Klimatyzacja Głogów Małopolski do Twojego domu

Dążąc do wygody i komfortu w naszych czterech kątach, coraz częściej decydujemy się na nowoczesną instalację chłodzącą. Klimatyzacja do domu to genialne rozwiązanie, które zapewni Ci nie tylko chłodne powietrze w upalne dni. Dodatkowo dzięki tym niewielkim urządzeniom możesz cieszyć się czystym powietrzem oraz dogrzewać swój dom w chłodniejsze dni. Klimatyzacja Głogów Małopolski, którą możemy dla Ciebie zamontować, sprawdzi się także w twoim domu. W Energoklima od lat specjalizujemy się w montażu tego typu rozwiązań. Świadczone przez nas usługi doradztwa, montażu oraz serwisu wykonują doświadczeni fachowcy, którzy mogą pochwalić się setkami działających systemów chłodzenia.
Zapraszamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze urządzeń, zaprojektują instalację, sporządzą kosztorys oraz odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Głogów Małopolski. Dlaczego jest tak ważny w prawidłowym funkcjonowaniu systemu chłodzenia

Prawidłowy montaż klimatyzacji Głogów Małopolski to niezwykle ważny element. Dobrej jakości materiały, specjalistyczne narzędzia i zachowanie odpowiedniej procedury to pewność, że twoja domowa instalacja nigdy Cię nie zawiedzie. Od kilkunastu lat przeprowadzamy montaż klimatyzacji w Głogowie Małopolskim oraz jego okolicach. Bez wątpienia nasi specjaliści mają ogromną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Nasza wiedza oraz używane urządzenia renomowanych producentów, z którymi współpracujemy to duet idealny. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania montowanej przez nas klimatyzacji.
Montaż klimatyzacji Głogów Małopolski w twoim domu to inwestycja, która przyniesie Ci mnóstwo korzyści. Warto więc przemyśleć jej montaż w swoim domu i skorzystać z naszej pomocy.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Głogowie Małopolskim

Jak przebiega typowy montaż klimatyzacji Głogów Małopolski

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Głogów Małopolski z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Profesjonalny serwis klimatyzacji Głogów Małopolski. Zaufaj naszemu doświadczeniu

Każdego roku wykonujemy tysiące przeglądów zamontowanych przez nas urządzeń. Serwis klimatyzacji Głogów Małopolski to równie ważny element, jak jej prawidłowy montaż. Wykonywany regularnie da Ci pewność, że urządzenia będą sprawnie i wydajnie funkcjonować przez kolejne miesiące. Rekomendujemy tego typu zabieg wykonywać dwa razy do roku, przed okresami jej intensywnej eksploatacji. Przeprowadzony przez nas serwis klimatyzacji w Głogowie Małopolskim może składać się z m.in.:

  • oczyszczenia jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenia i mycie skraplaczy,
  • czyszczenia parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzenia połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenia szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Dzięki temu serwis pozytywnie wpłynie na wydajność oraz żywotność twoich urządzeń a tobie zapewnią czyste powietrze i spokój na kolejne miesiące użytkowania. Jeśli jednak twoja klimatyzacja ulegnie awarii, nasz specjalista zdiagnozuje usterkę i naprawi ją w najkrótszym możliwym czasie.
Zachęcamy do regularnego korzystania ze świadczonych przez nas usług serwisu klimatyzacji w Głogowie Małopolskim.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Specjalizujemy się w montażu i serwisie klimatyzacja również na terenie Głogowa Małopolskiego. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zobacz efekty naszej pracy!

Sprawdzona firma, która wykona dla Ciebie montaż oraz serwis klimatyzacji Głogów Małopolski

Kilkanaście lat działalności to czas, w którego trakcie zdobyliśmy mnóstwo doświadczenia i zadowolonych klientów. Nowoczesne i ekologiczne domy, które pomagaliśmy tworzyć, nie mogły obejść się bez odpowiedniej klimatyzacji. Nasi specjaliści zaplanowali, dobrali odpowiednie urządzenia i profesjonalnie zamontowali cały system chłodzenia. Dzięki nim także i ty będziesz mógł cieszyć się świeżym i chłodnym powietrzem w swoim domu.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub odwiedzenia naszego bloga, w którym znajdziesz ciekawe informacje na temat klimatyzacji i nie tylko.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.