Domowa klimatyzacjaKrasnystaw. Nowoczesne rozwiązanie do Twojego domu

Technologia otacza nas z każdej strony. Coraz to nowsze rozwiązania ułatwiają nasze codzienne życie oraz poprawiają komfort naszego funkcjonowania. Jednym z takich udogodnień jest klimatyzacja Krasnystaw. To niewielkich rozmiarów urządzenie potrafi w krótkim czasie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu i jednocześnie oczyścić powietrze z kurzu, pyłu czy bakterii. Klimatyzacja Krasnystaw, którą instalujemy od kilkunastu lat, świetnie sprawdzi się także w Twoim domu. Markowe urządzenia, z którymi pracujemy oraz nasze doświadczenie to gwarancja doskonałej jakości systemu klimatyzacji. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą, który pomoże oraz doradzi w wyborze idealnego klimatyzatora do Twojego domu lub mieszkania.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Krasnystaw. Jesteśmy do Twoich usług

Montaż klimatyzacji Krasnystaw to niezbędny element sprawnie działającej klimatyzacji. Montując urządzenia od wielu lat, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i nie ma dla nas praktycznie rzeczy niemożliwych do wykonania. Pracujemy wyłącznie z urządzeniami sprawdzonych i renomowanych producentów, do których należą m.in. Samsung, Gree czy LG. Decydując się na montaż klimatyzacji Krasnystaw, warto skorzystać z porad naszych specjalistów. W trakcie rozmowy doradzą, pomogą wybrać odpowiednie jednostki oraz przygotują kosztorys całej inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jeśli zależy Ci na szybkim, profesjonalnym i bezproblemowym montażu klimatyzacji w Twoim domu. Nie zawiedziemy Cię!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Krasnymstawie

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Krasnystaw z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa oraz serwis klimatyzacji Krasnystaw

Regularny serwis klimatyzacji Krasnystaw to podstawa długo i sprawnie działającej klimatyzacji. Zbierający się w urządzeniu kurz, brud oraz inne zanieczyszczenia doprowadzają do spadku jej wydajności, oraz mogą być przyczyną nieprzyjemnego zapachu. Warto więc zadbać o to, aby przynajmniej raz w roku specjaliści z Energoklima dokonali odpowiedniego przeglądu. Przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji Krasnystaw polega na:

  • ocenie technicznej urządzeń i ich stanu,
  • dokładnym wyczyszczeniu z kurz i pyłu, który się zebrał zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu filtrów wewnętrznych,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym.

W ten sposób zapobiegniesz nieprzewidzianym awariom w okresie, kiedy potrzebujesz klimatyzacji najbardziej. Nie wszystko jednak da się przewidzieć i tak jak każde urządzenie mechaniczne klimatyzacja może ulec awarii. W takich przypadkach diagnozujemy powstałą usterkę oraz eliminujemy ją w najkrótszym możliwym czasie. Zachęcamy do regularnego korzystania z serwisu klimatyzacji w naszej firmie. Odpowiedni serwis klimatyzacji Krasnystaw zapewni Ci długie i wydajnie funkcjonowanie urządzenia.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja to cieszące się dużą popularnością rozwiązanie, które pojawia się w wielu domach i mieszkaniach. Nasi specjaliści przeprowadzili tysiące takich instalacji a to tylko część efektów ich pracy.

Planujesz montaż klimatyzacji w swoim domu? Chętnie Ci w tym pomożemy

Fachowe doradztwo, profesjonalny montaż oraz terminowość wykonywanych usług to elementy, które wyróżniają nas spośród innych firm. W Energoklima od kilkunastu lat zajmujemy się m.in. montażem klimatyzacji w domach i mieszkaniach mieszkańców trzech województw. Ogromne doświadczenie, które zdobyliśmy, pozwala nam wykonać instalację w praktycznie każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu. Odezwij się do nas, a pomożemy Ci w sprawnym jej wykonaniu.
Zachęcamy też do odwiedzenia naszego bloga oraz do bezpośredniego kontaktu z nami!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.