Domowa klimatyzacja Trzydnik Duży. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Do niedawna klimatyzatory znajdowały się tylko w niektórych miejscach użytku publicznego. Obecnie, nowoczesne systemy chłodzące można spotkać dosłownie wszędzie. Klimatyzacja Trzydnik Duży powoli obejmuje także prywatne domy i mieszkania. Coraz więcej osób decyduje się na montaż, aby już nigdy więcej nie przejmować się wysokimi temperaturami, utrudniającymi codzienne funkcjonowanie i pracę. Dzięki niewielkim rozmiarom, urządzenia wchodzące w skład klimatyzacji domowej możemy umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w całym domu. Dodatkową zaletą nowoczesnych klimatyzatorów jest ich możliwość do filtrowania oraz ogrzewania powietrza. Wbudowane filtry, przeważnie HEPA, wyłapują zawarte w powietrzu cząsteczki kurzu, pyłu czy bakterii poprawiając jakość powietrza w twoim domu.
Nasza kompleksowa oferta obejmująca doradztwo, projekt, wycenę oraz montaż sprawi, że nie muszą się Państwo o nic martwić. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w podjęciu właściwej decyzji. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy z nami lub wysłania formularza kontaktowego.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Trzydnik Duży. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzacji Trzydnik Duży to niezwykle istotny element. Prawidłowo wykonany i przy użyciu odpowiednich narzędzi zapewni bezproblemową oraz wydajną pracę całego systemu chłodzenia. Warto więc zlecić to zadanie doświadczonej i sprawdzonej ekipie z wieloletnim stażem. W Energoklima nasze usługi montażu klimatyzacji wykonujemy od kilkunastu lat i mamy ogromną wiedzę na ten temat. Dzięki temu gwarantujemy bezawaryjną pracę urządzeń przez najbliższe lata. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz terminowość naszych usług. Od wielu lat współpracujemy z producentami urządzeń klimatyzacyjnych takimi jak Gree, Samsung czy Lg. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Jedyne, o co musisz zadbać to regularny serwis urządzenia, który będzie przeprowadzany przynajmniej dwa razy do roku. Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu klimatyzacji w Trzydniku Dużym i jego okolicach, którą wykonamy w twoim domu w ustalonym wcześniej terminie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Trzydniku Dużym

Jak odbywa się typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Trzydnik Duży z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Trzydnik Duży - zadbamy o twoje urządzenia

Podstawowym elementem długoletniej i bezproblemowej pracy klimatyzacji jest jej serwis. Wpływa on na jej wydajność, prawidłowe oczyszczanie powietrza oraz pozwala wychwycić zawczasu pojawiające się problemy z jednostką. Przeprowadzony przez nas serwis klimatyzacji Trzydnik Duży wykonywany minimum dwa razy do roku pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem o każdej porze dnia. Umów się na serwis klimatyzacji w Trzydniku Dużym, a nasz specjalista przyjedzie do Ciebie i w razie potrzeby wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Standardowy przegląd urządzenia potrwa do kilku godzin, a koszt całej usługi jest niewielki. Zachęcamy do regularnego sprawdzania swojej klimatyzacji, a wszelkie niepokojące objawy możliwych usterek należy jak najszybciej zdiagnozować i wyeliminować. Dzięki temu unikniesz poważniejszych problemów ze swoją klimatyzacją.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Przykładowe realizacje, które mieliśmy okazję wykonać w ostatnim czasie dla klientów z województwa lubelskiego. Zobacz efekty naszej pracy i przekonaj się, co potrafimy.

Planujesz serwis lub montaż klimatyzacji w domu? Mieszkasz w Trzydniku Dużym? Skontaktuj się z nami

Kilkanaście lat działamy na terenie trzech województw: świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. W tym czasie zdobyliśmy ogromną ilość doświadczenia i rzeszę zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób, a pomożemy Ci w instalacji systemu chłodzenia w twoim domu. Ciesz się komfortową temperaturą i czystym powietrzem w upalne letnie dni w swoich czterech kątach. Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej na temat klimatyzacji i nie tylko. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić aby poprawić swój komfort życia.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.