Klimatyzacja Rzeczyca Okrągła do Twojego domu

Wysokie temperatury w okresie lata bardzo mocno wpływają na nasze codzienne funkcjonowanie. Dlatego nowoczesne i ekologiczne klimatyzatory w ostatnim czasie zyskują na popularności i trafiają do naszych domowych pomieszczeń. Wykonywana przez doświadczoną ekipę fachowców, klimatyzacja Rzeczyca Okrągła to gwarancja terminowej, szybkiej i dobrze wykonanej instalacji. Sprawnie działająca klimatyzacja w domu pozwoli Ci zapanować nad temperaturą w domu. Sprawdzi się ona zarówno w czasie upalnych dni, ale także w chłodniejszych okresach. Klimatyzacja Rzeczyca Okrągła to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się także u Ciebie!
Nasza kompleksowa oferta obejmuje doradztwo, projekt, wycenę oraz montaż klimatyzacji. Wszystko to sprawia, że nie musisz się o nic martwić. Skontaktuj się naszym doradcą telefonicznie lub wypełnij i wyślij formularz kontaktowy.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Rzeczyca Okrągła - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przeprowadzony przez nasz zespół monterów montaż klimatyzacji Rzeczyca Okrągła zapewni Ci długie i bezproblemowe użytkowanie urządzeń wchodzących w skład całego systemu. Haier, Daikin, Samsung, Gree czy Mitsubishi, to tylko część producentów urządzeń, które każdego dnia montujemy u naszych klientów. Pracując od wielu lat z tymi jednostkami, mamy pewność, że nasi klienci będą cieszyć się czystym i chłodnym powietrzem przez wiele najbliższych lat. Bezproblemowe i praktycznie bezobsługowe urządzenia, sterowane pilotem lub przez aplikację w telefonie zapewnią Ci komfortowe warunki termiczne o każdej porze.
Montaż klimatyzacji Rzeczyca Okrągła to najważniejszy etap, który warto zlecić tylko sprawdzonej ekipie z wieloletnim doświadczeniem. Skorzystaj z usług Energoklima, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Rzeczycy Okrągłej

Jak przebiega montaż klimatyzacji Rzeczyca Okrągła?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Rzeczyca Okrągła z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Gruntowny serwis klimatyzacji Rzeczyca Okrągła. Pamiętaj o nim każdego roku

Wykonując przegląd klimatyzacji co najmniej dwa razy w roku, masz pewność, że cała instalacja nie zawiedzie Cię, kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Profesjonalny serwis klimatyzacji Rzeczyca Okrągła wykonany przez naszych specjalistów polega m.in. na:

  • oczyszczeniu jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • czyszczeniu i myciu skraplaczy,
  • czyszczeniu parownika,
  • dezynfekcji urządzeń,
  • sprawdzeniu połączeń elektrycznych,
  • sprawdzeniu szczelności układu,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodzącym.

Czynności te najlepiej wykonać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października, zanim rozpoczniesz intensywną eksploatację klimatyzacji. Regularny serwis klimatyzacji Rzeczyca Okrągła wydłuży żywotność twoich urządzeń oraz korzystnie wpłynie na ich wydajność. Największą jednak zaletą serwisu jest czyste powietrze, które na nowo będzie oczyszczone z kurzu, pyłu czy bakterii.
Serwis klimatyzacji Rzeczyca Okrągła przeprowadzimy u Ciebie po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin. Nie zwlekaj i już dziś zadzwoń do specjalistów z Energoklima.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Klimatyzacja Rzeczyca Okrągła świetnie sprawdza się w każdym nawet najmniejszym pomieszczeniu. Przekonali się o tym nasi klienci, którzy cieszą się chłodną temperaturą w swoich domach. Zobacz nasz pracę i przekonaj się, co potrafimy.

Masz w planie montaż lub serwis klimatyzacji i mieszkasz w Rzeczycy Okrągłej?

Skorzystaj z naszego wsparcia i doradztwa! Klimatyzacja Rzeczyca Okrągła z całą pewnością sprawdzi się w Twoim domu lub mieszkaniu. Skontaktuj się z nami, a nasz doświadczony doradca pomoże Ci w podjęciu właściwej decyzji. Dobierze odpowiednie urządzenia, zaplanuje ich rozmieszczenie oraz wyceni całą inwestycję. Przekonaj się o możliwościach naszych ekspertów. Ciesz się chłodną temperaturą w domu każdego upalnego dnia.
Interesuje Cię nie tylko klimatyzacja? Odwiedź nasz blog. Znajdziesz tam mnóstwo rzetelnych informacji na temat nowoczesnych rozwiązań do twojego domu.

Kliknij, aby otrzymać ofertę
Siedziba Energoklima

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.