Domowa klimatyzacja Klimontów. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie

Klimatyzacja pojawia się w praktycznie wszystkich miejscach publicznych m.in. w tramwajach, autobusach, sklepach czy biurach. Duża część naszego społeczeństwa nie wyobraża sobie bez niej normalnego funkcjonowania, kiedy na zewnątrz temperatury przekraczają 40 stopni Celsjusza. Dlatego właśnie coraz więcej naszych klientów decyduje się na instalację systemu klimatyzacji w swoich domach. Klimatyzacja Klimontów w twoim domu pozwoli Ci cieszyć się dobrym samopoczuciem, lepszym komfortem oraz sprawi, że odpowiednio wypoczniesz oraz wyśpisz się w upalne dni.
Stawiając na najwyższą jakość naszych usług, zyskaliśmy pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Klimatyzacja Klimontów, którą będziesz mógł używać w swoim domu, pochodzi od renomowanych producentów. W połączeniu z naszym doświadczeniem otrzymasz doskonałej jakości system klimatyzacji, który będzie funkcjonował bezproblemowo i praktycznie bez obsługowo przez najbliższe lata.
Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania do Twojego domu. Nie zobowiązująca rozmowa pomoże Ci w mądrym wyborze!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Klimontów. Wykorzystaj nasze doświadczenie

Profesjonalny montaż klimatyzacji Klimontów warto zlecić doświadczonej ekipie z wieloletnim stażem. W Energoklima świadczymy nasze usługi montażu klimatyzacji od kilkunastu lat i mamy specjalistyczną wiedzę na ten temat. Dzięki temu gwarantujemy bezproblemową obsługę urządzeń przez najbliższe lata. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz terminowość naszych usług. Montaż klimatyzacji w Klimontowie przeprowadzamy z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów oraz klimatyzatorów sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak Gree, Samsung czy Lg. Współpracując z tymi firmami od lat, zapewniamy pełną gwarancję, bezpieczeństwo oraz wygodę ich użytkowania. Jedyne, o co musisz zadbać to regularny serwis urządzenia przynajmniej dwa razy do roku. Zachęcamy do skorzystania z usługi montażu klimatyzacji Klimontów, którą wykonamy w twoim domu w ustalonym wcześniej terminie.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Klimontowie

Jak odbywa się typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Klimontów z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Serwis klimatyzacji Klimontów - zadbamy o twoje urządzenia

Niepokojące odgłosy, wycieki lub nieprzyjemne zapachy wydobywające się z klimatyzatora to znak, że najwyższa pora umówić się na serwis klimatyzacji Klimontów. Świadczone przez nas usługi pozytywnie wpłyną na wydajność urządzenia oraz wpłyną na jego żywotność. Regularny serwis zapewni Ci także czyste powietrze i brak niespodziewanych problemów, w momencie, kiedy klimatyzacja Klimontów będzie najbardziej potrzebna. Umów się na serwis klimatyzacji w Klimontowie, a nasz specjalista przyjedzie i w razie potrzeby wykona m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

W przypadku stwierdzenia poważniejszych problemów z urządzeniami nasz specjalista dokona szczegółowej diagnostyki problemu i wyeliminuje usterkę w najszybszy możliwy sposób. Zachęcamy do regularnego serwisowania klimatyzacji. Koszt całego przeglądu jest naprawdę niewielki, a zapewni Ci spokój na najbliższe miesiące. Klimontów jest stałym punktem na obszarze naszego działania, więc nie będzie problemu, abyśmy przeprowadzili serwis także u Ciebie.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Nasi specjaliści z ogromnym doświadczeniem zadbają, abyś mógł cieszyć się chłodnym i czystym powietrzem w domu. Zobacz efekty ich pracy i przekonaj się sam, co potrafią.

Planujesz serwis lub montaż klimatyzacji w domu? Mieszkasz w Klimontowie? Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś na etapie budowania domu, remontu domu lub po prostu chcesz wyposażyć go system klimatyzacji, skontaktuj się z nami. Nasz doradca pomoże Ci wybrać odpowiednią moc urządzenia, wyceni całe przedsięwzięcie oraz umówi Cię na montaż w konkretnym terminie. Dzięki naszemu doświadczeniu w szybki i bezpieczny sposób zapewnisz sobie komfortową temperaturę w domu podczas letnich upałów. Jeśli masz pytania lub wątpliwości odwiedź naszego bloga i dowiedz się więcej na temat klimatyzacji i nie tylko. Sprawdź, jak możesz poprawić warunki swojego codziennego funkcjonowania.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.