Klimatyzacja Grodzisko Dolne. Komfortowa temperatura zawsze kiedy tego potrzebujesz

Wysoka temperatura i suche powietrze w okresie lata to dwa czynniki, które szczególnie utrudniają nam wtedy funkcjonowanie. Odpoczynek czy praca w takich warunkach bywa uciążliwa, nieprzyjemna, a nawet wręcz niemożliwa. Z tego właśnie powodu nowoczesna klimatyzacja Grodzisko Dolne w ostatnim czasie znacznie zyskała na popularności. Coraz częściej montujemy tego typu urządzeń nie tylko w miejscach publicznych, ale także w domach i mieszkaniach. Klimatyzacja Grodzisko Dolne wykonana przez naszą firmę to gwarancja terminowej, szybkiej i poprawnie wykonanej instalacji. Wydajnie działająca klimatyzacja w domu zapewni Ci komfortowe warunki do funkcjonowania. Sprawdzi się ona jednakowo w czasie upalnych dni, a także w chłodniejszych okresach, podczas których dogrzewamy pomieszczenia. Klimatyzacja Grodzisko Dolne to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się także u Ciebie!
Duży wybór urządzeń na rynku i wiele sprzecznych informacji na temat klimatyzacji może odstraszyć. Dlatego, warto przed wyborem urządzenia skonsultować się z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie pytania oraz doradzi w wyborze urządzenia i systemu chłodzenia. Niezobowiązująca rozmowa znacznie pomoże Państwu w podjęciu decyzji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Grodzisko Dolne - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przeprowadzony przez fachowców montaż klimatyzacji Grodzisko Dolne to niezwykle ważny etap. Użycie odpowiednich narzędzi i materiałów ma duży wpływ na późniejszą eksploatację urządzeń. Jest to dla nas bardzo ważne, aby nasi klienci mogli przez długi czas cieszyć się bezawaryjnym i wydajnym wykorzystywaniem klimatyzacji. Montaż klimatyzacji Grodzisko Dolne przeprowadzamy tylko z użyciem dobrej jakości materiałów oraz z wykorzystaniem urządzeń pochodzących od renomowanych producentów, z którymi współpracujemy. Klimatyzatory LG, Samsung, Gree, Daikin czy mitsubishi to niewątpliwie jedne z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku dlatego zapewniamy pełną gwarancję, oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Nasze doświadczenie i nowoczesne klimatyzatory to duet idealny, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem w upalne dni. Skorzystaj z naszych usług, a nie pożałujesz!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Grodzisku Dolnym

Jak przebiega montaż klimatyzacji Grodzisko Dolne?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Grodzisko Dolne z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowny serwis klimatyzacji Grodzisko Dolne. Pamiętaj o nim każdego roku

Regularny serwis klimatyzatorów to gwarancja prawidłowo działającego systemu klimatyzacji. Świadczony przez nas serwis klimatyzacji Grodzisko Dolne to fachowa i profesjonalna usługa, w której trakcie nasz specjalista wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wykonywany w ten sposób przegląd, co najmniej dwa razy w roku da Ci 100% pewność, że urządzenia nie zawiodą, kiedy będą najbardziej potrzebne. Czynności te najlepiej przeprowadzać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października, zanim intensywne zaczniemy użytkować urządzenia. Regularnie wykonywany serwis klimatyzacji Grodzisko Dolne wydłuża żywotność urządzeń, pozytywnie wpływa na ich wydajność, a przede wszystkim poprawi jakość powietrza w domu.
Nasze kompleksowe usługi obejmują także diagnozę oraz naprawę uszkodzonych jednostek chłodzących. Przyjedziemy, zbadamy urządzenia, a następnie przywrócimy je do życia. Zachęcamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług systematycznie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja sprawdzi się także w twoim domu. Zobacz, co potrafimy i sprawdź, jak wygląda nasza codzienna praca. Przekonaj się sam, że znamy się na naszej pracy, i wiemy, co robimy!

Masz w planie montaż lub serwis klimatyzacji i mieszkasz w Grodzisku Dolnym?

Skorzystaj z naszego fachowego wsparcia i doradztwa. Zespół Energoklima to tylko doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem pracy w tej branży. Świadczone przez nas usługi fachowego doradztwa, montażu urządzeń oraz serwisu klimatyzacji wykonujemy od kilkunastu lat i nie mają one przed nami tajemnic. Zadbaj o komfort termiczny w swoim domu o każdej porze dnia. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zamontować odpowiednią klimatyzację, dopasowaną do twoich potrzeb i wymagań.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej na temat nowoczesnych rozwiązań, które możesz wykorzystać w swoim domu lub mieszkaniu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.