Klimatyzacja Chełm. Nowoczesne rozwiązanie w Twoim domu

Dzięki zaawansowanym technologiom świat staje się znacznie prostszy. Zewsząd otaczają nas udogodnienia, które w znacznym stopniu wpływają na wydajność naszej pracy i poprawiają samopoczucie. Coraz częściej w prywatnych domach wykorzystywana jest klimatyzacja Chełm. Dzięki niej temperatura w pomieszczeniach utrzymuje się na optymalnym poziomie – odpowiadającym preferencjom mieszkańców. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się z życia nawet podczas najbardziej upalnych dni. Od wielu lat w Energoklima świadczymy usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji domowej w Chełmie. Wypracowana przez lata renoma oraz doświadczenie sprawiają, że gwarantujemy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Klimatyzacja Chełm jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb użytkowników i montowana z urządzeń markowych, światowych producentów takich jak Samsung, Gree czy Mitsubishi. Dzięki nim mamy pewność, że klimatyzacja będzie sprawnie, wydajnie i bezproblemowo funkcjonować przez najbliższe lata. Zadzwoń do nas lub wyślij formularz kontaktowy, a nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania lub przygotuje bezpłatną kosztorys całego systemu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Chełm. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Specjaliści, którzy pracują w Energoklima, mają fachową wiedzę oraz umiejętności potrzebne do szybkiego i profesjonalnego montażu klimatyzacji Chełm. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych przez nas usług, aby zapewnić naszym klientom jak najdłuższą żywotność oraz wydajną pracę klimatyzacji. Nowoczesne klimatyzatory to energooszczędne, bezawaryjne i łatwe w utrzymaniu czystości urządzenia. Sprawdzone marki, które montujemy, wymagają jedynie odpowiedniego serwisu. Montaż klimatyzacji Chełm możemy wykonać także w Twoim mieszkaniu, domu, biurze, sklepie czy innym miejscu użyteczności publicznej. Cały proces rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu z klientem, w którym chcemy poznać jego potrzeby, wymagania oraz miejsce instalacji urządzenia. Jeśli to będzie konieczne, umówimy się na wizję lokalną i na miejscu doradzimy jak najlepiej rozmieścić urządzenia. Wstępna rozmowa i oględziny pozwolą nam dopasować klimatyzację oraz sporządzić szczegółowy kosztorys całego przedsięwzięcia.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Chełmie

Jak odbywa się montaż klimatyzacji Chełm?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Chełm z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Chełm - profesjonalnie zadbamy o twoje urządzenia

Przeprowadzany serwis klimatyzacji Chełm przynajmniej raz w roku powinien zapewnić nam bezawaryjną i wydajną pracę urządzenia. Najlepiej umówić się na serwis odpowiednio wcześnie, aby zdążyć przed okresem jej intensywnej eksploatacji. Przeprowadzony przez nas serwis klimatyzacji Chełm jest kompleksowy i w zależności od potrzeb wykonujemy najczęściej te cztery czynności:

  • przegląd stanu technicznego urządzeń,
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymiana lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Usługa serwisu urządzeń nie jest kosztowna, a może przynieść nam dużo wymiernych korzyści. Przede wszystkim zapewniamy sobie lepszej jakości powietrze, którym oddychamy. Wbudowane filtry w urządzeniu, oczyszczają powietrze z kurzu, brudu, pyłu czy innych zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Poza tym czysta, odgrzybiona i uzupełniona czynnikiem chłodzącym jednostka wydajnie i cicho pracuję, dostarczając nam chłodne powietrze. Konserwacja urządzenia zapewni mu bezproblemową pracę na najbliższe kilka miesięcy. Wiadomo, że w jak każdym mechanicznym urządzeniu tak i w klimatyzacji mogą pojawić się drobne usterki. Dlatego nasza oferta obejmuje także ich diagnostykę oraz pełną naprawę. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług i niezwlekania na ostatnią chwilę!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja domowa Chełm staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Świadczą o tym setki wykonanych przez nas instalacji w okresie ostatnich kilku lat. Zobacz co potrafimy!

Wachasz się czy warto zamontować klimatyzację w domu? Odezwij się do nas, rozwiejemy twoje wątpliwości!

Innowacyjne systemy klimatyzacji coraz śmielej wkraczają na nasze salony. Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez klimatyzacji. Dlatego też warto zainwestować w to rozwiązanie w swoim domu. Nowoczesne i ekologiczne domy wyposażone w najnowszą technologię znacznie poprawiają nasz komfort życia. Dobra klimatyzacja nie tylko ustabilizuje temperaturę w Twoim domu, ale także oczyści znajdujące się w nim powietrze. Skorzystaj z naszych usług i już dziś umów się na rozmowę z naszym doradcą.
Odwiedź nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji i innych rozwiązań, które mogą sprawdzi się w Twoim domu!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.