Domowa klimatyzacja Harasiuki. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Z powodu zachodzących zmian klimatycznych każdego roku lato jest niesamowicie gorące i suche. Niestety nie mamy wpływu na pogodę, ale możemy zapanować nad temperaturą w naszych domach. Idealnie do tego celu nada się klimatyzacja domowa. Klimatyzacja Harasiuki coraz częściej jest przez nas montowana w wielu domach i blokowych mieszkaniach. Te niewielkie urządzenia w krótkim czasie mogą wprowadzić w twoim domu komfortowe warunki termiczne. W końcu odpoczniesz, wyśpisz się i będziesz mógł normalnie funkcjonować w gorące dni. Klimatyzacja Harasiuki, której montażem zajmujemy się od kilkunastu lat to pewność, że wszystko będzie wykonane profesjonalnie i w terminie. Najważniejsza jest dla nas jakość naszych usług oraz wykorzystywanych urządzeń. Klimatyzatory, które montujemy, pochodzą od światowej klasy producentów takich jak Samsung, Mitsubishi Electric czy Lg. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi oraz naszemu doświadczeniu otrzymujesz system klimatyzacji, który spełni twoje oczekiwania w 100%.
Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania do Twojego domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Harasiuki. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Odpowiedni montaż klimatyzacji jest bardzo istotny w późniejszej jej eksploatacji. Przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji Harasiuki wykonamy z użyciem dobrej jakości materiałów oraz specjalistycznych narzędzi zapewni Ci bezproblemową i wydajną pracę systemu. Samsung, Gree, Lg, Daikin - to tylko nieliczne firmy, których klimatyzatory są przez nas montowane. Ich niezawodności oraz nasze doświadczenie da Ci pewność, że będziesz przez długi czas cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w swoim domu w Harasiukach. Montaż klimatyzacji Harasiuki w twoim domu to inwestycja, która z całą pewnością przyniesie Ci dużo korzyści i poprawi twoje codzienne życie w upalne dni. Warto więc zastanowić się nad jej instalacją.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Harasiukach

Jak przebiega typowy montaż klimatyzacji w twoim domu?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Harasiuki z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Harasiuki - zadbamy o twój klimatyzator

Regularnie wykonywany przegląd klimatyzacji to najważniejszy element podczas jej eksploatacji. Prawidłowo wykonany, bezpośrednio wpłynie na jej pracę, a tobie pozwoli cieszyć się z wszystkich jej funkcji. Serwis klimatyzacji Harasiuki pozytywnie wpłynie na wydajność pracy urządzenia oraz na jakość powietrza w twoim domu.
W ramach usługi serwisowej nasz specjalista, w zależności od potrzeb wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Serwis klimatyzacji Harasiuki nie jest drogi, a z pewnością przyniesie Ci same korzyści. Ważne, aby taki przegląd wykonać dwa razy do roku. Dzięki temu nie zaskoczy się żadna poważna usterka w momencie, kiedy klimatyzacja będzie najbardziej potrzebna.
W przypadku awarii klimatyzacji nasz specjalista przyjedzie na miejsce zgłoszenia, zdiagnozuje usterkę, a następnie naprawi urządzenie w najkrótszym możliwym czasie. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszej usługi serwisu klimatyzacji!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Zobacz część z naszych ostatnich montaży klimatyzacji. Montujemy, serwisujemy i naprawiamy ją także w twojej okolicy. Zobacz, co potrafią nasi fachowcy!

Planujesz montaż klimatyzacji? Skontaktuj się z nami!

Natłok informacji w internecie sprawia, że często ciężko dokonać właściwego wyboru w kwestii klimatyzacji do swojego domu. Dlatego warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy, którą posiadają specjaliści z Energoklima. Przeprowadzimy Cię przez cały proces sprawnie i bez problemów, doradzimy w wyborze, odpowiemy na każde pytanie, a na końcu zamontujemy i przeszkolimy Cię z obsługi klimatyzacji. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.
Nie zapomnij także odwiedzić nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na tematy związane z nowoczesnymi rozwiązaniami do domów i mieszkań!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.