Domowa klimatyzacja Kielce. Wygoda i komfort na wyższym poziomie

Oferowane przez nas usługi obejmują zakup, montaż oraz serwis klimatyzatorów. W Energoklima stawiamy na jakość oraz terminowość świadczonych usług. Dlatego montowana przez nas klimatyzacja Kielce to gwarancja długiej oraz bezproblemowej eksploatacji urządzeń. Działamy na terenie całych Kielc oraz okolicznych mniejszych miejscowości. W ofercie posiadamy urządzenia sprawdzonych producentów takich marek jak m.in. Samsung. Klimatyzacja Samsung to urządzenie najwyższej klasy. Wyposażone w przełomowe rozwiązania technologiczne, doskonale sprawdzi się jako domowa klimatyzacja Kielce. Energooszczędne, ciche, wydajne oraz wyróżniające się eleganckim designem - takie właśnie są klimatyzatory tergo producenta. Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o klimatyzację Samsung. Fachowo odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości w wyborze systemu klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Profesjonalny montaż klimatyzacji Kielce. Jesteśmy do Twoich usług

Bardzo cenimy sobie opinie naszych klientów, dlatego zawsze staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Przeprowadzając montaż klimatyzacji Kielce dbamy aby przebiegł on sprawnie i bez zbędnych utrudnień, zachowując przy tym należyty porządek w mieszkaniu czy domu. Klimatyzacja domowa Kielce to nieustannie trwający trend, który pojawił się w Polsce kilka lat temu. Ze względu na coraz bardziej suche i upalne okresy letnie, montaż klimatyzacji Kielce staje się niezbędnym elementem każdego gospodarstwa domowego. Inwestycja, która może kosztować kilka tysięcy złotych, to koszt, który warto ponieść. Dzięki niej zapewnimy sobie komfort oraz poprawimy swoje samopoczucie w najgorętszych okresach w roku.
Zapraszamy do konsultacji z naszym doradcą, który dopasuje odpowiednie urządzenia do Twoich potrzeb, zaprojektuje cały system oraz przygotuje bezpłatną wycenę klimatyzacji.

Klimatyzacja Kielce - montaż i serwis urządzeń

Jak przebiega montaż klimatyzacji Kielce?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Kielce z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa oraz serwis klimatyzacji Kielce

Klimatyzacja to instalacja, która wymaga regularnych przeglądów i konserwacji. Profesjonalnie przeprowadzony serwis klimatyzacji Kielce da nam pewność, że przez kolejne kilka miesięcy urządzenie nas nie zawiedzie i nie wpłynie niekorzystnie na zdrowie i samopoczucie domowników czy naszych pracowników. Do najczęściej spotykanych problemów w urządzeniach chłodniczych należą:

  • wydobywający się brzydki zapach,
  • kapiąca woda z klimatyzatora,
  • nieefektywna praca, brak chłodzenia,
  • brak czynnika chłodzącego w układzie.

Odpowiednio przeprowadzony serwis klimatyzacji Kielce może zapobiec tego typu problemom. Aby był on jednak skuteczny warto zlecić go doświadczonej ekipie. Nasi fachowcy mogą poszczycić się setkami działających instalacji oraz certyfikatami odbytych szkoleń i ukończonych szkół. To właśnie oni przeprowadzą dokładny serwis klimatyzacji Kielce, w którego trakcie wykonają:

  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianę wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Ponadto zajmujemy się także naprawą uszkodzonych jednostek. Naprawa klimatyzacji Kielce polega na zdiagnozowaniu powstałych usterek oraz ich eliminację. Dzięki temu świeże i chłodne powietrze będzie znów mogło krążyć w twoich czterech kątach.
Zapraszamy do kontaktu z nami!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Klimatyzacja domowa Kielce montowana w systemie split to najpopularniejsze rozwiązanie, cieszące się dużym zainteresowaniem. Klimatyzacja Samsung, niewątpliwie należy do najczęściej wybieranych producentów tych urządzeń.

Chcesz zamontować klimatyzację w swoim domu w Kielcach? Chętnie Ci w tym pomożemy

Ekologiczne domy wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniki, mają ułatwiać nam funkcjonowanie, oraz wprowadzać komfortowe warunki życia. Klimatyzacja Kielce, którą na co dzień montujemy należy do jednych z tych elementów bez których wielu z nas nie wyobraża sobie życia. Abyś mógł czuć się komfortowo w swoim domu i cieszyć się chłodnym powietrzem w upalne dni, nasi specjaliści w dziedzinie chłodnictwa, pomogą Ci w wyborze idealnego modelu klimatyzatora. Zaprojektują i zamontują całą instalację.
Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź naszą bazę wiedzy lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub poprzez formularz! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.