Klimatyzacja Gościeradów. Komfortowa temperatura w Twoim domu o każdej porze

Klimatyzacja staje się powoli nieodłącznym elementem naszego życia. Gdzie się nie obejrzymy, możemy dostrzec nowoczesne systemy i urządzenia, których celem jest obniżenie temperatury i podniesienie komfortu naszego życia. Klimatyzacja jest prawdziwym wybawieniem w upalne dni, kiedy szukamy schronienia przed lejącym się z nieba żarem. Klimatyzacja Gościeradów instalowana jest przez nas nie tylko w biurach, sklepach czy miejscach użyteczności publicznej, ale także w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach. Niewielkie rozmiary urządzenia, cicha praca i stosunkowo nieduże koszty jej instalacji sprawiły, że to rozwiązanie zyskało dużą popularność. W Energoklima montujemy te urządzenia od wielu lat. Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług oraz montowanych klimatyzatorów. Klimatyzacja Gościeradów, w naszym wykonaniu to gwarancja sprawnego, ekonomicznego i bezawaryjnego systemu chłodniczego w Twoim domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Gościeradów z wykorzystaniem klimatyzatorów topowych marek

Poprawna instalacja całego systemu klimatyzacji wymaga doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Pracując z systemami chłodzenia od wielu lat, możemy pochwalić się niesamowitym doświadczeniem, które możemy poświadczyć setkami sprawnie działających instalacji. Montaż klimatyzacji Gościeradów wykonujemy zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Cały montaż w zależności od stopnia skomplikowania systemu może zająć od kilku godzin do nawet kilku dni. Przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji w Gościeradowie w stu procentach spełni twoje wymagania. Na użyte materiały oraz urządzenia producentów, z którymi współpracujemy od lat, zapewniamy gwarancję oraz bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się z sprawnej i wydajnej klimatyzacji w swoim domu.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Gościeradowie

Jak przebiega typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Gościeradów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji w Gościeradowie. Przyjedziemy i zadbamy o Twoje urządzenia

Wydajna i bezpieczna w użytkowaniu klimatyzacja wymaga regularnego przeglądu. Profesjonalny serwis klimatyzacji Gościeradów powinno się wykonywać przynajmniej dwa razy w roku. Należy wówczas sprawdzić stan: filtrów, parownika, sterowników, połączeń układów oraz przewodów i całej instalacji. Nie należy wykonywać tych czynności samemu bez odpowiedniej wiedzy oraz urządzeń. Warto więc zlecić serwis klimatyzacji w Gościeradowie profesjonalistom. Nasi fachowcy w zależności od potrzeb wykonają:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Przeprowadzony w ten sposób serwis pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne miesiące, wydłuży żywotność urządzenia, a także korzystnie wpłynie na jego sprawność i wydajność. Warto więc dbać o systematyczną konserwację klimatyzacji.
Zapraszamy do kontaktu z nami odpowiednio wcześnie, aby nie dopuścić do awarii klimatyzacji. W przypadku awarii urządzeń zajmiemy się ich diagnozą oraz szybką naprawą.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Gościeradów jest stałym punktem na naszej trasie w województwie lubelskim. Przeprowadzone przez nas instalacje systemu chłodzenia typu split czy multisplit pracują wydajnie u naszych klientów od wielu lat. Zobacz, co potrafimy!

Rozważasz montaż lub serwis klimatyzacji? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Wiele lat doświadczeń, setki zamontowanych urządzeń, tysiące zadowolonych klientów - to wyróżnia nas spośród innych firm. Nieustannie pracujemy na renomę naszej firmy oraz opinię specjalistów w swojej dziedzinie. Tworzymy z naszymi klientami nowoczesne i ekologiczne domy, wyposażone w technologie poprawiające komfort mieszkania i życia. Nasze usługi obejmują m.in. montaż, serwis oraz naprawę klimatyzacji. Wszystko w jednym miejscu dla Twojej wygody oraz bezpieczeństwa. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób.
Zajrzyj także na nasz bloga, w którym znajdziecie dużo ciekawych informacji nie tylko na temat klimatyzacji!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.