Klimatyzacja Leżajsk. Innowacyjne rozwiązania w Twoim domu

Zamontowanie systemu chłodzącego wiąże się z ogromnymi korzyściami, które na pewno zostaną docenione przez każdego mieszkańca Twojego domu, mieszkania czy lokalu usługowego. W Energoklima od kilkunastu lat montujemy klimatyzację. Wypracowana renoma oraz dobre opinie wśród naszych klientów to pewność, że klimatyzacja Leżajsk, którą zamontujemy, będzie wydajnie i bezproblemowo działać przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie do klimatyzacji. Pomogą w jej wyborze oraz zaprojektują i wycenią cały system według Twoich indywidualnych potrzeb i warunków technicznych.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Leżajsk. Profesjonalna usługa w naszym wykonaniu

Montaż klimatyzacji Leżajsk to zadanie dla prawdziwych specjalistów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej pracy, warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów. W codziennej pracy stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, urządzeń oraz materiałów, których używamy. Kilkanaście lat doświadczeń pozwoliło nam zweryfikować, które z klimatyzatorów są bezawaryjne i potrafią służyć przez długie lata. Dlatego też montaż klimatyzacji Leżajsk przeprowadzamy z użyciem urządzeń takich producentów jak Haier, Gree, Lg, Panasonic czy Samsung. Wybierając te klimatyzatory, masz gwarancję, że twoja klimatyzacja w domu będzie przez długi czas spełniać swoje funkcje.
Przed montażem klimatyzacji zawsze potrzebujemy uzyskać pewne informacje od Ciebie lub w razie konieczności musimy przeprowadzić wizję lokalną w miejscu montażu. Na tym etapie nasz konsultant doradzi oraz pomoże w wyborze urządzenia o odpowiedniej mocy. W kolejnym kroku przygotujemy projekt całego systemu oraz wycenę całej usługi razem z urządzeniami. Jeśli wycena zostanie zaakceptowana, umówimy się na montaż w konkretnym terminie.

Klimatyzacja Leżajsk do domu, biura i sklepu

Szybki montaż klimatyzacji Leżajsk. Jak przebiega instalacja urządzeń?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Leżajsk wykonana przez profesjonalistów

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Leżajsk. Fachowa pomoc specjalistów

Klimatyzacja Leżajsk bez odpowiedniego i regularnego serwisu może ulec awarii. Jeśli zauważyłeś, że urządzenie głośniej pracuje, wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach lub twój rachunek za prąd znacznie wzrósł, to najwyższa pora umówić się na serwis urządzenia. Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin.
Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Leżajsk polega na:

  • dokładnym oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji freonem.

Poprawnie przeprowadzony serwis urządzeń pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne kilka miesięcy. Warto o tym pamiętać i odpowiednio wcześnie zadbać o swoje urządzenie chłodzące.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje także diagnozę oraz naprawę jednostek chłodzacych, które przestały działać. Zachęcamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące klimatyzacji

Ile kosztuje montaż klimatyzacji w Leżajsku?

Cena montażu klimatyzacji w Leżajsku uzależniona jest od trudność montażu, ilości urządzeń oraz ilości użytych materiałów podczas pracy. Każdy montaż wyceniamy indywidualnie. Jeśli chcesz wiedzieć jaki będzie koszt montażu klimatyzacji w twoim domu skontaktuj się z nami.

Czy klimatyzacja ogrzeje mój dom zimą?

Oczywiście, że tak. Praktycznie każdy nowy klimatyzator posiada funkcję grzania, którą możesz z łatwością włączyć. W Leżajsku ogrzewanie klimatyzacją sprawdzi się w małych domach, mieszkaniach oraz sklepach i pomieszczeniach biurowych.

Jaka klimatyzacja będzie odpowiednia do mieszkania w Leżajsku?

Do mieszkania o niewielkiej powierzchni sprawdzą się jednostki pracujące w systemie split, które cechują się cichą i wydajną pracą. W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory do mieszkania, które sprawdzą się idealnie do tego celu.

Czy jeden klimatyzator wystarczy, aby schłodzić całe mieszkanie?

Jedynie w przypadku bardzo małych mieszkań jest to możliwe. Aby skutecznie schłodzić całą powierzchnię średniego lub dużego miekszkania, domu potrzeba kilku klimatyzatorów pracujących w systemie multisplit.

Dlaczego klimatyzator słabo chłodzi?

Powodów może być kilka — brak czynnika chłodzącego, mocne zabrudzenie, zagrzybienie, w najgorszym wypadku nieszczelność w układzie lub uszkodzenie mechaniczne, któregoś z podzespołów. Sprawdź dlaczego regularne czyszczenie i konserwacja klimatyzacji są takie ważne.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Pracujemy od wielu lat, świadcząc nasze usługi m.in. w Leżajsku. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zobacz, co potrafimy!

Mieszkasz w Leżajsku? Szukasz doświadczonej ekipy montującej systemy klimatyzacji?

Świetnie, że trafiłeś do nas. W Energoklima mamy ponad 14 lat doświadcznia w montażu klimatyzacji. Najnowsze rozwiązania techniki oraz zgrany zespół specjalistów w pomoże Ci dopasować odpowiednie urządzenia do twoich potrzeb. Tworzymy samowystarczalne i ekologiczne domy wyposażone w klimatyzację oraz inne elementy poprawiające jakość życia naszych klientów.
Zaprojektujemy całą instalację dla Ciebie, wycenimy i zamontujemy w dogodnym terminie. Jeśli masz pytania, odwiedź nasz blog i odezwij się do nas telefonicznie lub przez formularz!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.