Klimatyzacja Grębów. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

Nieustannie dążymy do tego, aby zapewnić sobie i swoim bliskim komfortowe i wygodne życie. Klimatyzacja Grębów to jeden z wynalazków XXI wieku, który znacznie potrafi podnieść ten komfort, zwłaszcza w upalne, letnie dni. Niewielkich rozmiarów, zestaw minimum dwóch urządzeń połączonych ze sobą, można zamontować praktycznie wszędzie. Nowoczesna klimatyzacja dostarcza nam nie tylko przyjemnie chłodnego powietrza, ale także dzięki wbudowanym filtrom oczyszcza je z kurzu, pyłu czy smogu. W Energoklima od lat specjalizujemy się w montażu tego typu rozwiązań. Klimatyzacja Grębów w naszym wykonaniu to szybko i sprawnie przeprowadzony montaż oraz gwarancja prawidłowo przeprowadzonej instalacji systemów chłodzenia.
Zapraszamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Specjaliści Energoklima z chęcią pomogą Ci w wyborze urządzeń, zaprojektują instalację, sporządzą kosztorys oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Grębów. Dlaczego warto zlecić go fachowcom

Sprawnie działająca klimatyzacja wymaga prawidłowego jej montażu. Montaż klimatyzacji Grębów w Twoim domu warto więc zlecić doświadczonej ekipie z Energoklima. Przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji Grębów jest wykonywany zgodnie ze sztuką i według wytycznych producentów urządzeń, które montujemy. Samsung, Gree, Lg, Daikin - to tylko nieliczne firmy, których jednostek chłodzących używamy. Połączenie ich niezawodności oraz naszego doświadczenia przy montażu klimatyzacji da Ci pewność, że będziesz przez długi czas cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w swoim domu w Grębowie. Montaż klimatyzacji Grębów w twoim domu to inwestycja, która przyniesie Ci dużo korzyści. Warto więc przemyśleć jej zainstalowanie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Grębowie

Krok po kroku przedstawiamy jak wygląda montaż klimatyzacji Grębów

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Grębów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Grębów. Zadbamy o Twoją domową klimatyzację

Typowa klimatyzacja składa się z dwóch jednostek połączonych ze sobą. Obydwie jednostki to urządzenia mechaniczne więc tak jak każde urządzenia potrzebują regularnego przeglądu. Serwis klimatyzacji Grębów przeprowadzony przynajmniej raz do roku zapewni im sprawne i bezproblemowe działanie przez najbliższe miesiące.
Fachowcy Energoklima w ramach usługi w zależności od rodzaju serwisu przeprowadzają:

  • ogólny przegląd stanu technicznego urządzeń,
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Wykonany serwis klimatyzacji Grębów zapewni optymalne warunki do pracy urządzenia i wpłynie na jego wydajność. Ty również poczujesz różnicę. Lepszej jakości, czystsze powietrze wpłynie na Twoje samopoczucie i ogólny komfort.
Niestety bardzo często, zapominamy o regularnym przeglądzie klimatyzacji, przez co pojawiają się drobne usterki a w najgorszych przypadkach całkowita awaria urządzenia. Ponieważ znamy się na tym, co robimy, poradzimy sobie także z naprawą klimatyzatora. Szybko zdiagnozujemy usterkę i wyeliminujemy ją w możliwie krótkim czasie.
Pamiętaj, aby nie zwlekać z serwisem systemu chłodzenia. Już dziś umów się na wizytę naszej ekipy w Twoim domu w Grębowie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Działamy od kilkunastu lat na terenie trzech województw. Zamontowaliśmy setki systemów klimatyzacji dla naszych klientów, również w Grębowie. Zobacz efekty naszej pracy.

Wykonamy dla Ciebie montaż i serwis klimatyzacji w Grębowie

Świadczymy nasze usługi montażu i serwisu klimatyzacji także w Grębowie. Przez lata działalności, nasi specjaliści nabyli ogromnego doświadczenia w tej dziedzinie. Cieszymy się setkami pozytywnych opinii naszych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Ekologiczny dom Wyposażone w nowoczesny klimatyzator pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w gorące dni.
Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.