Klimatyzacja Józefów. Podnieś poziom swojego komfortu

Każdy z nas dąży do tego, aby poprawić swoje warunki życia i móc cieszyć się spokojem oraz wygodnym życiem. Klimatyzacja Józefów to jeden z tych wynalazków XXI wieku, który znacznie poprawia nasz komfort, zwłaszcza w upalne lato. Niewielkie rozmiary, cicha praca i stosunkowo niskie koszty zakupu systemu klimatyzacji, sprawiły, że montujemy je coraz częściej w naszych domach i mieszkaniach. Klimatyzacja gwarantuje nam nie tylko chłodne powietrze, ale także oczyszcza je dla nas z kurzu, pyłu czy bakterii i wirusów. Dodatkowym jej atutem jest także możliwość grzania w chłodniejsze dni. W Energoklima od lat specjalizujemy się w montażu tego typu rozwiązań. Klimatyzacja Józefów w naszym wykonaniu to szybko i sprawnie przeprowadzony montaż oraz gwarancja prawidłowo przeprowadzonej instalacji systemów chłodzenia. Setki opinii zadowolonych klientów nie mogły się wziąć znikąd.
Zapraszamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Nasi specjaliści pomogą w wyborze urządzeń, zaprojektują instalację, sporządzą kosztorys oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Józefów. Dlaczego warto zlecić go fachowcom

Prawidłowy montaż to podstawa sprawnej i efektywnie działającej klimatyzacji. Aby montaż klimatyzacji Józefów mógł być wykonany profesjonalnie i szybko musimy zacząć od wywiadu z klientem. W trakcie rozmowy chcemy poznać miejsce umieszczenia klimatyzacji oraz wielkość pomieszczenia. Dzięki nim możemy dobrać odpowiedniej mocy urządzenie oraz wstępnie zaproponować jak będzie wyglądać cała instalacja. Do montażu całego systemu używamy tylko urządzeń sprawdzonych i renomowanych producentów oraz materiałów z bardzo dobrej jakości. Mamy wtedy pewność, że urządzenie będzie przez długi czas sprawnie funkcjonować, a klient będzie zadowolony z naszych usług.
Montaż klimatyzacji Józefów to inwestycja, która zdecydowanie przyniesie Ci dużo korzyści. Warto więc przemyśleć jej zainstalowanie w swoim domu lub mieszkaniu.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Józefowie

Krok po kroku przedstawiamy jak wygląda montaż klimatyzacji Józefów

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Józefów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Józefów. Zaufaj naszym specjalistom

Jak każde urządzenie mechaniczne, tak i klimatyzacja wymaga regularnego przeglądu stanu technicznego. Serwis klimatyzacji Józefów przeprowadzamy każdego roku u setek naszych klientów, którzy zaufali nam i od wielu lat korzystają z naszych usług. Nasi fachowcy w ramach usługi w zależności od rodzaju serwisu przeprowadzają:

  • ogólny przegląd stanu technicznego urządzeń,
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Wykonany w ten sposób przegląd pozwoli zapewnić optymalne warunki do pracy urządzenia oraz wpłynie na jego wydajność. Serwis klimatyzacji Józefów przyczyni się także do poprawy jakości powietrza w Twoim miejscu zamieszkania. Czyste i zdezynfekowane filtry będą znowu mogły filtrować powietrze z kurzu, pyłu, smogu czy bakterii i wirusów. Dzięki specjalistom z energoklima masz zapewnioną bezproblemową pracę klimatyzacji przez najbliższe miesiące.
Niestety bardzo często klienci zapominają o regularnym serwisowaniu swoich urządzeń, przez co mogą pojawiać się drobne usterki, a nawet całkowita awaria urządzenia. Dlatego nasza oferta obejmuje także diagnostykę oraz pełną naprawę klimatyzatorów. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Specjaliści pracujący w Energoklima od kilkunastu lat działają na terenie trzech województw, świadcząc usługi montażu oraz serwisu klimatyzacji. Zobacz efekty ich pracy oraz ich możliwości.

Sprawdzona firma, która wykona dla Ciebie montaż oraz serwis klimatyzacji Józefów

Świadczymy nasze usługi montażu i serwisu klimatyzacji także w Józefowie. Przez kilkanaście lat działalności, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie oraz cieszymy się setkami pozytywnych opinii naszych klientów. To właśnie dla nich i przy ich współpracy tworzymy samowystarczalne i ekologiczne domy. Wyposażone m.in. w klimatyzatory, pozwalają cieszyć się im chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni.
Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.