Klimatyzacja Wadowice Górne. Nowoczesne i ekologiczne klimatyzatory do Twojego domu

Klimatyzacja Wadowice Górne to znakomite rozwiązanie polecane każdemu, kto buduje lub remontuje swój dom. Klimatyzacja domowa nie tylko pozwoli Ci ochłodzić powietrze w gorące, letnie dnia, ale także może służyć jako dodatkowe źródło ciepła. Jakby tego było mało, dzięki wbudowanym filtrom, oczyszcza powietrze w Twoim domu z kurzu, pyłu, alergenów czy bakterii. Nasze doświadczenie pozwala nam zamontować system klimatyzacji praktycznie w każdym pomieszczeniu, nawet w tym najmniejszym. W Energoklima stawiamy na jakość i terminowość. Nasze usługi, montowane urządzenia i używane materiały do ich montażu są na najwyższym poziomie. Klimatyzacja Wadowice Górne, w naszym wykonaniu to pewność, bezawaryjnego i sprawnie działającego systemu klimatyzacji. Zadzwoń do nas lub wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Wadowice Górne - sprawnie, fachowo i z wykorzystaniem najlepszych materiałów

Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat, montując systemy domowej klimatyzacji, uczestnicząc w szkoleniach i branżowych targach. Doskonale wiemy, że prawidłowy montaż klimatyzacji Wadowice Górne jest podstawowym elementem jej prawidłowego funkcjonowania. Tylko dzięki temu możesz uniknąć wielu problemów z klimatyzacją. Montaż klimatyzacji Wadowice Górne przeprowadzamy tylko z użyciem dobrej jakości materiałów oraz urządzeń renomowanych producentów. Urządzenia Lg, Samsung czy Gree to świetnej klasy jednostki - ciche, wydajne i bezpieczne w użytkowaniu, którymi możesz wygodnie sterować przy pomocy pilota lub aplikacji w swoim telefonie.
Dzięki naszemu doświadczeniu i urządzeniom z najwyższej półki masz pewność, że twój domowy system klimatyzacji będzie poprawnie wykonany i będzie spełniał swoje funkcje przez długi czas.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Wadowicach Górnych

Jak wygląda typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Wadowice Górne z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Wadowice Górne wykonają dla Ciebie specjaliści w tej dziedzinie

Aby klimatyzacja Wadowice Górne działała wydajnie i bezproblemowo wymagany jest wykonywany dwukrotnie w ciągu roku serwis całego systemu. Brudne i zatkane filtry, wycieki z układu, głośna praca czy spadek wydajności chłodzenia - to objawy, które zdecydowanie świadczą o konieczności serwisu. Nie należy ich lekceważyć, ponieważ w najgorszym wypadku mogą doprowadzić do całkowitego uszkodzenia urządzeń. Serwis klimatyzacji Wadowice Górne przeprowadzany przez naszego specjalistę polega m.in. na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i mycie skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych,
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Wykonany profesjonalny serwis da Ci pewność, że przez najbliższe miesiące twoja klimatyzacja będzie wydajnie i bez problemów spełniać swoje funkcje. Serwis klimatyzacji Wadowice Górne wykonujemy po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin. Szybko i sprawnie przeprowadzimy cały zabieg. Zachęcamy do regularnego korzystania z usługi serwisu klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Każdy przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji Wadowice Górne jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Dlatego zawsze skutecznie potrafimy zamontować urządzenia w praktycznie każdym pomieszczeniu. Zobacz, co potrafimy!

Masz w planie montaż lub serwis klimatyzacji w swoim domu? Pomożemy Ci spełnić Twoje plany!

Nowoczesne rozwiązania obniżające koszty utrzymania domu oraz poprawiające warunki życia wewnątrz budynku sprawiają, że ekologiczne domy stają się coraz powszechniej spotykane w naszym kraju. Dzięki montowanym przez nas klimatyzatorom zapanujesz nad temperaturą w swoim domu. Jeśli jesteś na etapie planowania i myślisz o klimatyzacji w swoim mieszkaniu lub domu, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości. Odwiedź nasz blog, na którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji oraz innych rozwiązań, które sprawdzą się w twoim domu!

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.