Domowa klimatyzacja Samborzec. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Klimatyzacja staje się powoli nieodłącznym elementem naszego życia. Pojawia się w praktycznie wszystkich miejscach publicznych m.in. w tramwajach, autobusach, sklepach czy biurach. Duża część społeczeństwa nie wyobraża sobie bez niej normalnego funkcjonowania, kiedy na zewnątrz temperatury przekraczają 40 stopni Celsjusza. Z tego powodu coraz więcej zgłasza się do nas właścicieli mieszkań lub domów jednorodzinnych. Klimatyzacja Samborzec to zestaw urządzeń składający się z co najmniej dwóch jednostek połączonych ze sobą. Dzięki nim możesz cieszyć się w domu chłodnym i czystym powietrzem i w końcu wypoczniesz oraz dobrze wyśpisz się w upalne letnie dni.
W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo i fachowy montaż systemów klimatyzacji. Nowoczesne i energooszczędne jednostki chłodzące w połączeniu z naszym doświadczeniem dadzą Ci gwarancję systemu chłodzenia doskonałej jakości. Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania do Twojego domu. Nie zobowiązująca rozmowa pomoże Ci w mądrym wyborze!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Samborzec. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Montaż klimatyzacji Samborzec to element, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Profesjonalnie wykonany zapewni optymalne warunki do pracy i pozytywnie wpłynie wydajność jednostek chłodzących. Od wielu lat świadczymy usługi montażu klimatyzatorów renomowanych marek takich jak LG, Samsung, Gree czy Mitsubishi. Dzięki temu gwarantujemy bezproblemową obsługę urządzeń przez najbliższe lata. Montaż klimatyzacji Samborzec przeprowadzimy szybko i sprawnie we wcześniej uzgodnionym terminie, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem nawet tego samego dnia. Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu klimatyzacji w Samborcu lub jego okolicy. Nasi specjaliści są do twoich usług.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Samborcu

Jak odbywa się typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Samborzec z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Samborzec - zadbamy o twoje urządzenia

Niepokojące odgłosy, wycieki lub nieprzyjemne zapachy wydobywające się z klimatyzatora to znak, że najwyższa pora umówić się na serwis klimatyzacji Samborzec. Regularnie wykonywany przegląd pozwoli Ci uniknąć problemów z twoją domową klimatyzacją. W ramach przeprowadzonego przez nas serwisu klimatyzacji w Samborcu wykonamy m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Warto tego typu zabiegi zlecać dwa razy do roku w okresie, zanim rozpoczniemy intensywną eksploatację urządzeń. Koszt całego serwisu jest niewielki, a dzięki niemu unikniesz niepotrzebnych problemów.
W przypadku stwierdzenia poważniejszych problemów z urządzeniami nasz specjalista dokona szczegółowej diagnostyki problemu i wyeliminuje usterkę w najszybszy możliwy sposób. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisu klimatyzacji Samborzec, abyś mógł cały czas cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Chłodnym i czystym powietrzem możesz cieszyć się także w swoim domu. Zobacz efekty pracy naszej ekipy specjalistów i przekonaj się, co potrafią.

Planujesz serwis lub montaż klimatyzacji w domu? Mieszkasz w Samborcu? Skontaktuj się z nami

Remont lub budowa domu to najlepszy moment, w którym warto zadbać o odpowiedni system klimatyzacji. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca pomoże Ci w doborze mocy urządzenia, oraz systemu, który sprawdzi się w twoich warunkach mieszkaniowych. W Energoklima od wielu lat zajmujemy się montażem klimatyzacji, dlatego masz pewność, że zlecone nam zadania będą wykonane sprawnie i profesjonalnie a ty będziesz mógł cieszyć się komfortową temperaturą w trakcie upałów. Jeśli masz pytania lub wątpliwości odwiedź naszego bloga i dowiedz się więcej na temat klimatyzacji i nie tylko. Sprawdź, jak możesz poprawić warunki swojego codziennego funkcjonowania.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.