Klimatyzacja Przemyśl. Rozwiązanie, które sprawdzi się także u Ciebie

Dom to miejsce, w którym spędzamy dużą część naszego życia. Pracujemy w nim, odpoczywamy i spędzamy wolny czas. Dlatego tak istotne są udogodnienia, które poprawiają nasz komfort w nim. Klimatyzacja Przemyśl to jeden z tych elementów, bez których obecnie nie możemy się obejść. Ocieplenie klimatu i dynamicznie zachodzące zmiany w naszej strefie klimatycznej powodują, że coraz częściej docierają do nas tropikalne upały. Rozwiązaniem i wytchnieniem od upału latem jest montaż klimatyzacji Przemyśl przez doświadczoną firmę. W Energoklima świadczymy kompleksowe usługi montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji. Pracujemy z urządzeniami renomowanych producentów takich marek jak Samsung, Mitsubishi czy Daikin. Klimatyzacja Przemyśl to nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie, które możemy dla Ciebie fachowo zamontować. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Doradca Energoklima odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Przemyśl - zaufaj fachowcom w tej dziedzinie

Podstawowym elementem wpływającym na poprawne działanie urządzeń w systemie klimatyzacji jest jej prawidłowy montaż. Szybki i profesjonalny montaż klimatyzacji Przemyśl wykonany przez naszych specjalistów, pozwoli Ci cieszyć się z dobrodziejstw tego wynalazku przez długie lata. Przed montażem klimatyzacji, potrzebujemy jednak uzyskać pewne informacje, które pozwolą nam ocenić moc systemu oraz odpowiednio ją wycenić. Montaż klimatyzacji Przemyśl w małym pomieszczeniu wymaga urządzenia o mniejszej mocy niż w dużym salonie czy sklepie. Czasem może zajść potrzeba osobistej wizyty na miejscu montażu. Pozwoli nam to dokładnie zaplanować miejsce instalacji urządzeń oraz trasę przewodów i połączeń między nimi.
Montaż klimatyzacji Przemyśl to inwestycja, która zdecydowanie przyniesie Ci dużo korzyści. Warto więc zlecić jej wykonanie doświadczonej firmie, która o wszystko zadba.

Montujemy i serwisujemy klimatyzację w Przemyślu

Jak przebiega montaż klimatyzacji?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Przemyśl z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Fachowa naprawa i serwis klimatyzacji Przemyśl

Źle działająca instalacja klimatyzacji w domu, może przysporzyć wielu problemów. Nieprzyjemny zapach z urządzenia, spadek mocy chłodzenia czy wycieki to pierwsze objawy, które ewidentnie wskazują, że najwyższa pora na serwis klimatyzacji Przemyśl. Dlatego tak istotne jest, aby przeprowadzać ją przynajmniej raz w roku. W zależności od intensywności jej używania zaleca się, aby przeprowadzić taki serwis nawet kilka razy w roku. Przeprowadzony przez nas serwis klimatyzacji Przemyśl jest kompleksowy i w zależności od potrzeb przeprowadzamy:

  • ogólny przegląd stanu technicznego urządzeń,
  • dokładne oczyszczenie jednostek z kurzu i pyłu, zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymiana lub wyczyszczenie wbudowanych filtrów,
  • odgrzybienie i napełnienie klimatyzacji freonem.

Wykonany w ten sposób serwis klimatyzacji Przemyśl zapewni nam bezproblemową pracę urządzenia przez najbliższe miesiące. Będziemy się także cieszyć znowu z czystego powietrza w chłodzonym pomieszczeniu.
Z różnych przyczyn zdarzają się także poważniejsze awarie, które mogą unieruchomić klimatyzator. Dlatego oferujemy także diagnozę powstałych usterek oraz ich szybką naprawę. Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług i niezwlekania na ostatnią chwilę z okresowym przeglądem klimatyzacji!

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Zobacz nasze realizacje

Wykonaliśmy już setki instalacji na terenie trzech województw. Montujemy i serwisujemy klimatyzację także w Przemyślu. Przekonaj się o naszych możliwościach.

Zanim zdecydujesz się zamontować klimatyzację skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w tym!

Wybierając klimatyzację do domu, łatwo można się zagubić w gąszczu marketingowego przekazu. Warto więc skorzystać z doświadczenia i wiedzy fachowców, którzy zajmują się klimatyzacją od kilkunastu lat. W Energoklima pomożemy Ci i doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb i budżetu. Dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję, której będziesz w 100% pewien. Zaufaj naszej renomie i wykwalifikowanej ekipie specjalistów. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób!
Nie zapomnij odwiedzić także nasz blog, w którym znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat klimatyzacji. Dowiedz się jak stworzyć samowystarczalny i ekologiczny dom, który ułatwi twoje życie.

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.