Klimatyzacja Puławy - nowoczesne domowe rozwiązanie, które poprawi Twój komfort

Klimatyzacja domowa Puławy to niesamowite rozwiązanie, znacznie poprawiające komfort Twojego codziennego funkcjonowanie. Dzięki niej nie musisz już przejmować się upalnymi i suchymi dniami. Klimatyzacja Puławy to niewielkich rozmiarów minimum dwie jednostki, które mogą być zainstalowane w praktycznie każdym mieszkaniu czy domu. Podstawowa funkcja, jaką jest chłodzenie powietrza to nie jedyna zaleta klimatyzacji domowej. Nowoczesna jednostka chłodząca może także służyć jako dodatkowe źródło ciepła w chłodniejsze dni. Jednak chyba największą jej zaletą jest możliwość filtracji powietrza z brudu, kurzu, smogu czy bakterii i wirusów. Klimatyzacja Puławy zamontowana przez nas to pewność, że system będzie działać poprawnie i bez problemów przez najbliższe miesiące i lata. W Energoklima dużą uwagę przywiązujemy do jakości naszych usług oraz terminowości. Pracujemy tylko z urządzeniami światowych i renomowanych producentów a nasz zespół składa się ze specjalistów z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie klimatyzacji.
Zapraszamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Nasi specjaliści pomogą w wyborze, zaprojektują, wycenią oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Niezawodny i szybki montaż klimatyzacji Puławy

Doskonale wiemy jak cennymi wartościami, są obecnie czas i brak problemów w życiu. Dlatego decydując się na montaż klimatyzacji Puławy w naszej firmie, masz pewność, że wykonamy go szybko i profesjonalnie. Dzięki temu przez najbliższe lata będziesz cieszyć się z bezproblemowego działania klimatyzacji w swoim domu. Klimatyzacja domowa Puławy przeprowadzana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy mogą pochwalić się setkami zamontowanych i działających instalacji, oraz przy użyciu sprawdzonych klimatyzatorów, renomowanych producentów. Dlatego zdecydowanie warto nam zaufać!
Jeśli zależy Ci na szybkim, profesjonalnym i bezproblemowym montażu klimatyzacji w Twoim domu, odezwij się do nas. Nie zawiedziemy Cię!

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Puławach

Jak przebiega przykładowy montaż klimatyzacji Puławy?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Puławy z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Wykonaj obowiązkowy serwis klimatyzacji Puławy przynajmniej raz w roku

Poprawnie działająca klimatyzacja domowa Puławy musi bezwzględnie być regularnie poddawana przeglądowi. Jak każde mechaniczne urządzenie, ulega zużyciu, a znajdujące się w niej wbudowane filtry zbierają setki drobinek zanieczyszczeń. Zapchany i brudny filtr nie tylko pogarsza jakość powietrza w pomieszczeniu, ale także wpływa na wydajność chłodzenia i pobór energii przez klimatyzator. Serwis klimatyzacji Puławy jest więc obowiązkową czynnością przy eksploatacji urządzenia. Wykonany przynajmniej raz w roku da Ci pewność, że urządzenie Cię nie zawiedzie i będzie wydajnie pracować, abyś mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem.
Przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji Puławy polega na:

  • ocenie technicznej urządzeń i ich stanu
  • dokładnym wyczyszczeniu z kurz i pyłu, który się zebrał zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie lub wyczyszczeniu filtrów wewnętrznych,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym.

Czasem niestety dochodzi także do awarii klimatyzatorów. Usterki najczęściej wynikają z zaniedbania urządzenia przez użytkownika, ale także z powodu zużycia materiałów. W przypadkach problemów z klimatyzatorem i jego nieprawidłowym działaniem diagnozujemy usterki i naprawiamy je w najszybszym możliwym czasie. Zdecydowanie zalecamy wykonywanie regularnego serwisu klimatyzacji. Odpowiednio serwisowany klimatyzator będzie sprawnie i wydajnie funkcjonował przez długie lata.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Każdy montaż to zawsze coś nowego. Klimatyzacja Puławy, która mieliśmy okazję montować u naszych klientów, pokazuje, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Zobacz, co potrafimy i jak pracujemy!

Chesz mieć pewność dobrze zamontowanej klimatyzacji? Z Energoklima nie musisz się o to martwić

Mamy ogromne doświadczenie poświadczone tysiącami sprawnych instalacji w domach, biurach czy innych miejscach publicznych. Fachowo doradzimy Ci przy montażu systemu klimatyzacji, ale także przeprowadzimy jej regularny serwis, a w razie konieczności zdiagnozujemy i wyeliminujemy powstałe usterki. Cały czas śledzimy i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w klimatyzacji. Regularnie uczestniczymy w branżowych targach oraz szkoleniach, dzięki czemu możemy pochwalić się znakomitymi specjalistami w swoim fachu!
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź nasz blog lub skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.