Klimatyzacja Staszów. Energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie dla Twojego domu

Upalne i suche lata coraz częściej występujące w naszym klimacie, bezpośrednią wpływają na nasze samopoczucie oraz aktywność każdego dnia. Praca i odpoczynek w takich warunkach jest niewątpliwie bardzo nieprzyjemna. Klimatyzacja do domu Staszów to znakomity pomysł, aby ustrzec się przed nieprzyjemnymi efektami upałów. Energoklima od kilkunastu lat świadczy usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji. Ciężka praca i fachowa obsługa pozwoliła nam wypracować renomę w województwie świętokrzyskim. Stawiając na jakość urządzeń oraz elementów używanych przy montażu, cieszymy się dużym zainteresowaniem naszymi usługami wśród klientów. Zawsze chętnie doradzamy i odpowiednio dopasowujemy moc urządzeń do typu pomieszczenia, w którym ma pracować.
Używane przez nas jednostki chłodzące pracujące w systemach split lub multisplit, to urządzenia markowe i pochodzące od sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest firma Hyundai, której klimatyzatory to zaawansowane technicznie urządzenia chłodzące. Ekologiczne i cicho pracujące jednostki z możliwością sterowania smartfonem, to tylko część zalet urządzeń pochodzących od tego producenta.
Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który odpowie na Państwa pytani i pomoże podjąć decyzję. W ramach przeprowadzonej konsultacji, na życzenie klienta, przygotujemy darmową wycenę proponowanego systemu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji do domu Staszów. Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów

Klimatyzacja domowa Staszów da Ci ukojenie w upalne dni lub ogrzeje Cię w chłodniejszych okresach roku. Montowane przez nas urządzenia to jednostki sprawdzone i pochodzące od renomowanych producentów. Jednym z popularnych modeli, z którymi często się spotykamy, są klimatyzatory hyundai. Nowoczesne i energooszczędne jednostki tego producenta, świetnie sprawdzają się mieszkaniach i domach naszych klientów. Klimatyzacja hyundai to wydatek kilku tysięcy złotych, jednak warto zainwestować w klimatyzację domową Staszów. Poprawnie zamontowana jednostka odwdzięczy Ci się długą żywotnością oraz czystym i chłodnym powietrzem w upalne dni. Jeśli jednak masz wątpliwości i chciałbyś porozmawiać z kimś doświadczonym w tej dziedzinie, skontaktuj się z nami. Otrzymasz profesjonalną pomoc w wyborze urządzeń oraz systemu ich montażu. Nie czekaj do lata i odezwij się do nas.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Staszowie

Jakie prace wykonujemy podczas montażu klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Staszów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Kompleksowy serwis klimatyzacji Staszów. Pamiętaj regularnych przeglądach

Okres letni to czas, w którym urządzenia klimatyzacyjne są intensywnie eksploatowane. Warto więc odpowiednio wcześnie sprawdzić ich stan. Serwis klimatyzacji Staszów wykonany przynajmniej raz w roku da Ci pewność, że system klimatyzacji nie zawiedzie, kiedy będzie najbardziej potrzebny.
Regularny przegląd wykonywany przez doświadczonych specjalistów to pewność, że urządzenie będzie nam służyć przez długi czas. Czysta i odgrzybiona jednostka chłodząca wpłynie pozytywnie na jakość powietrza, które będzie oczyszczone z kurzu, alergenów oraz bakterii. Tym samym poprawi Twoje samopoczucie oraz poziom komfortu w upalne i suche dni.
W ramach serwisu wykonamy:

  • oczyszczenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem,
  • przegląd podzespołów klimatyzacji.

Skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi i umów się na serwis klimatyzacji Staszów. Jeśli jednak na serwis jest już za późno i twój klimatyzator odmówił posłuszeństwa, naprawimy go dla Ciebie. Przyjedziemy i zdiagnozujemy usterkę, i w krótkim czasie ją wyeliminujemy. Zadzwoń do nas!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Systemy klimatyzacji domowej, które montujemy to dopasowane rozwiązania do potrzeb naszych klientów. Sprawdź, jak pracujemy i co potrafimy zrobić.

Myślisz nad montażem klimatyzatora w swoim domu lub mieszkaniu? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w jego wyborze

Wykorzystaj nasze doświadczenie, aby móc cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem w domu, mieszkaniu, hotelu czy biurze. Klimatyzacja do domu Staszów to rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w nowoczesnym i ekologicznym domu. Odwiedź nasz blog i dowiedź się więcej na temat klimatyzacji domowej lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.