Domowa klimatyzacja Modliborzyce. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Każdego dnia mamy styczność z klimatyzacją w różnych miejscach publicznych, które odwiedzamy. Całkiem normalna staje się również klimatyzacja Modliborzyce montowana w domach lub mieszkaniach. Dzięki tym niewielkich rozmiarów urządzeniom możesz cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w upalne dni. Klimatyzacja domowa pozwoli Ci cieszyć się dobrym samopoczuciem, lepszym komfortem oraz sprawi, że odpoczniesz i wyśpisz się w upalne dni.
Klimatyzacja Modliborzyce jest jedną z naszych usług, które świadczymy od kilkunastu lat na terenie trzech województw: świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Nasza kompleksowa oferta obejmująca doradztwo, projekt, wycenę oraz montaż sprawi, że nie muszą się Państwo o nic martwić. Nasi doświadczeni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą w podjęciu właściwej decyzji. Zachęcamy do niezobowiązującej rozmowy z nami lub wysłania formularza kontaktowego.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Modliborzyce. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzacji Modliborzyce to niezwykle istotny element. Wykonany zgodnie ze sztuką i przy użyciu odpowiednich narzędzi zapewni bezproblemową oraz wydajną pracę całego systemu. Warto więc zlecić to doświadczonej ekipie z wieloletnim stażem. W Energoklima świadczymy nasze usługi montażu klimatyzacji od kilkunastu lat i mamy specjalistyczną wiedzę na ten temat. Dzięki temu gwarantujemy bezproblemową obsługę urządzeń przez najbliższe lata. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz terminowość naszych usług. Od wielu lat współpracujemy z producentami urządzeń klimatyzacyjnych takimi jak Gree, Samsung czy Lg. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Jedyne, o co musisz zadbać to regularny serwis urządzenia przynajmniej dwa razy do roku. Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu klimatyzacji Modliborzyce, którą wykonamy w twoim domu w ustalonym wcześniej terminie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Modliborzycach

Jak odbywa się typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Modliborzyce z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Modliborzyce - zadbamy o twoje urządzenia

Regularny przegląd i serwis klimatyzacji Modliborzyce to podstawa długoletniej i bezproblemowej eksploatacji. Wykonywany minimum dwa razy do roku pozwoli Ci cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem o każdej porze dnia i nocy. Świadczone przez nas usługi serwisu klimatyzacji w Modliborzycach pozytywnie wpłyną na wydajność urządzenia oraz jego żywotność. Umów się na serwis klimatyzacji w Modliborzycach, a nasz specjalista przyjedzie i w razie potrzeby wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Koszt całego przeglądu jest nie duży, a pozwoli Ci uniknąć wielu przykrych sytuacji. Zadbaj więc o swoje urządzenia i zadzwoń do nas. Przyjedziemy i przeprowadzimy serwis klimatyzacji Modliborzyce w twoim domu w dogodnym dla Ciebie terminie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Zobacz efekty naszej pracy i przekonaj się co potrafimy. Skontaktuj się z nami. Zainwestuj w klimatyzację i ciesz się chłodnym powietrzem w domu!

Planujesz serwis lub montaż klimatyzacji w domu? Mieszkasz w Modliborzycach? Skontaktuj się z nami

Od wielu lat instalujemy nowoczesne systemy klimatyzacji w domach mieszkańców województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wykonaniu domowej instalacji chłodzącej w Modliborzycach. Dzięki naszemu doświadczeniu, szybko i bezpiecznie zapewnisz sobie komfortową temperaturę w domu w czasie letnich upałów. Dowiedz się więcej na temat klimatyzacji i nie tylko. Odwiedź nasz blog i sprawdź, jak możesz poprawić warunki swojego codziennego funkcjonowania.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.