie, wycenimy i zamontujemy w dogodnym terminie. Jeśli masz pytania, odwiedź nasz blog i odezwij się do nas telefonicznie lub przez formularz!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.