Klimatyzacja Zamość

Od wielu lat zajmujemy się montażem i serwisem systemów chłodzących w domach, mieszkaniach, zakładach pracy oraz miejscach użyteczności publicznej. Aby klimatyzacja Zamość, dobrze funkcjonowała i spełniała swoje zadania, ważny jest odpowiedni wybór modelu klimatyzatora, jego umiejscowienie oraz prawidłowy montaż. Wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancje, że wszystkie te elementy będą wykonane prawidłowo. Wypracowana przez lata renoma to przede wszystkim efekt naszej ciężkiej pracy, tysięcy zamontowanych klimatyzacji i wielu godzin szkoleń, które możemy potwierdzić certyfikatami.
Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz, telefon lub osobistą wizytę. Nasi doradcy pomogą w wyborze, zaprojektują oraz odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie do klimatyzacji.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Montaż klimatyzacji Zamość. Szybko i sprawnie zamontujemy ją u Ciebie

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej, cichej oraz wydajnej pracy klimatyzatora postaw na Energoklima! Wykonamy montaż klimatyzacji Zamość sprawnie, szybko i w dogodnym terminie dla Ciebie. Fachowcy, których mamy w swoich szeregach naprawdę znają się na rzeczy i mogą się pochwalić setkami działających instalacji chłodniczych.
Zanim jednak zamontujemy klimatyzację w twoim domu, biurze czy lokalu użytkowym przeprowadzimy z Tobą rzetelny wywiad lub w razie potrzeby, umówimy się na osobistą wizytę. Na tym etapie doradzimy wybór odpowiednich urządzeń spełniających wymagania konkretnego pomieszczenia oraz Państwa oczekiwań. Pracujemy tylko na urządzeniach renomowanych firm takich jak Haier, Gree, Lg czy Samsung. Klimatyzatory najwyższej jakości są energooszczędne, bezawaryjne i trwałe więc mamy pewność, że klimatyzacja w domu czy biurze będzie przez długi czas spełniała swoje funkcje.

Montaż klimatyzacji Zamość renomowanych jednostek

Jak wygląda zakres prac podczas montażu klimatyzacji Zamość?

1
KROK
Przygotowanie wszystkich otworów montażowych, bruzd w ścianach lub korytek montażowych

Wykonamy niezbędne do prawidłowego montażu otwory oraz bruzdy pod wszystkie rurki, oraz przewody elektryczne. Alternatywnie, aby uniknąć kucia w ścianie, możemy użyć estetycznie wyglądających korytek montażowych.

2
KROK
Instalacja jednostek oraz połączenie ich ze sobą

We wskazanym przez inwestora miejscu montujemy urządzenia chłodnicze wchodzące w skład klimatyzacji. Ważne, aby odległość między sufitem a urządzeniem wewnętrznym nie była mniejsza niż 20 cm. Zaleca się także zapewnienie 30 cm wolnej przestrzeni po bokach urządzenia.
Natomiast jednostka zewnętrzna powinna być umiejscowiona w możliwie jak najbardziej zacienionym miejscu i jak najbliżej jednostki wewnętrznej.

3
KROK
Podłączenie klimatyzatora do instalacji elektrycznej

Jednostkę zewnętrzną podłączamy do najbliżej zlokalizowanego punktu elektrycznego. Jeśli są Państwo na etapie budowy domu, warto wcześniej przemyśleć oddzielny obwód przeznaczony dla klimatyzacji.

4
KROK
Wykonanie próby szczelności

Próbę szczelności przeprowadzamy przy pomocy obojętnego gazu szlachetnego np. azotu. Do prawidłowego wykonania próby napełniamy układ gazem pod ciśnieniem około 3 MPa. Obniżenie ciśnienia po 24 godzinach nie powinno być większe niż 2%, wtedy mamy pewność, że nasz układ jest szczelny.

5
KROK
Wykonujemy próżnię w układzie

Niezwykle ważny element montażu. Zabieg ten przeprowadza się, ponieważ powietrze i zawarta w nim wilgoć może przyczynić się do korozji wielu elementów instalacji oraz rozkładu czynnika chłodniczego. Przy pomocy pompy próżniowej usuwamy z układu całe powietrze, razem z zawartą w nim wilgocią. Tak przygotowany układ z próżnią jest gotowy do napełnienia freonem.

6
KROK
Napełniamy układ freonem

Po ukończeniu montażu oraz pomyślnie wykonanych testach napełniamy układ czynnikiem chłodzącym - freonem.

7
KROK
Uruchamiamy i testujemy poprawne działanie klimatyzacji

Pierwsze uruchomienie to moment, w którym testujemy poprawne działanie klimatyzacji. Sprawdzamy wszystkie funkcje oraz kontrolujemy prawidłową pracę urządzeń.

