Klimatyzacja Białobrzegi do Twojego domu. Idealne rozwiązanie na upalne dni

Dynamicznie zachodzące zmiany klimatu sprawiły, że klimatyzacja domowa staje się niemal niezbędna. Każdy z nas doskonale wie jak upalne i suche letnie dni wpływają na nasze samopoczucie i sposób funkcjonowania. Dlatego tak istotna jest klimatyzacja Białobrzegi, którą możemy zamontować w twoim domu. Stosowane przez nas jednostki to urządzenia renomowanych marek, praktycznie bezobsługowe, wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniki. Doskonale znamy się na naszej pracy i możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Klimatyzacja Białobrzegi to inwestycja w poprawę twojego komfortu życiowego. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasz doradca przeprowadzić Cię przez cały proces instalacji klimatyzacji w twoim domu w Białobrzegach.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Białobrzegi w Twoim domu lub mieszkaniu

Montaż instalacji klimatyzacyjnej to poważne przedsięwzięcie. W takich sytuacjach warto polegać na wiedzy i doświadczeniu prawdziwych ekspertów. Dzięki specjalistom z Energoklima będziesz miał pewność, że montaż klimatyzacji Białobrzegi w Twoim domu odbędzie się profesjonalnie i bezproblemowo. A ty będziesz mógł cieszyć się ze znakomitych efektów przez wiele lat. Nasz zespół tworzą prawdziwi specjaliści, dla których instalacja klimatyzacji to codzienność. Montaż klimatyzacji w Białobrzegach wykonujemy we wcześniej uzgodnionym terminie. Stawiamy przede wszystkim na terminowość naszych usług oraz wysokiej jakości sprzęt i materiały użyte przy ich montażu. Od wielu lat współpracujemy z producentami topowych marek klimatyzatorów jak Lg, Samsung czy Gree. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję na urządzenie oraz bezpieczeństwo i wygodę jego użytkowania. Przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji w Białobrzegach to pewność bezproblemowej i sprawnie działającej klimatyzacji przez najbliższe lata. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Białobrzegach

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Białobrzegi z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Białobrzegi

Brak regularnego serwisu domowej klimatyzacji może doprowadzić do wielu problemów a w ostateczności do całkowitej jej awarii. Dlatego niezbędny jest regularny serwis klimatyzacji Białobrzegi, który po części możesz wykonać samodzielnie, ale resztę należy zlecić profesjonalistom. Czyszczenie filtrów klimatyzacji należy wykonywać w odstępach około 3 miesięcy. Większość domowych klimatyzatorów wyposażona jest w filtry wielokrotnego użytku, które możesz z łatwością wyciągnąć i wyczyścić przy pomocy odkurzacza lub pod bieżącą wodą. Pozostałe elementy wchodzące w skład serwisu należy zlecić profesjonalistom. Wykonają oni w zależności od potrzeb:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wykonany w ten sposób serwis klimatyzacji Białobrzegi w twoim domu, zapewni Ci bezproblemową pracę urządzenia przez najbliższe miesiące. Będziesz mógł na nowo cieszyć się z czystego powietrza w chłodzonym pomieszczeniu. Zabiegi te wydłużają żywotność twojego urządzenia, a także poprawiają jego sprawność i wydajność.
Czasem jednak z różnych przyczyn zdarzają się awarie, które mogą unieruchomić klimatyzator. Dlatego oferujemy także diagnozę powstałych usterek oraz ich szybką naprawę. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług i niezwlekania na ostatnią chwilę z okresowym przeglądem klimatyzacji!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Regularnie możesz nas spotkać w Białobrzegach, gdzie świadczymy nasze usługi związane z klimatyzacją. Zobacz, co potrafimy i przekonaj się, że nie ma dla nas praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania.

Jeśli zdecydujesz się zamontować klimatyzacjęw swoim domu skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w tym!

Energoklima to zespół profesjonalistów, którzy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania do twoich potrzeb i budżetu. Dzięki nam podejmiesz decyzję, której będziesz w 100% pewien. Montażem klimatyzacji zajmujemy się od kilkunastu lat. Wykonaliśmy setki domowych systemów klimatyzacji. Działamy na terenie trzech województw, a Białobrzegi to jedna z miejscowości, które są na obszarze naszego działania. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnie i poprawnie zamontowanej klimatyzacji najwyższej jakości, skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.
Nie zapomnij zajrzeć na nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji. Dowiedz się tam m.in. jak stworzyć samowystarczalny i ekologiczny dom, który ułatwi twoje życie.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.