Klimatyzacja Rzeczyca Długa. Nowoczesne rozwiązanie do twojego domu i mieszkania

Klimatyzacja do domu coraz śmielej wkracza do gospodarstw domowych. Niewielkie urządzenia połączone w systemie split lub multisplit, z łatwością można umieścić w praktycznie każdym pomieszczeniu domowym. Dlatego, klimatyzacja Rzeczyca Długa jest możliwa do instalacji także u Ciebie. Obecnie stosowane klimatyzatory nie tylko chłodzą powietrze, ale mogą je także ogrzewać i jednocześnie filtrować z zanieczyszczeń. Bez wątpienia jest to duży plus m.in. dla dorosłych i dzieci cierpiących z powodu alergii.
Klimatyzacją i usługami z nią związanymi zajmujemy się od kilkunastu lat. Przez ten cały czas zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia, montując tysiące klimatyzatorów zarówno w domach, jak i miejscach publicznych. Domowa klimatyzacja Rzeczyca Długa pozwoli Ci zapanować nad temperaturą każdego upalnego dnia. Dzięki temu będziesz mógł normalnie funkcjonować, a także dobrze wyśpisz się w nocy. Skontaktuj się z naszymi doradcami. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania odnośnie do klimatyzacji. Pomożemy w jej wyborze, zwracając uwagę na twoje indywidualne preferencje oraz powierzchnię chłodzonych pomieszczeń.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Rzeczyca Długa. Szybko i solidnie zamontujemy ją w Twoim domu

Prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzacji Rzeczyca Długa to kluczowy moment, który ma bezpośredni wpływ na późniejszą eksploatację urządzeń. Warto więc przypilnować, aby został wykonany zgodnie ze sztuką i przy użyciu odpowiednich narzędzi. Specjaliści z Energoklima to zdecydowanie najlepszy wybór w okolicy. Przy pomocy nowoczesnych jednostek chłodzących i dobrej jakości materiałów, stworzą w twoim domu w Rzeczycy Długiej praktycznie bezobsługowy system chłodzenia. Montaż klimatyzacji Rzeczyca Długa przeprowadzamy we wcześniej ustalonym terminie. Po zakończonym montażu przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi instalacji.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Rzeczycy Długiej

Montaż klimatyzacji Rzeczyca Długa. Jak przebiega proces instalacji systemu klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Rzeczyca Długa z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Rzeczyca Długa. Zadbamy o twoje urządzenia chłodzące

Aby klimatyzacja w twoim domu prawidłowo działała, wymaga, aby regularnie była serwisowana. Serwis klimatyzacji Rzeczyca Długa, który wykonujemy to profesjonalnie wykonana usługa, podczas której nasz fachowiec wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Zabiegi te przedłużą żywotność twojego urządzenia oraz korzystnie wpłyną na jakość chłodzenia, oraz czystość powietrza. Serwis klimatyzacji Rzeczyca Długa należy przeprowadzać przynajmniej dwa razy do roku przed okresem wzmożonej eksploatacji urządzeń, abyś miał pewność, że klimatyzator nie zawiedzie Cię w krytycznym momencie.
Czasem jednak może dojść do awarii, w wyniku której klimatyzacja Rzeczyca Długa odmówi posłuszeństwa. Dzięki naszym szerokim możliwościom i doświadczeniu z klimatyzacją przeprowadzamy także ich naprawę. Zbadamy twoje urządzenia, a następnie jak najszybciej je naprawimy. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Montowana przez nas klimatyzacja Rzeczyca Długa pozwoli Ci zapanować nad temperaturą w domu. Zrealizowaliśmy już setki takich instalacji. Zobacz część z nich.

Mieszkasz w Rzeczycy Długiej? Szukasz sprawdzonej ekipy, którą zamontuje klimatyzację w twoim domu lub mieszkaniu?

Wykorzystaj nasze doświadczenie. Specjaliści z Energoklima pomogą Ci w dobraniu odpowiedniej mocy urządzeń, profesjonalnie ją zamontują, a następnie przeprowadzą krótkie szkolenie z jej obsługi. Ciesz się chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni. Nie czekaj i jak najszybciej skontaktuj się z nami. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących klimatyzacji domowej, odwiedź nasz blog. Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji na jej temat, a także na temat innych rozwiązań do twojego domu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.