Klimatyzacja Jeżowe. Nowoczesna klimatyzacja do pokoju i mieszkania

Inwestycja w klimatyzację wiąże się ze sporym wydatkiem finansowym. Jednak poniesiony koszt jest niewielki, jeśli porównamy go do korzyści, które Ci przyniesie. Klimatyzacja Jeżowe zapewni Ci głównie chłodne powietrze w upalne, letnie dni. Mało kto wie, że nowoczesne klimatyzatory wyposażone są w filtry, które skutecznie oczyszczą powietrze z kurzu, pyłu, smogu czy różnego typu bakterii. Poza tym mogą posłużyć jako dodatkowe źródło ciepła w chłodniejszych okresach. Tak więc klimatyzacja domowa przynosi ogromne korzyści nie tylko dla Twojego komfortu, ale także dla Twojego zdrowia i wszystkich domowników.
Od kilkunastu lat montujemy klimatyzację do pokoju, mieszkania czy całego domu. Setki wykonanych instalacji i tysiące zadowolonych klientów to coś, czym możemy się pochwalić. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie do klimatyzacji. Pomogą w jej wyborze oraz zaprojektują i wycenią cały system według Twoich indywidualnych potrzeb i warunków technicznych.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Jeżowe. Szybko i solidnie zamontujemy ją w Twoim mieszkaniu

Przy montażu każdej instalacji stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług oraz na najlepsze jednostki chłodzące sprawdzonych producentów. Tania klimatyzacja do pokoju czy mieszkania będzie sprawdzać się dobrze, jednak lepiej przemyśleć ten temat i zainwestować kilkaset złotych więcej i zamontować urządzenie lepszej klasy. Polecane przez nas jednostki takich firm jak Samsung, Daikin czy Gree to klimatyzatory z najwyższej półki, które cechuje bezawaryjność, niskie zużycie energii i cicha praca. Montaż klimatyzacji Jeżowe to zadanie dla prawdziwych specjalistów. Jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej pracy, warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów.
Przed montażem klimatyzacji w Jeżowym zawsze potrzebujemy uzyskać konkretne informacje od Ciebie lub w razie konieczności możemy przeprowadzić wizję lokalną w miejscu montażu. Na tym etapie nasz konsultant doradzi oraz pomoże w wyborze urządzenia o odpowiedniej mocy. W kolejnym kroku przygotujemy projekt całego systemu oraz wycenę całej usługi razem z urządzeniami. Jeśli wycena zostanie zaakceptowana, umówimy się na montaż w umówionym terminie.
Przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji Jeżowe da Ci gwarancję bezproblemowej eksploatacji urządzeń przez najbliższe kilkanaście lat. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Klimatyzacja Jeżowe — montaż i serwis

Montaż klimatyzacji Jeżowe. Jak przebiega proces instalacji systemu klimatyzacji

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie, możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Jeżowe z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Jeżowe. Zadbamy o twoje urządzenia chłodzące

Odpowiednio dbając o klimatyzator, możesz zapewnić mu bezproblemową i bezawaryjną pracę przez długie lata. Wystarczy pamiętać o minimum jednym w roku przeglądzie całego systemu. Serwis klimatyzacji Jeżowe polega na:

  • ogólnym ocenie stanu urządzeń i podzespołów
  • dokładnym oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji freonem.

Przeprowadzony w ten sposób serwis klimatyzacji Jeżowe pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne miesiące. Warto o tym pamiętać i odpowiednio wcześnie zgłosić się do nas. Okresowe przeglądy najlepiej wykonywać w okresie, zanim zaczniesz mocno eksploatować klimatyzację.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje także diagnozę oraz naprawę uszkodzonych jednostek chłodzących, które przestały działać. Przyjedziemy, zbadamy urządzenia, a następnie jak najszybciej naprawimy. Zachęcamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące klimatyzacji

Jaki klimatyzator będzie odpowiedni do domu w Jeżowe?

Aby, wybrać odpowiednie urządzenie musisz wziąć pod uwagę powierzchnię domu, ilość pomieszczeń oraz ilość mieszkańców. W artykule na temat klimatyzacji do mieszkania znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci w odpowiednim wyborze.

Jak często wykonywać przegląd klimatyzacji Jeżowe?

Minimum raz w roku powinieneś zlecić kompleksowy serwis odpowiedniej firmie. Jeśli często używasz klimatyzacji oraz używasz jej do ogrzewania domu, przegląd będzie potrzebny minimum dwa razy w roku. Najlepiej przed sezonem letnim i zimowym. Dowiedz się, dlaczego regularne czyszczenie i konserwacja klimatyzacji jest tak ważna.

Montaż klimatyzacji Jeżowe — ile to kosztuje?

Na cenę montażu klimatyzacji wpływa koszt wykorzystanych jednostek, ich ilość oraz trudność montażu. Każdy montaż jest inny, dlatego zawsze wyceniamy go indywidualnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie wyniesie montaż klimatyzacji Jeżowe, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza, lub telefonicznie: +48 784 737 211

Moja klimatyzacja słabo chłodzi. Co może być przyczyną?

Spadek wydajności klimatyzacji Jeżowe jest prawdopodobnie spowodowany zaniedbanym urządzeniem. Bezpośrednią przyczyną może być zbyt mała ilość czynnika chłodzącego, zagrzybienie, mocne zanieczyszczenie filtrów, nieszczelność w układzie lub w najgorszym wypadku uszkodzenie mechaniczne, któregoś z elementów urządzenia. Zadzwoń do nas i umów się na profesjonalny serwis klimatyzacji domowej w Jeżowe.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja do pokoju, mieszkania czy domu to inwestycja w Twój komfort w upalne dni. Zrealizowaliśmy kilkaset systemów klimatyzacji, które poprawiły jakość życia wielu ludzi. Zobacz, co potrafimy i skontaktuj się z nami. Tobie też pomożemy w podniesieniu domowego komfortu życia!

Mieszkasz w Jeżowym? Szukasz doświadczonej ekipy, którą zamontuje klimatyzację w twoim pokoju lub mieszkaniu?

Świetnie trafiłeś! Kilkaset zrealizowanych i działających systemów klimatyzacji, setki zadowolonych klientów. W Energoklima pomożemy Ci dopasować odpowiednie urządzenia do Twojego budżetu oraz potrzeb. Doświadczeni specjaliści, którzy pracują u nas, profesjonalnie przeprowadzą montaż klimatyzacji, abyś mógł cieszyć się z jej zalet. Jeśli masz pytania, odwiedź nasz blog lub odezwij się do nas telefonicznie, lub przez formularz!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.