Domowa klimatyzacjaTarnogród. Nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu

Sporą część naszego życia spędzamy w domu, gdzie pracujemy, uczymy się, ale także odpoczywamy i się bawimy. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku szukamy nowoczesnych rozwiązań, które poprawią nasz komfort codziennego życia. Jednym z tych poprawiających nasz komfort życia rozwiązań jest klimatyzacja Tarnogród. Niewielkich rozmiarów dwie jednostki połączone ze sobą, pozwalają cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w upalne, letnie dni. Dzięki temu możemy normalnie funkcjonować i odpoczywać bez względu na temperaturę na zewnątrz. Klimatyzację w Tarnogrodzie i jego okolicach instalujemy od kilkunastu lat. W tym czasie zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Jeśli i ty chcesz dołączyć do grona naszych klientów, odezwij się do nas. Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i porozmawiajmy o idealnej klimatyzacji dla Ciebie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Tarnogród. Jesteśmy do Twoich usług

Niezwykle istotny element, jakim jest montaż klimatyzacji Tarnogród, warto zlecić doświadczonej i sprawdzonej ekipie. Kilkaset zamontowanych i działających instalacji chłodzących, tysiące zadowolonych klientów - to zdecydowanie nas wyróżnia. Montując systemy klimatyzacji, stawiamy przede wszystkim na jakość. Do montażu klimatyzacji używamy tylko materiałów najlepszej możliwej jakości oraz urządzeń chłodniczych tylko od sprawdzonych i renomowanych producentów. Współpracując od wielu lat z takimi markami jak LG, Samsung, Gree czy Daikin, zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym urządzeniom montaż klimatyzacji Tarnogród przebiegnie bezproblemowo, a ty będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem nawet w kilka godzin od rozpoczęcia montażu.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przyjedziemy do Tarnogrodu w umówionym terminie i przeprowadzimy montaż całego systemu klimatyzacji, jak najszybciej będzie to możliwe.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Tarnogrodzie

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Tarnogród z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa oraz serwis klimatyzacji Tarnogród

Przeprowadzany regularnie serwis klimatyzacji Tarnogród pozwoli Ci zapomnieć o niespodziewanych problemach. Wykonany minimum dwa razy do roku zapewni twoim urządzeniom idealne warunki do pracy, poprawi ich wydajność, a także przedłuży żywotność. Usługę serwisu klimatyzacji w Tarnogrodzie warto zlecić profesjonalistom. Nasz serwisant przyjedzie na miejsce zgłoszenia i w zależności od potrzeb wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Dzięki tym zabiegom ty także poczujesz różnice. Czystsze i szybciej chłodzone powietrze poprawi twój codzienny komfort funkcjonowania. Pamiętaj, aby nie zwlekać z domowym serwisem klimatyzacji w Tarnogrodzie. Nie stosowanie się do zaleceń producentów, może doprowadzić do awarii jednostek a ostatecznie do całkowitego unieruchomienia klimatyzacji. W takich sytuacjach również możesz na nas liczyć. Specjalista Energoklima przyjedzie do Ciebie i zdiagnozuje usterkę, a następnie dokona naprawy w najszybszy możliwy sposób.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Nowoczesna klimatyzacja domowa sprawdzi się także u Ciebie. Zobacz, co potrafimy i jak wygląda nasza codzienna praca.

Planujesz montaż klimatyzacji w swoim domu? Chętnie Ci w tym pomożemy

Fachowo doradzimy, profesjonalnie zamontujemy cały system klimatyzacji i zrobimy to we wcześniej uzgodnionym terminie. W Energoklima od kilkunastu lat zajmujemy się montażem klimatyzacji i wiemy o niej wszystko. Nasze usługi wykonujemy w domach i mieszkaniach mieszkańców z trzech województw. Odezwij się do nas, a pomożemy Ci w twoich planach i zamontujemy idealny zestaw do twoich potrzeb.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz blog. Znajdziesz tam interesujące informacje nie tylko na temat klimatyzacji!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.