Klimatyzacja Kępa Rzeczycka. Komfortowa temperatura i świeże powietrze każdego dnia

Każdego roku pogoda w Polsce nas zaskakuje. Zdarzają się mroźne i śnieżne zimy, a latem doskwierają nam 40-stopniowe upały. Idealnym rozwiązaniem na letnie upały będzie klimatyzacja Kępa Rzeczycka. Minimum dwie, niewielkich rozmiarów jednostki chłodnicze połączone ze sobą w systemie split, w krótkim czasie mogą obniżyć temperaturę w twoim domu o kilkanaście stopni. Dzięki klimatyzacji będziesz mógł normalnie funkcjonować, odpoczywać i w końcu się wyśpisz bez względu na temperaturę na zewnątrz. Dodatkową zaletą klimatyzacji Kępa Rzeczycka jest jej zdolność do filtrowania powietrza. Wbudowane filtry usuwają z powietrza m.in. kurz, smog, alergeny oraz bakterie.
W Energoklima od kilkunastu zajmujemy się montażem klimatyzacji i pomagamy tworzyć ekologiczne domy. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą klimatyzacji, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich jednostek, ich mocy oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Kępa Rzeczycka. Szybko i sprawnie wykonamy ją dla Ciebie

Profesjonalny montaż klimatyzacji Kępa Rzeczycka pozwoli na długoletnią eksploatację urządzeń bez większych problemów. Warto więc zlecić jego wykonanie doświadczonym specjalistom. Zespół złożony z fachowców z ogromnym doświadczeniem przeprowadzi cały montaż klimatyzacji w Kępie Rzeczyckiej we wcześniej umówionym terminie. Podczas montażu działamy sprawnie, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem nawet tego samego dnia.
Montaż klimatyzacji Kępa Rzeczycka wykonujemy przy użyciu materiałów wysokiej jakości oraz urządzeń sprawdzonych producentów klimatyzacji. Współpracujemy z takimi firmami jak: Gree, Samsung, LG czy Daikin. Dzięki temu zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Nasze wieloletnie doświadczenie i klimatyzatory najwyższej jakości to gwarancja bezproblemowej eksploatacji urządzeń przez najbliższe lata.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Kępie Rzeczyckiej

Zakres pracy, który wykonujemy podczas montażu klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Kępa Rzeczycka z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Stalowa Wola. Kompleksowa usługa, którą wykonają dla Ciebie fachowcy

Klimatyzacja domowa wymaga regularnego serwisu przynajmniej dwa razy w roku. Profesjonalnie przeprowadzony serwis klimatyzacji Kępa Rzeczycka pozwoli twoim jednostkom na bezproblemową i ciągłą pracę, a tobie zapewni spokój, komfortową temperaturę i czyste powietrze. Aby serwis klimatyzacji Kępa Rzeczycka był skuteczny, warto zlecić go doświadczonej ekipie. Nasz specjalista w ramach tej usługi wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

W ten sposób najważniejsze elementy klimatyzacji zostaną przez nas sprawdzone i odpowiednio przygotowane na kolejne miesiące eksploatacji. Serwis klimatyzacji Kępa Rzeczycka to niewielki wydatek, który zdecydowanie wart jest swojej ceny. Zachęcamy do regularnego korzystania z usług serwisu klimatyzacji domowej.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Każdy montaż klimatyzacji różni się od poprzedniego. Jednak zawsze potrafimy sprawnie i profesjonalnie go przeprowadzić. Zobacz sam i przekonaj się, co potrafimy.

Mieszkasz w Kępie Rzeczyckiej? Chcesz zainstalować klimatyzację w domu lub mieszkaniu?

Zadzwoń lub napisz do nas! Specjaliści w dziedzinie chłodnictwa z Energoklima pomogą Ci w wyborze odpowiedniej mocy, modelu oraz całego systemu chłodzenia. Działamy na terenie trzech województw, więc nie będzie problemu, abyśmy podjechali do Kępy Rzeczyckiej.
Jeśli interesujesz się klimatyzacją, zajrzyj na nasz blog. Dowiedz się więcej na temat nowoczesnej klimatyzacji oraz innych rozwiązań, które mogą się sprawdzić w twoim domu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.