Klimatyzacja Żołynia - nowoczesne domowe rozwiązanie, które poprawi Twój komfort

Klimatyzacja Żołynia to niesamowite rozwiązanie, znacznie poprawiające komfort Twojego codziennego funkcjonowanie. Dzięki niej nie musisz już przejmować się gorącymi, letnimi dniami. Klimatyzacja Żołynia to niewielkich rozmiarów minimum dwie jednostki, które mogą być zainstalowane w praktycznie każdym mieszkaniu czy domu. Chłodzenie powietrza to nie jedyna zaleta klimatyzacji domowej. Nowoczesny klimatyzator może także służyć jako dodatkowe źródło ciepła w chłodniejsze dni. Jednak chyba największą jej zaletą jest możliwość oczyszczenia powietrza z brudu, kurzu, smogu czy bakterii. Klimatyzacja Żołynia zamontowana przez nas to pewność, że system będzie działać poprawnie i bezproblemowo przez najbliższe lata. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług oraz ich terminowego wykonania. Pracujemy tylko z urządzeniami renomowanych producentów, a nasz zespół składa się ze specjalistów z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści pomogą w wyborze, zaprojektują, wycenią oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Niezawodny i szybki montaż klimatyzacji Żołynia

Świadczone przez nas usługi związane z montażem klimatyzacji świadczymy także w Żołyni i jej okolicach. Doskonale wiemy, że profesjonalnie wykonany montaż klimatyzacji Żołynia to podstawa sprawnie działającej klimatyzacji przez długie lata. Dlatego w naszej ekipie pracują specjaliści z wieloletnim stażem oraz ogromną wiedzą dotyczącą klimatyzacji. Nasze doświadczenie oraz jednostki chłodzące renomowanych firm takich jak Lg, Samsung czy Gree to gwarancja, że twoja klimatyzacja w domu nie będzie sprawiać Ci problemów. Decydując się na montaż klimatyzacji Żołynia, warto zasięgnąć rady naszych specjalistów, którzy doradzą i wycenią cały system klimatyzacji. Działamy na rynku od kilkunastu lat i możemy poszczycić się ogromnym zaufaniem i zadowoleniem z naszych usług klientów z trzech województw - świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.
Jeśli zależy Ci na szybkim i profesjonalnym montażu klimatyzacji w Twoim domu, odezwij się do nas. Nie zawiedziesz się!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Żołyni

Jak przebiega przykładowy montaż klimatyzacji Żołynia?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Żołynia z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Wykonaj obowiązkowy serwis klimatyzacji Żołynia przynajmniej dwa razy w roku

Poprawnie działająca klimatyzacja Żołynia musi być poddawana okresowym przeglądom. Jak każde mechaniczne urządzenie, ulega zużyciu, a znajdujące się w niej wbudowane filtry zatykają się zebranymi zanieczyszczeniami. Zapchany filtr nie tylko pogarsza jakość powietrza w pomieszczeniu, ale także wpływa na wydajność chłodzenia i pobór energii elektrycznej przez klimatyzator. Serwis klimatyzacji Żołynia jest więc obowiązkową czynnością przy eksploatacji urządzenia. Wykonany przynajmniej dwa razy w roku da Ci pewność, że urządzenie Cię nie zawiedzie i będziesz mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem o każdej porze.
Przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji Żołynia polega na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych,
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Czasem jednak może dojść także do awarii klimatyzacji. Usterki najczęściej wynikają z zaniedbania, ale także z powodu zużycia materiałów. W przypadkach problemów z klimatyzatorem i jego nieprawidłowym działaniem diagnozujemy usterki i naprawiamy je tak szybko, jak to możliwe. Zalecamy wykonywanie regularnie serwisu klimatyzacji, dzięki czemu będzie wydajnie funkcjonować przez długie lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Każdy montaż jest zawsze inny. Klimatyzacja Żołynia, którą mieliśmy okazję montować u naszych klientów, pokazuje, że jesteśmy w stanie wykonać ją praktycznie wszędzie. Zobacz, co potrafimy!

Chesz mieć pewność dobrze zainstalowanej klimatyzacji? Z Energoklima nie musisz się o to martwić

Mamy ogromne doświadczenie poparte tysiącami sprawnych instalacji w domach, biurach czy innych miejscach publicznych. Fachowo doradzimy Ci przy montażu klimatyzacji, ale także przeprowadzimy jej serwis, a w razie konieczności naprawimy. Cały czas jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży klimatyzacji. Regularnie uczestniczymy w targach oraz szkoleniach, dzięki czemu możemy pochwalić się najlepszymi specjalistami w swoim fachu!
Jeśli interesujesz się klimatyzacją i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami w telefonicznie, lub przez e-mail.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.