Klimatyzacja Wola Zarczycka. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

Stale rozwijająca się technologia znacznie ułatwia życie w obecnym świecie. Z każdej strony otaczają nas urządzenia poprawiające nasze codzienne funkcjonowanie. Klimatyzacja Wola Zarczycka to jeden z tych wynalazków, które coraz częściej montujemy w prywatnych domach. Dzięki tym urządzeniom możesz zapanować nad temperaturą w pomieszczeniach i utrzymywać ją na odpowiednim dla Ciebie poziomie. Od wielu lat w Energoklima przeprowadzamy montaż, serwis oraz naprawę klimatyzacji w Woli Zarczyckiej i jej okolicach. Renoma, którą wypracowaliśmy sobie w ciągu kilkunastu lat działalności oraz zdobyte doświadczenie sprawiają, że jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Klimatyzacja Wola Zarczycka jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb naszych klientów i montowana z wykorzystaniem urządzeń renomowanych, światowych producentów takich jak Samsung, Gree czy Mitsubishi. Dzięki nim mamy pewność, że klimatyzacja domowa, którą zamontujemy, będzie sprawnie, wydajnie i bezproblemowo funkcjonować przez kilkanaście najbliższych lat. Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Wola Zarczycka. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Po pierwsze od wielu lat specjalizujemy się w montażu klimatyzacji domowej. Montaż klimatyzacji Wola Zarczycka przeprowadzany jest przez specjalistów, którzy mają ogromną wiedzę oraz umiejętności potrzebne do jej sprawnej i profesjonalnej instalacji.
Po drugie stawiamy na jakość naszych usług oraz używanych materiałów i urządzeń. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom długą żywotność oraz wydajną i bezproblemową pracę całego systemu. Montaż klimatyzacji Wola Zarczycka przeprowadzamy z użyciem tylko sprawdzonych i renomowanych klimatyzatorów. Nowoczesne, ekologiczne i praktycznie bezobsługowe jednostki są ciche i doskonale chłodzą oraz filtrują powietrze w pomieszczeniach. Wymagają one jedynie regularnego serwisu.
Po trzecie czas i terminowość wykonanej usługi. Montaż klimatyzacji Wola Zarczycka wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie. Szybko i sprawnie przeprowadzamy cały proces, abyś mógł cieszyć się działającym system chłodzenia nawet tego samego dnia.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Woli Zarczyckiej

Jak przebiega montaż klimatyzacji Wola Zarczycka?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Głogów Małopolski z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Wola Zarczycka - profesjonalnie zadbamy o twoje urządzenia

Przeprowadzając serwis klimatyzacji Wola Zarczycka dwa razy w roku, zapewnimy jej możliwość sprawnej i bezproblemowej pracy. Czynność tą warto zlecić profesjonalnej i doświadczonej ekipie. Przeprowadzony przez specjalistów z Energoklima serwis klimatyzacji Wola Zarczycka jest kompleksowy i w zależności od potrzeb wykonamy:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Koszt tego typu usługi jest naprawdę nie wielki, a korzystnie wpłynie na cały system oraz warunki panujące w chłodzonych pomieszczeniach. Zapewnimy sobie w ten sposób lepszej jakości powietrze, którym oddychamy. Wykonany przegląd urządzenia zapewni Ci spokój na najbliższe miesiące.
Czasem może jednak dojść do poważniejszych awarii, na które często nie mamy wpływu. W takiej sytuacji polecamy swoje usługi naprawy uszkodzonych klimatyzatorów. Przyjedziemy do Ciebie i zbadamy twoją klimatyzacją. Następnie postaramy się jak najszybciej ją naprawić. Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Wola Zarczycka stała się nieodłącznym elementem każdego domu czy mieszkania. Setki wykonanych przez nas instalacji w ciągu kilkunastu lat zdecydowanie to potwierdzają. Zobacz część naszej pracy.

Wachasz się czy warto zamontować klimatyzację w domu? Odezwij się do nas, rozwiejemy twoje wątpliwości!

Wielu z nas nie wyobraża sobie obecnie życia bez klimatyzacji, dlatego klimatyzacja w domach jest tak popularna. Nowoczesne i ekologiczne domy wyposażone w klimatyzatory działające w systemach split lub multisplit znacznie ułatwiają zapanowanie nad temperaturą i poprawiają tym samym nasz komfort. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług i już dziś umów się na niezobowiązującą rozmowę z naszym doradcą.
Odwiedź także nasz blog, w którym znajdziesz informację, jak poprawić swój domowy komfort i obniżyć koszty utrzymania domu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.