8
KROK
Szkolimy Klienta w zakresie obsługi klimatyzacji

Układ jest już gotowy do pracy. To moment, w którym przeprowadzamy krótki instruktaż obsługi dla Klienta. Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie nie powinno nikomu przysporzyć trudności z jej obsługą.

Klimatyzacja Zamość z urządzeniami renomowanych firm

CO GWARANTUJE

Logo Energoklima

  • Wsparcie W WYBORZE klimatyzacji
  • Pomoc dla klientów na każdym etapie montażu
  • NOWOCZESNY wygląd i niezawodność KLIMATYZACJI


Kliknij, aby otrzymać ofertę

Naprawa i serwis klimatyzacji Zamość. Skorzystaj z naszego doświadczenia

Dodatkowe usługi, które świadczymy poza montażem klimatyzatorów, obejmują także ich naprawę oraz serwis klimatyzacji Zamość. Coroczny przegląd klimatyzacji to niezbędny zabieg, o którym należy pamiętać. Kompleksowy serwis klimatyzacji warto przeprowadzić na przełomie marca i kwietnia, zanim rozpoczną się na dobre letnie upały. Przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji Zamość polega na:

  • dokładnym wyczyszczeniu z kurzu i pyłu, który się zebrał zarówno w środku, jak i na zewnątrz,
  • wymianie filtrów wewnętrznych,
  • odgrzybieniu i napełnieniu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym.

W przypadkach problemów z klimatyzatorem i jego nieprawidłowym działaniem diagnozujemy usterki i je naprawiamy.
Zachęcamy do regularnego korzystania z naszych usług. Odpowiednio serwisowany klimatyzator zapewni Państwu przede wszystkim czyste powietrze oraz cichą i wydajną pracę urządzenia.

FAQ. Najczęściej zadawane pytania dotyczące klimatyzacji

Jaki klimatyzator będzie odpowiedni do domu w Zamościu?

Aby, wybrać odpowiednie urządzenie musisz wziąść pod uwagę powierzchnię domu, ilość pomieszczeń oraz ilość mieszkańców. W przygotowanym przez nas artykule na temat klimatyzacji do mieszkania umieściliśmy niezbędne informacje, które pomogą Ci w wyborze.

Okresowy przegląd klimatyzacji Zamość — jak często go wykonwać?

Minimum raz w roku powinieneś zlecić kompleksowy serwis odpowiedniej firmie. Jeśli często używasz klimatyzacji oraz używasz jej także do ogrzewania domu, przegląd będzie potrzebny minimum dwa razy w roku. Najlepiej przed sezonem letnim i zimowym. Dowiedz się dlaczego regularne czyszczenie i konserwacja klimatyzacji jest tak ważna.

Montaż klimatyzacji Zamość — ile to kosztuje?

Na cenę montażu klimatyzacji wpływa koszt wykorzystanych jednostek, ich ilość oraz trudność montażu. Każdy montaż jest inny, dlatego zawsze wyceniamy go indywidualnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie wyniesie montaż klimatyzacji Zamość, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza, lub telefonicznie: +48 784 737 211

Moja klimatyzacja słabo chłodzi. Co może być przyczyną?

Spadek wydajności klimatyzacji Zamość jest prawdopodobnie spowodowany zaniedbanym urządzeniem. Zbyt mała ilość czynnika chłodzącego, zagrzybienie, mocne zanieczyszczenie filtrów, nieszczelność w układzie lub w najgorszym wypadku uszkodzenie mechaniczne, któregoś z elementów urządzenia to typowe przyczyny słabej wydajności jednostki wewnętrznej. Zadzwoń do nas i umów się na profesjonalny serwis klimatyzacji domowej w Zamościu.

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Poznaj nasze realizacje

Każdego roku wykonujemy setki klimatyzacji w Zamościu i jego okolicach. Jesteśmy w stanie zamontować je w każdym odpowiednim do tego miejscu!

Mieszkasz w Zamościu? Szukasz sprawdzonej firmy do montażu klimatyzacji?

Obecnie ciężko znaleźć fachową i rzetelną firmę, która doradzi, zaprojektuje oraz zamontuje klimatyzację. W Energoklima z łatwością i bez problemów przeprowadzimy dla Ciebie cały ten proces, abyś mógł cieszyć się idealnie czystym i chłodnym powietrzem. Nasi specjaliści doradzą, pomogą w wyborze idealnego modelu, a następnie zaprojektują i zamontują całą instalację.
Jeśli masz pytania i chciałbyś uzyskać rzetelnych odpowiedzi, odwiedź naszą bazę wiedzy lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub poprzez formularz! Zapraszamy!

784 737 211Kliknij, aby otrzymać ofertę

ZADZWOŃ i dowiedz się więcej

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

+48 784 737 211 poczta@energoklima.eu

Miasta, w których działamy

Formularz kontaktowy

Dziękujemy

Twój numer został przesłany poprawnie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.