Klimatyzacja Nowa Sarzyna. Komfortowa temperatura w Twoim domu o każdej porze

Codziennie stykamy się z klimatyzacją w różnych miejscach publicznych czy firmach. Coraz częściej jednak instalowane są także w prywatnych domach oraz mieszkaniach. Klimatyzacja Nowa Sarzyna to rozwiązanie, które w znaczny sposób poprawi komfort codziennego funkcjonowania w upalne dni wszystkich domowników. Doradztwem i montażem klimatyzacji zajmujemy się już kilkanaście lat i możemy pochwalić się sporym doświadczeniem. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług oraz montowanych klimatyzatorów. Klimatyzacja Nowa Sarzyna, w naszym wykonaniu to gwarancja sprawnego, ekonomicznego i bezawaryjnego systemu chłodzącego w Twoim domu. Skontaktuj się z nami w dogodny dla ciebie sposób, a pomożemy Ci w odpowiednim doborze klimatyzacji do twojego domu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Nowa Sarzyna z wykorzystaniem klimatyzatorów topowych marek

Dobrze zamontowana klimatyzacja to podstawa jej sprawnego funkcjonowania. Montaż klimatyzacji Nowa Sarzyna, przez naszą firmę to gwarancja poprawnie i szybko wykonanej usługi. Pracujemy z systemami chłodzenia od wielu lat i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Typowy montaż klimatyzacji w Nowej Sarzynie zajmuje od kilku godzin do nawet kilku dni. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania montowanego systemu. Do montażu używamy materiałów oraz urządzeń sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dlatego zapewniamy pełną gwarancję oraz bezpieczeństwo i wygodę ich użytkowania. Jeśli zdecydujesz się na montaż klimatyzacji w Nowej Sarzynie, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w całym procesie, abyś mógł cieszyć się ze sprawnej i wydajnej klimatyzacji w swoim domu.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Nowej Sarzynie

Jak przebiega typowy montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Nowa Sarzyna z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji w Nowej Sarzynie. Przyjedziemy i zadbamy o Twoje urządzenia

Każde urządzenie mechaniczne wymaga regularnego przeglądu. Serwis klimatyzacji Nowa Sarzyna, przeprowadzony przez fachowców, pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem, wtedy kiedy tego potrzebujesz. Serwis urządzeń najlepiej wykonywać minimum dwa razy do roku - chyba że jednostka jest mocno eksploatowana, wtedy należy go wykonywać częściej. W ramach serwisu klimatyzacji w Nowej Sarzynie nasz specjalista może wykonać m.in.:

  • oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczenie i mycie skraplaczy,
  • czyszczenie parownika,
  • dezynfekcję urządzeń,
  • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
  • sprawdzenie szczelności układu,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Serwis klimatyzacji Nowa Sarzyna korzystnie wpłynie na sprawność i wydajność jednostki oraz wydłuży jego żywotność, a także pozwoli Ci cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez kolejne miesiące. Warto więc dbać o systematyczną konserwację klimatyzacji.
Nasza oferta to także naprawa klimatyzacji domowej. Nasz specjalista zdiagnozuje usterkę, a następnie ją wyeliminuje w możliwie krótkim czasie. Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń klimatyzacji. Zobacz niewielką cześć naszych realizacji i sprawdź co potrafimy.

Planujesz montaż lub serwis klimatyzacji? Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Jeśli szukasz doświadczonej ekipy, która w profesjonalny sposób pomoże w wyborze, a następnie wykona montaż klimatyzacji w Nowej Sarzynie to dobrze trafiłeś. Zespół Energoklima składa się z doświadczonych fachowców, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w domu. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu z nami w dogodny dla Ciebie sposób.
Zajrzyj także na nasz bloga, w którym znajdziecie dużo ciekawych informacji nie tylko na temat klimatyzacji!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.